Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

CZy ktoś pracuje w DUKA??? mam pyutanie

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[14.09] 11:49 hmhmhmmmmmmmmmm zostalam zaproszona na drugi etap rozmowy, z rzedstawicielem duki, czy mam szanse na ta prace - mam 20 lat, a o co beda pytac, czego wymagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkatabis
a w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole pozostac anonimowa
wiec nie chce pisac w jakim miescie, czy wiesz cos o tej pracy? i o wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkatabis
wiem ale tylko w warszawie bo moja koleżanka pracuje tam a nie wiem w jak jest w innych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole pozostac anonimowa
a mozesz cos napisac? jak sie jej podoba? i ile lat ma ta kolezanka jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkatabis
ma 23. pracuje ponad rok ma umowe o prace, grafik sobie ustala jak jej pasuje zarabia ponad 1000zł i jest bardzo zadowolona to tak ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole pozostac anonimowa
hmm, czyli Twoja kolezanka byla starsza ode mnei kiedy zaczynala, ja mam 20 lat (prawie 21), a Czy Ona miala jakies doswiadczenie wczesniej? pracowala w podobnym miejscu? ale moze doswiadczenie nie jest tak ważne, skoro organizują szkolenia itd.? nie wiem, może mowila Ci czy mają wysokie wymaganie itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole pozostac anonimowa
dostalam ta prace, prosze napiszcie cos jeszcze, wiem ze trzeba pojechac na szkolenia do innego9 miasta, ile ono trwalo w Waszym przypadku itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobybu
Czy ktoś kto pracuje w tym sklepie mógłby napisać czy warto tam zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuś_007
Top 3 teksty mojej kierowniczki: 1. Jak będziesz na urlopie, to bądź pod telefonem, może mi brakować ludzi do pracy. 2. Gdzie Ty znajdziesz lepszą pracę? 3. Chcesz mieć grafik na cały miesiąc? O czym Ty mówisz... Ciesz się, że masz na tydzień. więc zastanów się czy chcesz tam pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_1985
Nie warto tam pracować z doświadczenia wiem. Lepiej poszukaj pracy w innych sieciówkach. Jedynie co miłego mi pozostało to przyjaciółka i to była jedyna osoba, która tam była w porządku. A tak kierowniczka się na nas wyżywała, ciągły stres, mała sprzedaż, rywalizacja, kto sprzeda więcej, ...a dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_000000
Ja pracuje w DUKA, czy polecam? Z racji tego, że jestem anonimowa to mogę Wam odpowiedzieć szczerze. Gdyby nie to, że mam na utrzymaniu dziecko , już dawno bym się zwolniła. Zarobki są marne, umowa śmieciowa, pracuję ze studentami, którzy kombinują tylko, żeby się nie narobić. Jak będę miała możliwość zmiany pracy, zrobię to bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Duce gdzie nie ma takich sytuacji. Wszyscy są dla siebie ok , nikt nie robi sobie problemów czy schodów. Z kierowniczka idzie się dogadać. Trzeba zasuwac to na pewno ale ekipa u mnie jest super. Zarobki pewnie, że mogłyby być lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje i jest beznadziejnie. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam, tragedia. Pracując w tej firmie człowiek się poniża. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptuś111
Możecie mi powiedzieć czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? jakie są realne zarobki w tej firmie na stanowisku sprzedawcy na pełnym etacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki 1530 menadzer regionalna robiac kontrole wymaga wszystkiego od sprzatania kazdego pylku w sklepie do profesjonalnej obslugi trzecia reka mozesz robic inne rzeczy. brak szkolen sama musisz sie nauczyc. System premiowy? coz nie wielki jesli doczekasz sie tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histor
W Duka nie warto. ciagla rywalizacja. ciagle cos zle. tu wskazniki nie takie tu za maly sredni paragon tu wejść za malo. a dajcie soobie spokoj. wszyscy przeciwko wszystkim. regionalni tylko czekaja jak was urobic. kierownik ciagle narzeka tu zle tu nie dobrze tu sam robi a i tak masz roboty po łokcie a klienci wcale Ci zadania nie ulatwiaja. jedno potkniecie i wylecisz. rotacja jak na kolejce górskiej. stale ekipy dlugo nie utrzymują sie. ciagłe zmiany przepisow regulaminu zasad. sama sie gubisz. Pracowalem i nie polecam. szkoda czasu a i tak marne grosze za fizczna i psychiczna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duczanka
Jak nie robi się na ch*** i zna się swoje obowiązki (wszystkie zapisane w umowie) to da się przeżyć. Nie wszystko trzeba brać tak do siebie, a regionalne po to są by „się czepiać”. Pracuje w Duce prawie 3 lata, są wzloty i upadki, ale jak przychodzisz do pracy i robisz co jest do roboty, to nikt z góry się nie czepia :) nic nie przychodzi łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×