Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy na szyciu pościeli można zarobić?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie,jestem mamą dwójki dzieci,za miesiąc kończy mi się macierzyński i zastanawiam się czym mogłabym się zająć żeby zarobić trochę kasy...Do głowy przyszło mi szycie pościeli,ręczników kuchennych,fartuszków kuchennych itd.Mam maszyne,znam podstawy szycia to znaczy umiem proste rzeczy jak wszycie zamka,podszywanie,zszywanie prostych kawałków materiału itp.Tylko nie wiem czy to opłacalne,jak się zareklamować?myślałam żeby na początek uszyć pare kompletów pościeli i spróbować to sprzedać,tylko gdzie?wystawić na allegro?jak sądzicie?to dobry pomysł czy strata czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze ktoś coś doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Moim zdaniem powinnaś spróbować. Kto nie próbuje ten nic nie ma. Zwłaszcza, że wiele firm oferuj***ardzo fajny materiał, gdzie takich pościeli niema. A widziałam nawet na: http://cottonbee.pl , że można kupić gotowy materiał lub po prostu samemu zaprojektować. Super sprawa. Twoja pościel wtedy byłaby jedyna w swoim rodzaju. Niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiosława
Też uważam, że warto spróbować. Opcja z wystawianiem tego na allegro to tez dobry pomysł, bo chyba najtańszy (nie potrzebujesz sklepu stacjonarnego, odchodzą Ci koszty wynajmu itp.) magazynować i szyć można w domu. Tak jak napisałaś możesz na początku spróbować wyszyć coś samodzielnie i spróbować to sprzedać. Jednak z czasem uważam, że warto postarać się o dofinansowanie i zainwestować w hafciarkę komputerową (np. firmy BERNINA, której sama uzywam). Odnosząc się także do tego co napisałaś. że znasz jakieś podstawy szycia to przy hafcie i przy użyciu hafciarek nie trzeba wykazać się umiejętnościami, bo wyręcza nas maszyna - hafciarka :) Dzieki takiej hafciarce będziesz mogła oferować klientom przeróżne wzory jakie sobie tylko wymarzą na tych ręcznikach/pościelach czy nawet ubraniach. Nawet nie wiesz jak duzo osób byłoby zainteresowanych kupnem tego typu rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszyny szwalnicze: http://www.amatec.pl/ Firma zajmuje się dystrybucją oraz serwisowaniem przemysłowych maszyn do szycia i zdobienia tekstyliów, tj. drukarek DTG i hafciarek przemysłowych. W ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy maszyny od renomowanych producentów. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ja bardziej celowałabym w artykuły dla dzieci, ubranka, zabawki, pościele,kocyki, śliniaczki no wymieniać można w nieskończoność, sama teraz dzięki 500 plus postanowiłam odłożyć trochę grosza i kupić sobie porządną hafciarkę z Bernina, mam już jedną na oku i dzięki własnie szyciu takich akcesoriów dla najmłodszych pomnażać te pieniążki i zrobić z tego biznes bo widzę że zapotrzebowanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ja bardziej celowałabym w artykuły dla dzieci, ubranka, zabawki, pościele,kocyki, śliniaczki no wymieniać można w nieskończoność, sama teraz dzięki 500 plus postanowiłam odłożyć trochę grosza i kupić sobie porządną hafciarkę z Bernina, mam już jedną na oku i dzięki własnie szyciu takich akcesoriów dla najmłodszych pomnażać te pieniążki i zrobić z tego biznes bo widzę że zapotrzebowanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 + jest na dziecko a nie na maszyne do haftowania..... A na marginesie to jak już masz szyć to lepiej rozejrzyj się za dobra hurtownią z materiałami ja zaopatruję się w http://luxpol-bis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKEMOTO
Oj dziewczyny dziewczyny... Też kiedyś byłam taka jak Wy. Ale na szczęście zmieniłam wszystko. Po 1 autorko musisz założyć foirmę, bo nie wróże ci przyszłości szyjąc na czarno. Dzisiejszy rząd za bardzo szuka dziury w całym bo 500+ wysysa budżet... Nie radzę jak nie chcesz długów do końca życia i problemów z prawem... Po 2 masz maszynę, kupujesz po metrze materiałów, szyjesz wystawiasz na allegro i czekasz na zamówienia... Ja też weszłam w biznes dzieciowy z 1 maszyną i małym doświadczeniem. Dzisiaj mam pracowników i na czysto zarabiam 500zł dziennie po odliczeniu opłat, zusów itp. Może to nie milion ale na czysto mam nie mniej jak 15tysiecy miesiecznie. Mój wpis jest by cie zmotywować do działania. Nie ma sie czego bać. Jak nie pójdzie to trudno, ale jak nie spróbujesz to nic dzieciom nie zaoferujesz. DZIAŁAJ!!! Inwestycja to tak naprawdę drobna suma pieniędzy i twoja wyobraźnia- później się dorobisz sprzętu i udogodnień. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tez od dawna mam pomysł na szycie kolderek i innych rzeczy dla dzieci niestety bardziej umiem zaprojektować niz szyc bo szyc nie umiem kurcze tylko jak patrze na allegro strasznie dużą konkurencja a gdzie kupujecie tanio materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Rowniez zastanawiam sie nad szyciem poscieli dzieciecych z minky i z dobrej gatunkowo bawelny( nie takiej co po kilku praniach traci kolor jak wiekszosc wystawianych na allegro po 10zl.za metr biezacy) znalazlam hurtownie na internecie glownie material minky by mbie interesowal i panele kocykowe, ktore sa piekne. Szukam osoby , ktora kupilaby razem ze mna np dwie belki minky i zestawy paneli kocykowych. Wtedy nietrzeba by bylo od razu wydawac tylu pieniedzy. Na zamowienie moge wydac okolo 2,5 tys zl szukam osoby, ktora chcialaby wydac drugie tyle i materialy na pol . moj e-mail asia777mp@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś szukał w dobrej cenie sklepu gdzie można kupić nici z przędz bawełnianej to ja polecam ten sklep www.rozmaryn-tex.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka78
Jak umiesz dobrze szyć to na pewno. Wiele ciekawych propozycji różnych materiałów do szycia znajdziesz na: https://ctnbee.com/pl . Mają tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji godnych uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że powinnaś spojrzeć na to jak na prawdziwy biznes - tylko zapytaj się, czy na prawdę się na tym znasz - na materiałach, rynku itp. Jeśli tak, weź dotację i otwórz profesjonalną szwalnię. Trochę siedziałam w tej branży i mogę Ci powiedzieć, że zakup maszynu ultradźwiękowej np do zgrzewania tkanin się opłaci. Dobre znajdziesz tu:www.bosmann.com.pl . Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodzę z takiego założenia, że jeśli coś robisz rzetelnie i kreatywnie, to każdy pomysł na biznes jest dobry, o ile oczywiście jest na to popyt ;) Pościel używa niemal kardy, przy czym jakość jaką możemy spotkać w sklepach często jest bardzo niska, bądź ceny (jak z taki kawałek zwykłego materiału) horrendalnie wysokie. Więc sądzę, że to byłby ciekawy pomysł :) Mogę podpowiedzieć, że maszyny szwalnicze po atrakcyjnych cenach zakupisz u nich www.ombgroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyję pościel dziecięcą, oprócz tego pledy i kocyki. Biznes jak najbardziej się opłaca, ale trzeba postawić na jakość i unikatowość materiałów. Często zamawiam u www.fabrykamalychcudow.pl. Sprawdzony sklep z dobrej jakości materiałami w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu śmiech na sali te wasze odpowiedzi drogie koleżanki "sponsorowane", nie ma ani jednej rzetelnej odpowiedzi a pytanie bez reklamowania produktu czy hurtowni /sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieciaka to ja sama szyje pościel, czasem dla nas tez, mam taki ulubiony sklep i w nim zamawiam fajne materiały http://tkaninki.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z tkaninami w którym zrobiłam już zakupy, bardzo dużo wzorów bawełny dziecięcej. www.bawełna-tkaniny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z tkaninami w którym zrobiłam już zakupy, bardzo dużo wzorów bawełny dziecięcej. www.bawełna-tkaniny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×