Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka kreolka

czy ktos juz pracowal w Firmie RuBa w Niemczech

Polecane posty

Gość olka kreolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja pracowałam byłam w zeszłym roku i w tym na 3miesiące nie jest zle mi sie bardzo podoba , oczywiscie wiadomo jak w kazdej firmei ludzie sie znajdą nie zabardzo ze tak powiem ale jest ok duzo osobom ta firme poradzilam im akurat sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
A macie moze nr do pracy do Ruby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile na miesiac na czysto i co z mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca12
Nie polecam. Hotele robotnicze jakie nam wynajmują na terenie niemiec, zazwyczaj mają pralkę w kuchni (jak to niemcy mają w zwyczaju). Dla osób które mają pralkę w łazience (tak jak Po Polsku się robi) przesrane. Z przyzwyczajenia niesiesz pranie do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedzcie tam! '!!!!!!!!''!'!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitler żyje w tej firmie i straszy w postac***ani kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zostac w domu niz jechac do ruby. Za poltora miesiaca mialam 800 euro na czysto. Bardzo slabo. Dodatkowo przewoznik pan K. z opolskiego tak obdziera ludzi z kasy ze szok. Bywaly tygodnie ze chodzilo sie na 2 czy 3 dni do pracy i non stop wolne. Szkoda slow. Jestes chora to dostaniesz kare 5 dni wolnego pod rzad. Ktos znajomy cie odwiedzi to kara za odwiedziny pare dni wolnego. Dopiero po wyplacie jak sobie policzysz to wiesz za ile sie pracowalo. Niepowazna firma do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam kobiety mają przerąbane śpią w pokoju z chłopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam i widzialam. Różnie mozna trafić bo jest kilka hoteli. Stawka najnizsza, warunki słabe, zła organizacja. Ale kasa zawsze jakas jest. Po 7 tygodniech przywiozlam 1300e.a zarobilam wiecej bo trzeba doliczyć koszt mieszkania, zycia i busa. Jak ktos potrzebuje szybko dorobic to i tak polecam bo umowy są na krotkie okresy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam dwa lata temu patola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaMatka
ja też byłam dwa lata temu.. nie polecam! wręcz odradzam! Brud smród i ubóstwo.. same ochlejmordy, siedzi się w hotelu i płaci za kwatere jak nie ma pracy.. wszędzie daleko.. a zarobki? jedni 5,3 inni 5,6 a jeszcze inni inczej. Równi i równiejsi.. mieliśmy jechać na 1.5 miesiąca max a umowa była na 2,5 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w tym roku. Minusy - warunki hotelowe: 6 osob w pokoju . Plesn na scianach. Kilka raZy nie bylo ciepłej wody do kąpieli - zarobki: 5,2 euro (bez odliczenia hotelu) 4,66 (po odliczeniu hotelu). O zarobkach dowiadujesz sie dopiero w dniu odjazdu - zla organizacja: o tym czy i gdzie idzie pracownik do pracy dowiaduje się często w godzinach nocnych 23.00 albo i 00.00, po zaliczki trzeba jechac na Kapownie i czekać na pieniadze stojac nawet daie godziny w kolejce. Zakupy co piątek prosto po pracy niezaleznie czy pracowal ktos w polu i ma nogi po same kolana od błotA - pracownicy to w wielu przypadkach alkoholicy - pan M. K. PrZewoznik liczy sobie 80 euro za dojAzd w jedna strone, i 100 euro za załatwienie pracy Plusy - wyplacaja zaliczki bez problemow - pracowalam ponad 50 godzin tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zła organizacja pracy życie jak w getto pary homoseksualne na pozycji wygranej pary heteroseksualne muszą prosić się o swój pokój.Brak wypowiedzi się ,nie idziesz do pracy kara, za zerwanie umowy kara nie masz pracy płacisz za hotel.Idziesz do pracy rano a popołudniu dowiadujesz się że idziesz do pracy na nockę.Ktoś napisał o alkoholikach ale jak bez alkoholu nie da się tam wytrzymać. Osoba która rozdziela pracę na kapowni czyli housemaister myśli tylko o sobie a nie o ludziach którzy tam pracują i w wielu sprawach jej pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z ta firma!!! Dostałam namiary na pieczarkarnie w Niemczech gdzieś koło Hannoveru. Praca pewna, firma wypłacana. Mieszkanie ponoć dosyć tanie. Warunki znośnie. Zapisałam się tam do nich na grudzien/ styczen. Podaje namiar w razie gdyby ktoś coś 00495152976343 tam mówią po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz już w tej pieczarkarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję i polecam praca fajna pieniądze na kąto.Apropo tych opini wyżej wystawiają tacy co im się robić nie chce.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam praca stała zwrot podatku.Stawka odkąd są kąta 9eu brutto naprawdę kto chce pracować pracę ma a tacy co balują i niechcą chodzić do pracy to jej nie mają polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę i polecam praca bardzo fajna i ludzie super.A zarobki od tego roku się zmieniły pozytywnie 9eu brutto polecam.Tyle ludzi tam jeździ jak by było tak źle jak w komentarzach wyżej to by nikt tam nie jechał mi się podoba i zawsze zarobie i jeszcze zwrot podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś tam jeszcze jeździ? Przecież to dobrowolny obóz pracy. Byłam raz i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje tam dużo ludzi i jak by było tak źle to by nie jeździli. Jak się komuś niechce robić to niech nie jedzie a ci co chcą pracować zawsze zarobią i prace mają i jezdzaja parę lat i ciągle wracają. Ja zawsze zarobie i jeżdżę 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam to obóz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tej firmie zarobiłam prawie 2.000€/mc i uważam że nie jest źle. No i spokojna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak pracy. Ludzie siedzą na hotelach po kilka dni. Pracuje się na hotel i na haracz dla kierowców. Aktualnie tygodniowo można wypracować max 20 godzin. Takie są luksusy w tej firmie. Jeden wielki kant. Najpierw zarabiasz dla nich a później jak ci starczy to będzie twoje. Nie polecam. Ludzie uciekają z tąd. RuBa to degenerat. Brak umowy do ręki notabene jest ona w języku niemieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atmosfera, która tam panuję jest nie ciekawa... wiele pytań kierowanych do biura na które nie znają odpowiedzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z Goch
Widziałem ten obóz pracy i odradzam zadupie straszne i same menele tam siedzą kierowcy kasują po 100 e do kieszeni za załatwienie pracy szefowa tak samo okrada cie z pieniędzy wymyślając kary trolnia straszna za 5 euro na godzinę i weekendy pracujące pare km dalej jest granica holenderska i jest tam dużo pracy za lepsze pieniądze odsyłam was na stronę niedziela.nl jest to Polska strona dla Polaków w Holandi z codziennie nowymi ogłoszeniami pracy firm które zapewniają tak samo prace mieszkanie jak i dojazd pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze zamkną ta trolnie w kevelar i weeze a szefostwo beknie za to wszystko co tam robi z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"SZEFOWA" powinna się leczyć u psychiatry. Praca w porządku, raz jest raz jej nie ma zależy jaki okres. Na hotelach rządzą homoseksualistki. Warunki mieszkalne takie sobie. Jeśli chodzi o kasę, zawsze coś się zarobi, zależy jak kto rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam na rubie powiem tak stracilm telefon z karta chce numer od busisty co z wroclawia mnie bral. Marta kielb moj numer721463985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×