Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Warszawski 18letni Licealista

CV- Co naskrobać jeśli dotychczas nie pracowałem?

Polecane posty

Gość Warszawski 18letni Licealista

Wszędzie kazą pisać te cholerne CV nawet do jakiejś roboty przy pakowaniu paczek :-( Właśnie... co mam wpisać do tego CV jeśli dotychczas nie pracowałem i niemam żadnego doświadczenia z pracą?????? Jak wyglądało wasze pierwsze CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoim pierwszym CV pisałam o praktykach studenckich, a w liście sporo było o moim nieskazitelnym charakterze. Teraz juz mam co pisac,więc nie improwizuję juz tak z tym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
Do Autora: A nie masz kogos kto ma jakas firme krzak, aby sie dogadac, ze pracowales na 1/2 etatu, czy 1/4. I troche zmyslec..... Trzeba troche pomoc losowi.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha ----> wsadź sobie takie rady w końcowy odcinek przewodu pokarmowego. NIGDY, PRZENIGDY nie kłamcie w dokumentach wysyłanych do pracodawcy. Pamiętam, jak ewoluowało moje CV na przestrzeni lat. Kiedy byłem świeżo po studiach i żadnego stażu pracy za sobą, to pisałem o swoich pracach sezonowych (również fizycznych), wymieniałem wszystkie kraje, które udało mi się odwiedzić, itp. Teraz są tam tylko zapisy dot. pracy, znanych języków, przebytych ważniejszych szkoleń itp. Ważne jest, żeby Twoje CV nie wyglądało identycznie jak 100 innych, bo wtedy co - z losowania dostaniesz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli brałaś udział w olimpiadzie biologicznej - wpisz to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×