Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gizbol

Czy ktoś studiuje i pracuje ?

Polecane posty

Gość gizbol

Witam! No właśnie jak to jest ? Czy studenci na studiach dziennych dorabiają sobie ? Czy pracodawcy chętnie przyjmują takie osoby do pracy ? Słyszałem, że nie ... Czy jest wogóle możliwe chodząc na studia pracować ? W końcu wykłady są o różnych godzinach ... Proszę studenci dzienni niech się wypowiedzą na ten temat. Gdzie pracujecie i ile zarabiacie ... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistkaaa
studiuje anglistyke i wiele osob z mojego kierunku pracuje w szkolach jezykowych. pozostali dorabiaja sobie na korkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja może inną
sytuację troche mam, ale też w sumie należę do tej grupy :o bo jestem teraz na V roku, robię magisterkę i jednocześnie pravuję na całym etacie. no i mójk dzien wyglada tak, że rano, kolo 7.30 jestem w [pracy, potem lece na łeb na szyję do szkoły, na 3-4 godziny, a potem wracam, i "dokańczam" pracę i wychodze niej koło 19-20 :o całe szczęście, że mój promotor jest taki wyrozumiały i mi pozwala na takie ekscesy, bo cienko by było inaczej :( a zarabiam całe 950 zł. na rękę. dodam, ze pracuję w swoim zawodzie (przyszłym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuję dziennie i coraz częściej zastanawiam się czy nie znaleźć sobie jakiejś posady...tylko zastanawiam się jaka praca jest odpowiednia dla takich osób jak ja...ps. nie myślę tu narazie o jakiejś firmie gdzie będe zarabiać krocie bo złudzeń nie mam:P tymbardziej że studiuję na 1 roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuję dziennie (IV rok) i jednocześnie zaocznie (IIrok) i pracuję w dwóch miejscach :) wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć!!! pozdro dla wszystkich zaganianych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuje dziennie,pracuje w firmie od dwóch lat,nie narzekam,im mniej masz czasu tym bardziej go wykorzystujesz,lepiej tak zyc,niz po zajeciach wracac do domu na obiadek i narzekac ile jest nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję - 3 rok, chętnie bym także popracowała, ale ... kto mnie weźmie na sam weekend i ewentualnie pare godzin w innych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja...........
studiuje dziennie,pracuje w pt,sb,ndz na promocjach jestem konsultantka avonu,dorabiam na rozladowaniu towaru w supermarketach i jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaaa
ja tez pracuje 3 razy w tygodniu lacznie z wekndem i studjuje na 4 roku i jeszcze dom prowadze bo juz mam meza ala ja juz pracuje od zdania matury caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_20
Studiuje dziennie i dodatkowa jak tylko mam wolne pracuje w pralni w hotelu:) praca nie jest trudna a placa dobrze... ze mna pracuja sami studenci/ studentki bo to kierownictwu sie bardzie oplaca:) praca jest na zmiany po 8 godzin wiec latwo jest sie dopasowac...a poza tym zapisalam sie do firmy ktora za czytanie i wypelnianie ankiet placi:)moze dla niektorych 200zl miesiecznie to za malo ale tych kilkanasie minut w tygodniu mozna poswiecic:) jesli bylibyscie zainteresowani to serdecznie zapraszam:)) http://netprofit.pl/zapis.php?referent=gosiak85 wystarczy sie zapisac i czekac na maile:))) POZDRAWIAM GORACO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaaa
do mala....a co ty robisz chodzisz po ludzich i ankiety wypelniasz czy jak??? napisz na czym polega praca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz iść do różneo rodzaju sieci restaracji fast-foodów (mcdonald, Pizza Hut, KFC) tryb pracy jest wręcz stworzony dla studentów (sam wybierasz godziny w których pracuje- oczywiście po uzgodnieniu z kierownikiem) Jedyny ich minusem jest... psi grosz jaki dają- 4zł/h!!!!!!!! a praca w takiej jadłodalni to niejest praca tylko za przeproszeniem- ZAPIERDALANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_20
nie na chodzenie po miescie nie mialabym czasu bo szkola i praca :) siedze w domku przed komputerkiem i jesli przysla mi ankiety na poczte to je wypelniam i odsylam:) jak sa to jakies reklamy to klikam na platne bannery badz linki i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaaa
ale jak klikasz na platne banery to pacisz za to przeciez?? to jaki to interes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×