Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heh no jak sie ubrać

czy mogę iść na rozmowę kwalif. w sandałach i białej...

Polecane posty

Gość heh no jak sie ubrać

bluzce na krótki rękaw??? Czy buty kryte będą bardziej eleganckie??? sama nie wiem jak sie ubrać....mam i bluzke na krótki i długi rekaw.. kto mi doradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
mozesz sandaly sa dopuszczalne, byle nie klapki biala bluzka z krotkim rekawem jest w porzadku choc slyszalm ostatnio ze biale za bardzo oficjalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
tak sobie przypomnialam:) mialam epizod z praca w biurze doradztwa personalnego i mowiono na szkoleniach ze fiolet i jego odmiany sa kolorami dobrze wplywajacymi na osobe po 2 stronie biurka jesli mamy zalatwisc wazna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh no jak sie ubrać
oki, dziekuje za odpowiedz,,, heh kupiłam sobie dzis bluzke spaecjalnie na jutrzejsza rozmowę,,, założę do niej szare spodnie i kryte buty , moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki
A ja byłam na rozmowie w zamszowych japonkach. Czy to nieeleganckie? Miałam do wyboru półbuty ale przecież w taki upał jak mozna zakładać takie zakryte buty i rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio w
krytych butach, czarnych spodniach i jasnej bluzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam tez problem
bo nie wiem w jakich butach iść, ale chyba pojde w krytych, chociaz taki upał jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
to zależy jaka jest to praca o którą sie starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh no jak sie ubrać
jest to praca biurowa, potrzebują osoby do prowadzenia biura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biura wypada buty zakryte ale w takie upaly sandaly sa ok ale sandaly a nie klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh no jak sie ubrać
hej, dzis idę na tą rozmowę, trochę się denerwuję:O Ubiorę jednak zakryte buty (poswięce się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh no jak sie ubrać
no i dostałam robotę ;) wow szok:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
;) p.s Ja byłam na rozmowie o pracę w japonkach, jeansach i koszulce na krótki rękaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy blue
do gratuluję zastanawiam się czy dostałaś tą pracę? w mojej firmie dzwiewczyny przychodzące na rozmowę kwalifikacyjną wyglądały jakby szły na kawę z kumpelą i to jeszcze do podrzędnego baru... odkryte brzuchy, powyciągane koszulki, bluzeczki na naramkch.. tragedia :( mnie to odpychało, a co dopiero miał powiedzieć pracodawca który specjalnie w upał jechał 100 km. na taką rozmowę w garniturze i krawacie zero szacunku dla rozmówcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oczy blue
no co Ty serio , az sie wierzyc nie chce, że w takich strojach przychodzą ludzie na rozmowe:O A mozna wiedziec co to za firma? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajstopy bez względu na pogodę, buty kryte, rękaw długi. Najlepiej jasny żakiecik, pod spodem topik, włosy gładkie, dobrze widziane okularki, torebka skórzana, prawie męska. Zapach żaden lub męska woda z umiarem jeśli ta praca wymaga przebojowości, biznesowych talentów. Pamiętaj o mowie ciała: podniesionej głowie, pewnym głosie, spojrzeniu prosto w oczy. Poćwicz wejście do gabinetu. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Napisz jak poszło. POwodzenia nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh no jak sie ubrać
Dostałam ta pracę, ale po pierwszym dniu zrezygnowałam:( Mam zbyt niskie poczucie własnej wartości. Chyba zacznę szukać pracy w sklepie (a szkoda bo jestem po studiach) no ale cóż, taki mam charakter:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwalifikowana
Ja wlasnie powysylalam cv i teraz chodze na rozmowy, w tym tygodniu mam 5! :) Ostatnio bylam w butach odkrytych, myslicie ze zakryte to koniecznosc? Nawet w taki upal? Moj stroj to biala bluzka z krotkim rekawem , czarna spodnica zwezana lekko za kolana (żakietowa) , delikatna bizuteria i lekki makijaz. Kurde chyba musze zakryte buty na obcasie kupic bo nie mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwalifikowana
Mam jescze taki zestaw elegancka spodnica biala w male rozyczki rozowo - zielone i zielona bluzka z krotkim rekawem i kolniezykiem. Wyglada elegancko, ale czy nie za kolorowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgyhtgyh
moim zdaniem sandały są niedopuszczalne!! na rozmowę kwalifikacyjną?? ja bym cie nie przyjęła do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKP
NO JA JUTRO MAM ISC NA ROZMOWE I TEZ NIE WIEM CO UBRAC... UBIORE CHYBA CZARNE SPODNIE OBCISLE NA DOLE ROZSZCZERZANE I BUTKI CZARNE KRYTE ZE SKORY.....MOZE TAK BYC?? A CO NA GORE?? MUSI BYC BIALA BLUZKA?? CZY MOZE BYC INNA SAMA NIE WIEM BO W SUMIE NIC TAKIEGO W SZAFIE NIE MAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wucekaczka
bluzka by byla dobra - niekoniecznie biała , nie musisz wyglądac jak na szkolenj akademii - może być niebieska , może być bezowa , w kazdym razie nie jakaś bardzo pstrokata , ale żadnego przepisu nie ma; co do sandałów - chyba lepiej już zacisnąć zeby i ubrać zakryte buty , lepsze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKP
A SPODNIE KONIECZNIE MUSZA BYC Z MATERIALU? CZY MOGE MIEC TAKIE Z LAYCRA OBCISLE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki
Ludzie ja byłam ostatnio na rozmowie w butach zakrytych i kolanówkach bo miałam długa spódnice i nie było widać ale i tak myślałam, że skonam w ten upał... Dajcie spokój długim gaciom i zakrytym butom + żakiet przy temp. powyżej 30 st.C. Taki strój jest super ale przy temp. chociaz 20 st.C. A i tak wyglądałam jak głupia przy innych laskach, które ubrały się stosownie do pogody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki
Dodam jeszcze, że pot leciał mi z każdej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKP
ubiore czarne buty NA OBCASIE KRYTE i czarne spodnie a na gore jaks bluzke i juz! ZADNYCH ZAKIETOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy blue
do DO oczy blue Agencja towarzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×