Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mary07

czy to jest dobry list motywacyjny?

Polecane posty

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone w „Gazecie Wyborczej” z dnia 10.07.2006r. pragnę złożyć swoją aplikację jako kandydatka na stanowisko kasjera-sprzedawcy. Mam nadzieję, że spełnię Państwa wymagania i będę miała szansę pracować w Państwa firmie. Jestem młodą i ambitną osobą, posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi oraz zdolność szybkiego uczenia się. Jestem także osobą, która wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je również dostosować do celów zespołu. Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie osobistego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze by było jak byś
napisala, ze masz np doswiadczenie (jesli takowe masz) w sprzedazy i chocby obsludze kasy fiskalnej, pracodawcy oprocz tych wszystkich "ozdobników" o odpowiedzialnosci, komunikatywnosci lubią konkrety jednoznacznie pasujace do danego stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście
Dobry. Nie zapomnij wyboldować daty ogłoszenia oraz nazwy stanowiska. Jeśli w ogłoszeniu był podany numer referencyjny - nie zapomnij go przytoczyć w liście (bold). Przedstawiłaś bardzo typowy list motywacyjny, ale lepsze chyba to niż silić się na jakieś ekstrawagancje i wymuszoną oryginalność - bo to bardzo śliski grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście
Ale bardzo z tym ostrożnie, bo łatwo można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błąd duży błąd
popelnilas błąd, nie pisze sie "swą aplikację jako kandydatka" to "jako" jest źle ujete , to podobny błąd do często popełnianego błędu typu " cos jest identyczne jak.." ( poprawnie "cos jest identyczne z czyms" to "z" jest ważne), nie można złożyć aplikacji jako kandydatka na stanowisko.. napisz np , hm... , "złożyć swą aplikację na stanowisko kasjera..." ("na" nie "jako" ) możesz mi wieyć, pracuję jako korektor -edytor w wydawnictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×