Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaaaaaaa

Czy są jakieś oferty pracy dla studentów??

Polecane posty

Gość studentkaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaocznych czy dziennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaaaa
Dziennych:) Ale mogę pracować w weekend. poniedziałek i piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaaaa
no i jestem z Warszawy Jeżeli praca dotyczyłaby np. zajmowania się domem/ dziećmi/ zwierzętami, to w inne dni tygodnia też bym mogła, tylko trzeba ustalić porę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakuję pierniczki :):):) 5,05 brutto za godzine, w weekendy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglabys mi dac jakis kontakt? tez z mila checia bym pieniczki sobie pakowala:D a ciezka robota? sama ja sobie zalatwilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tak wlasciwie to jutro ide pierwszy raz tam :):) ale pdobno jest ciezko, 8 godzin stanai przy tasmie i tylko jedna 15minutowa przerwa przy tym, praca w czepku i fartuszku, obowiązkowo ksiazeczka sanepidowska, umowe-zlecenie podpisuje sie co miesiac. Adres agencji ktora to zalatwia: Work-Express, ul. Sklodowskiej 22 Katowice, maila w tej chwili nie pamietam, moge Ci podac pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia Ci zycze:)!!! moglabys napisac jak wrocisz z pracy?:)a ksiazeczke sanepidowska mialas juz wczesniej?:) jak mozesz to pozniej maila do tej firmy napisz ok?:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są trzy zmiany, 6-14, 14-22 i 22-6, ja będę pracować na noc, bo inny dojazd mi nie pasuje :/ napisze Ci wiec w niedziele, po nocce jak bylo :) znalazlam maila do Pani, ktora sie mna zajmowala: ola@workexpress.pl, lub ogolnie: pracaczasowa@workexpress.pl, a to ich strona internetowa: www.workexpress.pl. Pracowac mozna w Katowicach lub Rudzie Slaskiej. Ksiazeczke sanepidowska mialam juz wczesniej, ale mozna ja wyrobic sobie w tydzien. Szkoda tylko, bo ja mieszkam jakies 40 km od katowic, i musze wyjechac z mojego miasta 3 godziny wczesniej zeby tam byc na 22, i dosc sporo wyjda mnie koszty biletow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci bardzo za informacje:) a ja na turystyce jestem:)no coz...ale kasa by sie przydala...ilez mozna brac kasy od rodzicow no nie? 3mam za Ciebie kciuki:) napewno sobie poradzisz:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaaa
A jakieś propozycje w Warszawie?:) No bo nie wiem, co moge robić... :( Znam dobrze angielski, trochę rosyjski, umi9em obsługiwać kompa, pisać różne ciekawe i mądre rzeczy, redagować teksty, wszystkiego mogę się nauczyć a jakoś pracy znaleźć nie mogę... No, mogłabym być jakąś hostessą, czy fotomodelką, ale najpierw muszę sobie zrobić portfolio i wydać jakieś 5 stówek, a poza tym taka praca trochę nie bardzo mnie satysfakcjonuje. Czy ktoś w Warszawie ma jakieś ciekawe zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaaa
No wiem, że trzeba uważać. Dlatego agencje modelek odpadają:) Ale gdzie są te oferty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. mój chłopak stwierdził że jak na pierwszy raz to nie narzekam aż tak strasznie :) więc tak: 1) cholernie zimno tam było, o czym ja nie wiedziałam, nastepnymr azem byłabym tam w kurtce i szaliku przez całe 8 godzin :/ 2) praca lekka, siedzisz i przez 8 godzin (dwie krotkie przerwy) wkladasz po 2 pierniczki do pudeleczka, tasma co chwile sie zatrzymuje :) jesli chodzi o to, to super - myslalam ze przez 8 godzin bede stac a tasma bedzie zapieprzac, ale nie, spokojnie bylo :) zero wysilku :) 3) jako ze zdecydowalam sie do pracy na zmiane nocna - bylo ciezko, chcialo mi sie strasznie spac, bylo nudno, ledwo co wytrzymalam te 8 godzin. Chyba dlatego przez ostatnich kilka godzin powtarzalam sobie w kolko ze wytrzymam i juz nigdy tam nie wroce :) 4) odliczajac koszty biletow zarobilam za cala noc... ok 23 zł :/ No i 3 godziny w jedna strone musialam jechac :/ 5) ludzie sympatyczni, duzo młodziezy, brygadzistki oczywiście pyskate :) 6) ciastek mozna jesc do woli (oczywiscie nie oficjalnie, ale w sumie nikt nas tam nie pilnuje, wszyscy jedza ile chca). Reasumując - gdyby nie to, ze zarabiam tam 23 zlote tylko za 8 godzin w NOCY, gdzie musze jechac az 3 godziny (za godzine korepetycji biore 15 zl) - to bym sie zdecydowala, a tak to po jednym dniu zrezygnowalam. Jesli mieszkasz blisko, i mozesz pracowac na zmiane dzienna - to BARDZO BARDZO polecam :) ps. Ciasteczka były pyszne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalahghg
Jesli masz torszke czasu i dostep do komp To napisz GG 4533678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postrach biedy
wypierdalaj, skrzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probujaca zycia 23 latka
ja robilam w rudzie slaskiej ,skad zreszta pochodze. praca w fabryce piernikow ,,Lambertz''. robota,,pachnaca'' hihi bo zapach piernikow krolouje tam niepodzilenie. tam szefowa zmiany bylA TAKA czarna malpa- ryczala na nas, mowila caly czas kur....,[bo za to dostawala $$],poganiala.... praca w halasie , cale 8 h robisz jedno i to samo [np skladanie kartonow = pokrwawione rece , przez to doslownie opozniAlam sie w rozwoju. zmienilam prace na kelnerke -nie zaluje ,chociaz szare komoriki pracuja, bo oprocz tej prac y jeszcze studiuje . powodzenia dla tych, co chca sprobowac ,bo ta robota mnie przygnebiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×