Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promienie - X

Czy jest praca dla technika radiologa?

Polecane posty

Gość Promienie - X

Jetsem technikiem radiologii - gdzie mozna znaleźc oferty pracy w służbie zdrowia lub prywatnych klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!mój brat jest technikiem radiologii.Pracował w szpitalu przez dwa lata i dostawał 600 zł miesięcznie(5 godz.dziennie).Dochodziły do tego dyzury nocne ale to i tak były liche pieniądze.Wkurzył sie,zrobił sobie półroczny kurs protetyka słuchu i sprzedaje aparaty słuchowe.Jako technik radiologii miał uprawnienia.Teraz zarabia kupę kasy,naprawdę to dobry biznes,na aparaty jest duze zapotrzebowanie.W przeciągu roku kupił sobie samochód i mieszkanie:) Także moze nad tym sie zastanów?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promienie - X
Dziekuję za cenną poradę... to jest niezła szansa, bo fakt jest taki, że w służbie zdrowia niewiwle się zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziartg
hej ja tez jestem techn.rtg. w niemczech i anglii jest duze zapotrzebowanie:) ja wlasnie juz drugi rok siedze w niemczech i stac mnie na wszyyyystko!!!!!! a przyjechalam bez niemieckiego paszoprtu i znajomosci jezyka:) teraz jestem sobie pania i zyje jak ta lala:) w anglii jest ponoc jeszcze prosciej bo odpadaja sprawy papierklowe. dla wiadomosci zarabiam miesiecznie ok 1600 euro, dla niemcow moze nie wiele ale dla mnie ..;)))))na reke. cos ponad 2100 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promienie - X
Do madziartg. Wiesz ja na wyjazd nie mogę sobie na razie pozwolić, bo mam rodzinę i mąż ma dobra pracę - muszę coś znaleźć na miejscu. Myślałam też o kupnie aparatu EKG i założenie jakiegoś małego gabineciku - ale na to trzeba mieć trochę kasiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohohhoho
A może pantomografia? ten sprzęt jeśli chodzi o zakup jest ponoć tańszy.Poza tym jak pisała Asega do otwarcia gabineciku z aparatami musisz miec tylko audiometr, a to duzo nie kosztuje.Aparaty zamawiasz na bierząco a chętni na to są bo teraz moze w całosci zrefundować im NFZ+PCPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parytet
Hej chce wyjechać do Anglii i pracować tam jako technik radiologii , czy macie jakies informacje jakie dokumenty i papiery są potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw_kopernaop.pl
hej madziartg, ja teraz jestem w Niemczech z mezem...on tu pracuje a ja niedawno tu przyjechalam...w jaki sposob znalazlas tu prace w rtg? ja pytalam juz w kilku miejscach i nic...;( co musialas jeszcze zalatwic? (tzn. jakie papiery) ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
Madziurtg wiem ze to forum jest z przed dwoch lat. Ja skonczylam szkole i odrazu poszlam na staz,odbywam go w szpitalu dzieciecy i mam dostac niedlugo umowe o prace.nasze zarobki mnie nie zadawalaja,chcaialabym bardzo wyjechac do Niemiec.Jak bys miala jakies namiary na prace technika prosze o kontakt na e-mailla.pozdrawiam agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny technik rtg
z tym audiometrem to cos ie tak u nas w Lubinie nie ma na to żadnego zainteresowania do zatrudnienia techina RTG w gabinecie audiologicznym . W ZOZ na tym stanowisku pracuja pielęgniarki a w sklepach sprzedaja aparat i robią badania panienki bez żądnego wykształcenia w tym kierunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
sluchajcie jest praca praca dla technika w szczytnie zarobki 1500 zl na reke.trzeba dzwonic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkarn
Czesc zastanawiam sie nad technikiem rtg. może mi ktos może powiedziec czy to dobry zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan
odpuść sobie ten zawód. pomyśl o czymś innym jeśli chcesz przeżyc od pierwszego do pierwszego. jeszcze pracujemy po 5 godzin za 1550 brutto ale to tylko do końca roku potem przechodzimy na standard unijny czyli 8 godzin. jesteś pracownikiem od wszystkiego w ciągłej pracy (dyżury za małe pieniądze), w domu będziesz gościem.w dobrym miesiącu z dyżurami dociągniesz do 2500 może ale w domu cię nie będzie. jeśli pasuje ci taka służba to twój wybór. jeśli ciągnie cię średni zawód medyczny to są inne bardziej atrakcyjne i pewne pracy ( ratownik medyczny, protetyk , fizjoterapeuta). na dzień dzisiejszy po nowym roku może stracić pracę połowa pracowników. nie trać czasu na naukę w zawodzie którego przyszłość nie napawa optymizmem. jeśli nawet znajdziesz pracę to będziesz popychadłem w medycznym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
Ja pracuje w olsztynie.Jestem bardzo zadowolona,przeszlismy na kontrakty i kasy jest znacznie wiecej a i wiecej wolnego.Z tego co wiem to potrzebuja technikow w olsztynie w szpitalu MSWiA na radioterapie bo maja tam pustki.Tam pracuja na kontraktach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isskaa
asamene podziwiam, jesli praca na kontrakcie Ci odpowiada. Ja tak pracowałam przez 2 lata i mam dosc- zero urlopu a jesli juz pojdziesz na wolne to nie masz za to placone. Gdy pozwolisz sobie na 2 -tyg wolne bo chcesz wyjechac z dziecmi na wakacje to wtedy zarabiasz praktycznie na ZUS. A co będzie jak zachorujesz albo zajdziesz w ciąże? Wtedy za miesiac na reke bedziesz miec 500 zł. Piszesz ze masz teraz wiecej czasu - to dziwne bo tam gdzie są kontrakty duzo wiecej sie pracuje. A skoro jestes zadowolona to moze masz ogromne stawki za godz. Ja mialam 15 a teraz dziewczyny mają 18 na godz i wierz mi, ze to niewiele. Kontraktom zdecydowanie mowie - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robrob
Pozdrawiam!właśnie stoimy w obliczu kontraktów które chce nam wprowadzić dyrekcja,wiemy że stawki są bardzo różne ale konkretów3 brak gdyby ktokolwiek chciał przybliżyć nam trochę ten temat bardziej konkretnie to będziemy bardzo wdzięczni.Jak wygląda ilość godzin w konfrontacji z -em,jaki podatek wypada najkorzystniej,jak wygląda forma poddyżurów na telefon na TK,a także inne spostrzeżenia,czekamy na opinie,z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaD.
Asamene. Ciekawa jestem jak to w ogóle wygląda w Waszym województwie. Jeśli pojawiają się jakieś ogłoszenia to najczęściej w Warmińsko-mazurskim- Czy u Was jest Studium kształcące techników elektroradiologii. Ja jestem z Białegostoku i o prace dla technika jest tu naprawdę trudno bo mamy studium, a teraz jeszcze Uniwersytet Medyczny od zeszłego roku kształci licencjatów na tym kierunku. Sporo osób po szkole wyjeżdża do Warszawy bo tam jest trochę ofert, albo zmienia zawód. W Szczytnie szukają już 2-3 miesiące i nie mają jeszcze nikogo, pod B-stokiem mieliby 10-ciu chętnych. Ot ciekawostka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie o Polskie take
Technik radiologii w Polsce to jest żałosny widol parobka słabo opłacanego w srodowisku medycznym .Mam kolege technika rtg w Niemczech -kur... on jest paniaga zarabia tyle kasiorki ,ze ma niezłą beemę ,dom i jezdzi po całym swiecie z zona na urlop.Nigdy nie podjałby sie peracy w Polsce w tym zawodzie ,bo jak sam mówi zawsze krucho było z pieniedzmi -poleca jestes młody z tym zawodem ,znasz troche jezyki pracuj na Zachodzie -jak wspomina poczatki były trudne ale warto było!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co trzeba zrobić żeby zostać
technikiem rtg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa23
aktualnie jestem na stazu w Lublinie........napoczątku miałam umowe na 4 miesiące ale pracodawca przedłużył mi na jeszcze kolejne 4 miesiące.....a niewspomne o tym że na załatwienie wszystkich papierów w urzędzie pracy na staż w rtg trwało prawie dwa miesiące(burdel w urzędzie).....za stażu mam marne 660 zl.pradodawca poinformowal mnie ze nieprzyjmie mnie na stałe do pracy jako technik radiolog!!!!!bo podobno ma wystarczajaca ilośc techników.......od dwóch miesięcy chodze po wszystkich placówkach i składm cv!!!!kurwa chce pracować jako technik ale nigdzie niema miejsc!!!!nawet za te marne grosze bo każdy wie ile płacą technikom radiolog!!!!a podobno za granica technik zarabia 45.000 poprostu kurwa zajebiście!!!!!niema to jak życ w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
u nas nie ma juz szkoly elektroradiologii i dlatego sa puski a coraz wiecej jest sprzetu.Nie zalamujcie sie jak wam nie wyszlo w waszym miescie to trudno szukajcie dalej przeciez adres zamieszkania wcale nie jest wazny.pozdrawiam was serdecznie i troche wiecej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8708
hej ja skonczylam studium w czerwcu 2008 i nie moge znalesc stazu w rzeszowie jakby ktos cos wiedzial to prosze o konbtakt na maila bo myslalam o pracy za granica ale nie mam nikogo do kogo moglabym pojechaca sama sie boje bo wtedy nawet nie mam sie gdzie zatrzymac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vernix
Witam Was, ja jestem właśnie w momencie starań o zgodę na pracę w Anglii. Złożyłam dokumenty w marcu tego roku i po wielu miesiącach oczekiwania, odpowiedzi na dodatkowe pytania ze strony HCP oraz za odpowiednią opłatą uznano moje kwalifikacje. Teraz wybieram się bezpośrednio do pracodawcy, bo z tego co wiem przez pośrednika pracy oczekiwanie wydłuża się i to znacznie. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vernix
Witam - ja właśnie otrzymałam zgodę na wykonywanie zawodu tech.rtg na terenie Anglii. Trwało to ponad pół roku- ale jest. Teraz wybieram się bezpośrednio do pracodawcy, czyli szpitala.Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasi
witam Może ktoś wie czy w warszawie jest jakas szkoła gdzie można zdobyć zawód technika radiologa? albo ewentualnie w woj mazowieckim i ile to mniej wiecej kosztuje....prosze o info na e-maila-olencja.s@wp.pl z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik-i-króliczarnia
jeśli poważnie myślisz o ER to odradzam ci studium. Lepiej już zrobić sobie licencjat na Uniwersytecie Medycznym, bo co będzie jak za parę lat spotka cię taka sytuacja jak kiedyś pielęgniarki? studia trwają 3 lata, jeden rok to koszt zdaje się 5000zł (studia wieczorowe, ale chodzisz normalnie jak na dzienne, tyle ze płacisz). Możesz tez pójść na dzienne- wtedy są darmowe ale czeka cie normalne postepowanie rekrutacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
Słuchajcie,otwieraja teraz tomograf w Augustowie.Firma zatrudnia pracownikow bez jakiego kolwiek satzu w zakresie tk.Na poczatku jest okolo 3 tyg szkolenia a potem normalna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:46 [zgłoś do usunięcia] madziartg hej ja tez jestem techn.rtg. w niemczech i anglii jest duze zapotrzebowanie ja wlasnie juz drugi rok siedze w niemczech i stac mnie na wszyyyystko!!!!!! a przyjechalam bez niemieckiego paszoprtu i znajomosci jezyka teraz jestem sobie pania i zyje jak ta lala w anglii jest ponoc jeszcze prosciej bo odpadaja sprawy papierklowe. dla wiadomosci zarabiam miesiecznie ok 1600 euro, dla niemcow moze nie wiele ale dla mnie .. na reke. cos ponad 2100 brutto. no to faktycznie kokosy zbijasz:o wybacz mieszkalam za granica i nie wierze ze przy 1600 e stac cie na wszystko za granica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasi
Fakt jest taki ze studia 5 lat mam juz skończone chce po prostu czegos jeszcze się nauczyć poza tym mam znajomego co w tym siedzi i w sumie jest zadowolony dlatego sie zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol_litra
Witam Wszystkich. Bardzo prosze o przeczytanie mojego posat do konca,i o odpowiedz. Zarobilem a raczej uciulalem conieco pracujac w Irlandii,i chcialbym wrocic do Polski i pojsc do szkoly. Zanim wyjechalem do IRL. studiumowalem Ratownicwo medyczne ale niestety nie skonczylem. Teraz zastanawiam sie czy isc na RADILOGIE -ale na studium i bede szczery tylko po to zeby zas moc wyjechac i poracowa w tym zawodzie za granica. Bardzo prosze o Wasze opinie czy warto,i gdzie i JAK przedewszystkim szukac i ZNALEZC prace po tym kierunku za granica. Pozdrawiam serdecznie. Moj meil ryba28@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×