Odpowiedz na ten temat

czy teraz mozna znalezc prace bez znajomosci?

• teraaww 2016.05.13 [15:02]
    Niezłe pieniądze jest w stanie zaproponować ludziom pośrednik z Covebo . Swego czasu porównywałem sobie stawki jakie oferują różne biura za podobną pracę i w Covebo wychodziło najsensowniej, a też doliczałem koszty transportu czy mieszkania.
  • gość 2016.05.17 [22:49]
    nie zgadzam się, że trzeba mieć znajomości oczko.gif a już na pewno nie w większych miastach. Dla mnie bez sensu jest stawianie wszystkiego na studia i poleganie tylko na nich – ja już w ich trakcie zaczęłam pracę, dostałam się "z ulicy" do call center w enel-Med i pracuję tu do dziś – od 3 lat. W międzyczasie skończyłam naukę – jestem przykładem na to, że nie liczą się tylko studia, chodzi przede wszystkim o posiadane doświadczenie zawodowe i twoje kompetencje. Warto dostać się do dużej firmy bo można awansować i zostać tu tak naprawdę na długie lata. firma robi szkolenia, dba o swoich pracowników, mam umowę o pracę. Nie narzekam.
  • Lulek obserwator 2016.09.01 [07:32]
    Jak czytam takie brednie jak osoby piszącej powyżej to aż mnie pusty śmiech ogarnia. szczyt pracy w call center - pomyśl czy też będziesz tam pracować z perspektywą kredytu na mieszkanie, wykończenie mieszkania, rat za auto, opłat jak czynsz, media, prąd, telefon, wyżywienie, ubranie, ewentualnie dziecko... Piszesz "bez znajomości" - a ja twierdzę, że takie mądrości życiowe plotą osoby nie mające pojęcia o realnym świecie. Jestem z Gdańska, od dwóch lat pracuję w agencji zajmującej się reklamą, zarabiam tyle by móc pokryć powyższe wydatki. Ale od kilku miesięcy rozglądam się za zmianą pracy lub nawet przebranżowieniem. I oglądam, jak powstają nowe instytucje, nowe miejsca pracy - czy myślisz mądralo, że były ogłaszane nabory na nowe stanowiska? Nie!!! Ale wchodząc na strony jeszcze nie otwartych instytucji już widzę, że cała obsada jest uzupełniona. Pisanie "zwłaszcza w dużym mieście nie trzeba znajomości" ma sens, gdy na utrzymaniu jako student ma się telefon a na obiady jeździ do mamusi na pyszną ogórkową. Nie masz pojęcia o rynku pracy, być może przeczytałeś kilka ofert pracy gdzie wymogiem jest własna działalność, praca na prowizji lub - szczyt marzeń - call center. BEZ ZNAJOMOŚCI NIE MARZ O DOBREJ PRACY. A ci co piszą o pracy bez znajomości niech się pukną w zakuty łeb i rozejrzą a potem spojrzą do lusterka...
  • gość 2017.07.14 [12:12]
    na pewno wiele osób tak znajduje prace, to widać głównie po miasteczkach, gdzie wszyscy się znają, ale w większym mieście nie pracuje ten, kto nie chce pracowac. oczywiscie nie mówię, ze we Wrocku czy w Wawie każdy znajdziece prace za 10 tysięcy albo więcej, ale jakąkolwiek, zeby się utrzymac, to na pewno bez problemu.
  • gość 2017.07.17 [08:51]
    Wiadomo, że znajomości mogą pomóc, ale warto zwrócić tez uwagę na to, że nie w każdej branży jest praca i trzeba się z tym pogodzić. Ja pracuję w logistyce w międzynarodowej firmie i tutaj pracy nie brakuje. na pewno IT i telekomunikacja to branże z którymi również warto się związać. jak coś to odsyłam do artykułu http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie-z arabia-najwiecej/ o tym jakie stanowiska są najlepiej opłacane w Warszawie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...