Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itscoffeetime

Czy można zarabiać w domu?

Polecane posty

Witam wszystkich, chciałam dowiedzieć się czy można zarabiać pieniądze siedząc w domu np przez internet? Mam pod opieką starszą schorowaną osobę i niestety nie mogę sobie pozwolić na prace z etatem. Jestem młodą osobą i chciałabym troszkę podreperować budżet czy jest to możliwe? Proszę o konkretne odpowiedzi, z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podreperować budżet"? Czyli jednak jakiś budżet posiadasz. Skoro nie pracujesz to z czego się utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaj z - www.bankizarabianie.webnode.com a w Twej sytuacji to jeszcze jedna oferta - www.lavylitesbiznes.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro masz co jeść to w czym problem? O pracę w domu ciężko. Tutaj reklamują się sami naciągacze. Wszystkie mlm-y czy klikania w reklamy to ściema i strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli poszukujesz pracy solidnej , konkretnej, dodatkowej [ w miejscu zamieszkania ] i na wiele lat [ lub ktoś z Twych znajomych ] to polecam obecnie nowość w Polsce. Jedną z obecnie najlepszych firm jeśli idzie o zarabianie i możliwości rozwoju. [ zarobki dzienne od 30€ do ok. 200 € ]Aby dowiedzieć się szczegółowo na temat pracy, proszę przedzwoń do p. Małgorzaty - 882 546 653. [ na życzenie nawet oddzwoni ] lub Sandry - 605 244 390 Mojego partnera biznesowego który przedstawi Ci firmę. Potem napisz do mnie a otrzymasz wszelkie dodatkowe informacje oraz skuteczną pomoc w budowie biznesu. Powołaj się na mnie - Janusz. Ta firma to moja rekomendacja, ale możesz wybrać jaką chcesz z 4. Jest tam biznes tylko dla dorosłych [ super], oraz biznes przedłużający życie. Podane są też tam osoby które przedstawią Ci dokładnie wybraną firmę, oraz pomogą w rejestracji. [ po wejściu na stronę zjedź na dół po spisie treści z lewej strony a tam temat - ;zarabianie na lata, wybierz taką jaka Ci najbardziej odpowiada ;] www.zarabiamtuiteraz.webnode.com Pozdrawiam Janusz [ mój tel. 609 583 837 simplus, oraz - 512 641 949 orange - na życzenie oddzwonię ] Istnieje możliwość osobistego kontaktu celem przedstawienia biznesu. Miasta Śląska, sprawdź daty miasta, przyjdź. colibri4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można. Klikanie w reklamy to gowno nie praca. Wierzą w to jedynie mega naiwni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Janusz: Przestań naciągać oszuście, bo to twoje pieprzenie to zwykła ściema. Oczywiście żadnych konkretów tylko bajeczki o cudownych biznesach dla dorosłych, które "przedłużają życie" :D I można tam zarabiać od 30€ dziennie ;) Słyszeliśmy to już z 1000 razy, przed tobą były tu setki mlm-ków żebrzących o wstąpienie. Naprawdę daj sobie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: @ @ @ Korzystaj z -www.bankizarabianie.webnode.com a w Twej sytuacji to jeszcze jedna oferta - www.lavylitesbiznes.webnode.com @ @ @ A to co, kolejny spam? Sam sobie klikaj w te "biznesy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze mozesz zarabiac. Mozesz zalozyc bloga i pisac, pisac, pisac. Mozesz tez zalozyc dzialanosc (nic praktycznie nie kosztuje i jakis marketing szeptny robic). Mozesz tez od razu skierowac sie do konkretnych klientow za pomoca adwords (https://www.youtube.com/watch?v=6r9TqKV2x6Q) Mozliwosci jest wiele. Ja napisalam tylko te pewne i legalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do www.bankizarabianie.webnode.com to najprostsza forma zarabiania. I nigdzie nie klikasz , tylko normalnie pracujesz przez net. Ale żeby to wiedzieć to trzeba to przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Pewnie, ze mozesz zarabiac. Mozesz zalozyc bloga i pisac, pisac, pisac. Mozesz tez zalozyc dzialanosc (nic praktycznie nie kosztuje i jakis marketing szeptny robic). Mozesz tez od razu skierowac sie do konkretnych klientow za pomoca adwords (https://www.youtube.com/watch?v=6r9TqKV2x6Q ) Mozliwosci jest wiele. Ja napisalam tylko te pewne i legalne @ @ @ Nic nie kosztuje? A ZUS kto zapłaci, św. Mikołaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promuj sklep internetowy i za pozyskanie klienta, który zrobi zakupy, masz płacone. Za jego kolejne zakupy również - przypisany jest na stałe. Produkty drogeryjne, znane marki. Szczegóły na mojej prywatnej stronie www.syntrade.webnode.com polecam i zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że można! Współpracuję z Oriflame i aktualnie szukam osób chętnych do promowania sklepu internetowego z kosmetykami i suplementami diety. Jest to praca, która zajmie parę godzin w ciągu miesiąca . Efekty tej pracy są nagradzane finansowo. Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany korzyściami finansowymi napisz do mnie na adres meilowy a wszystko Ci wyjaśnię i przedstawię sposób dzięki któremu możesz zarobić od kilku do kilkudziesięciu złotych ;) a nawet tysięcy . kosmoori@gmail.com. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można! znajdź pracę zdalną na rekrutacyjnarewolucja.pl! warto odwiedzić, fajne oferty za godziwe pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj sie na: https://www.qassa.pl/336550 a nastepnie wypelnij ankiety (za to juz płacą), graj w gry, czytaj maile i przede wszystkim zapraszaj znajomych (na tym zarobisz najwiecej). Kilka dni wytrwałości 4-5 znajomych i masz wypłate 50zł. Na prawde sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zarobek 30c-40c dziennie na oglądaniu reklam. Miesięcznie można 10$ zarobić. Dodatkowo mamy 100% od kliknięć poleconego. 10 osób 100$ miesięcznie!!! Oczywiście nic nie trzeba inwestować. Darmowa rejestracja. Trzeba posiadać konto paypal. https://trafficmonsoon.com/?ref=Mooman7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukujemy do współpracy wszystkich artystów, projektantów, ludzi kreatywnych, rzemieślników, dekoratorów wnętrz oraz pasjonatów rękodzieła. Rozpoczęliśmy projekt, który umożliwia sprzedaż, kupno oraz zamówienie indywidualnych dzieł i produktów na terenie Europy Środkowo-wschodniej. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.zitolo.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×