Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzątaczka

czy sprzątaczka to wstydliwy zawód?

Polecane posty

Gość sprzątaczka

pracuje jako sprzątaczka w domach prywatnych ,zarabiam b.dobrze tylko ten szacunek tak trudno jest mi zdobyć u ludzi .Czy ten zawód naprawdę jest tak chańbiący , czy ja jestem przewrazliwiona?coraz bardziej się wstydzę swojego zawodu a naprawde go bardzo lubie i cenie .zaufanie klienta w stosunku do mojej osoby jest większą zapłatą niz pieniądze po wykonanej pracy.Czemu ludzie przestają ze mną rozmawiac jak tylko się dowiedzą gdzie pracuję - brak kultury ?czy moja wyobraźnia?co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
wstyd to krasc, a Ty zarabiasz uczciwie pieniądzę. Nie ma sie czego wstydzić - jak widac kazdy zawód jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateyy
oczywiscie że nie ma się czego wstydzić🌼 masz na chleb?masz więc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to mow ze prowadzisz wlasna dzialalnosc gospodarcza, jakas firme sprzatajaca ;), a tak w ogole to niejedna sprzataczka zarobi wiecej niz np. panie w zusie i mniej sie przy tym narobi. nie przejmuj sie, nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrteerrere
nie, jedyny wstydliwy zawod to kurwa albo jakis sponsoring, Ty sie nie masz czego wstdyzic, dvpy nikomu za kase nie dajesz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
a skad przejmujesz sie ludzmi??? ludzie gadali gadaja i beda gadac- zwlaszcza moherowe berety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
ludźmi się nie przejmować?ok .na samej kafe 90%ludzi sprzataczki ma za nic-góówno robia ,dużo zarabiają ,nieodpowiedzialna a praca,zero stresu,chcą to przyjdą ,nie to nie itd... Sledzicie kafe i przyznacie mi rację .prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
na cafe sa debile nie przejmuj ze sie dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateyy
ja Ci racji nie przyznam:) bo to co ludzie w necie gadają ma się czasem nijak do ich faktycznej realnej sytuacji własne kompleksy leczą dobijając innych,więc luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaganiara ze hoho
dobrze ludzie prawia, jakbys kradla albo sie prostytuowala, mialabys sie czego wstydzic, praca sprzataczki wcale nie jest lekka, latwa i przyjemna, zalezy gdzie sie trafi... u mnie bys nie wyrobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
bałaganiara-wyrobiłabym ,tylko pewno by się zeszło ,nie ma chałupki której bym nie wyprowadziła na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friman_DK
sprzątaczka ... kup sobie dom, nowy model Mercedesa to zdobedziesz szanucek ludzi ... mieszkajacych w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka00
Oczywiście,że nie masz się czego wstydzić i powiem ci,że nawet nie wiedziałam,że osoby zajmujące się sprzątaniem mogą całkiem nieźle zarabiać. Oczywiście,że zdarza się nieraz ktoś nieuczciwy,nic nie zrobi,weźmie kasę i powie,że to ciężka praca...Ale tak jest na całym świecie,w każdym zawodzie,wśród każdej grupy ludzi. Moja mama mieszka w Niemczech,zajmuje się sprzątaniem domów,biurowców itp. na zlecenie, i to od kilku lat, i zarabia,moim zdaniem,całkiem dobre pieniądze. Osobiście uważam,że nie jest to żaden powód do wstydu,a ludziom po prostu przydałoby się trochę więcej mózgu i samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytryrt
w Polsce to wstydliwy zawod i trudno zdobyc szacunek wsrod ludzi bo Polacy to zacofany narod, gdybys pracowala tak samo na zachodzie kazdy by cie szanowal ale Polska to nie zachod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest powód do wstydu, oczywiście dla kobiety uczciwej :O Przyjęło się u nas, że na sprzątaczki zatrudniają sie kobietki popijające :o W tym zawodzie można nie stawić się do pracy, można pojawić się później niż to było umówione, mozna wreszcie wyskoczyć do kantorku ze szczotkami i łyknąć kielicha :O Wszyscy wiedzą, że tak jest... :O :O Będąc normalną kobietą lepiej zatrudnij się jako księgowa albo chociażby przy sprzedaży biletów, mozliwości jest mnóstwo, trzeba tylko miec chęci :O A machanie miotłą zostaw paniom, które do innej roboty się nie nadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jani
Do jani do nasladowania!!!!!! Jezu ...... ales ty tepa.Jestem po studiach i też sprzątam za taka kasę ze ty nigdy nie zarobisz !!!!!!! A panią sprzatajacym ; życzę owocnej pracy .zawód jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
oprócz braku szacunku pozostaje kwestia wynagrodzenia,wiele osób uważa że za dużo zarabiają,spotkałam się z opinią ze powinny pracować za talerz zupy.Ja swoją pracę cenię za godzine 22 zł.uważam że sprzątanie nie jest równe sprzątaniu,są różne fazy zabrudzenia,przystępuje do pracy i ile mi zajmie to czasu tyle proszę pieniążków.Czy jest odpowiedziałna,oczywiście na swój sposób jest odpowiedzialna ,srodki czystości to chemia, do mnie należy decyzja jakich użyję by nie zniszczyć armatury,powierzchni o tak róznej dzisiaj fakturze i strukturze itd....Sprzątanie to nie chodzenie z suchą ściereczką po mieszkaniu,to my musimy zadecydować jakich srodków użyć by nie zniszczyć i pozostawić czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co napisalas, Twoje sprzatanie to czysta ceremonia:D W zadnym wypadku nie doluj sie zpowodu ze jakies nadziane dupki mysla akurat tak a nie inaczej, nie znaja cie:) glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
dzięki za slowa otuchy,swojemu synowi zawsze powtarzam :synku na mamę to sprzętu i ludzi potrzeba,nie daję sie ale niestety ta nutka wstydu pozostaje.Kiedyś usłyszałam : kto by pomyślał że xxxx będzie sprzątać? a kto by pomyślał że ty będziesz pieniądze odemnie porzyczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaganiara ze hoho
sama widzisz, ze tylko w oczach idiotow jestes bezwartosciowa, a od dawna wiadomo, ze idiotami przejmowac sie nie powinno i puszcza sie ich uwagi mimo uszu. nie jest wazne co robisz, mozesz jezdzic smieciarka, byc dyr. banku, albo kura domowa... wazne co soba reprezentujesz, jakie masz wartosci... jania siedzi na dupie w domu i zasowa na okraglo ze szmata, ale ona nie uwaza tego za haniebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacusiowaaaa
"chańbiący " "pieniądze odemnie porzyczał" Od razu widać, dlaczego ludzie cie nie szanują prosta kobiecino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
jacusiowa noi co z tego że błędy robie ,normalne przy pisaniu na kompie co innego w zeszycie -prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki durnego topika
Nie sprzataczko, robisz bledy bo jestes glupia, kazdy ma prace na jaka zasluguje....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
chamstwo pisze z małych liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaa
Też mi wielka filozofia wiedzieć, jakie są środki chemiczne do czyszczenia i jak ich używać. Wystarczy poczytać w necie, albo pochodzić po markecie i pooglądać to co jest na półkach.:P Faktem jest, że złe kojarzenie się zawodu sprzątaczki przynoszą wspomniane prymitywne kobieciny, nadużywające alkoholu, nie dbające o swój wygląd i słownictwo, palące tanie papierosy, zachowujące się w sposób chamowaty. I dopóki pracodawcy w imię źle pojętych oszczędności będą zatrudniać takie prymitywy,bo mają mniejsze wymagania placowe, dopóty słowo sprzątaczka bedzie się zle kojarzyło. A zobaczcie jaką miłą "sprzątaczką" jest pani Kaczorek z Klanu. Zupełnie odbiega ona od utrwalonego stereotypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się usmiiiałem
Żadna praca nie hańbi - życzę CI jak najlepiej. Żółć wylewana w Twoją stronę jest przede wszytkim spowodowana tym, iż piszą ludzie z wyższym wykształceniem po bzdurnych kierunkach, którzy nie mogą znaleźć pracy - na forum mogą odreagować na Tobie niestety swoje niespełnione marzenia....a często sami pracują jako sprzątaczki, w markecie czy fast-foodach...no, ale przecież wiedzą jak pisać ortograficznie - baaa wyborna umiejętność - wytykanie takich błędów jest żałosne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
kto jeszcze mi dowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×