Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kreazy

czy staż z PUP można w każdej chwili przerwać jeśli znajdzie się prace?

Polecane posty

Gość kreazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdhiewekr
z tego co wiem to bedziesz musiał zwrócić im wszystkie koszta które ponieśli..wiec pewno całą dotychczasową "wypłate" no i pewno coś tam jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy.Jeśli osoba odbywająca staż chce go przerwać z winy pracodawcy (molestowanie, inne obowiązki niż określone w umowie) to należy ów fakt nadużycia zgłosić do PUP-u. W takim wypadku można przerwać staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście fakt znalezienia nowej pracy stosowniej byłoby w takiej chwili przemilczeć. Jakkolwiek - bez dowodów będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Tak, na podjecie pracy mozesz w kazdej chwili przerwac staz bez zadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z mojego oświadczenia, gdy podejmowałam staż: \"w przypadku nieukończenia stażu z własnej winy, z wyjątkiem podjęcia zatrudnienia, będę zobowiązany do zwrotu kosztów poniesionych przez PUP\" tak więc spokojnie możesz przerwać staż bez żadnych konsekwencji, jeśli znajdziesz nową pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z UP
do jasne.... Unia Europejsa finansuje staze tylko w przypadku programów EFS, reszta stazy finansowana jest z Funduszu Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_kawa
na podjecie pracy mozesz w kazdej chwili przerwac staz bez zadnych konsekwencji. SAMA TAK MIAŁAM i żadnych kosztów kto ci takich bzdur naopowiadał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
a Fundusz Pracy finansowany przez Unie :) ale nie klocmy sie, pytanie bylo inne, a odpowiedz jak najbardziej prawidlowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z UP
hahahaha Fundusz Pracy finansowany przez UE? To dwa zupełnie inne źródła środków:) Pracuje w UP wiec wiem to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bym podjęła legalną pracę zagranicą, to tez bez konsekwencji mogę go przerwać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×