Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszły Pracownik

Czy znacie Spółkę KR3

Polecane posty

Gość Przyszły Pracownik

Hej, czy ktoś pracuje, pracował w KR3? czy może się wypowiedzieć coś więcej na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja pracuję, jest to firma zajmująca się reklamą, marketingiem, administracją itd itp (outsourcing) i współpracuje z różnymi klubami w całej Polsce, jest wypłacalna, daje umowy, i pełne ubezpieczenie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zaczęłam pracę, firma wiarygodna, nie żadna "firma krzak". Dużo osób zatrudnia. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po prostu sieć klubów go-go działająca w całej Polsce. Dawna nazwa cocomo (poczytaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pracuje od miesiąca w jednym z klubów, jestem na stanowisku kelnerki- wcześniej pracowałam tylko jako kelnerka w restauracji i trochę się bałam, że sobie nie poradzę :) ale dziewczyny przeszkoliły mnie i szybko poczułam się pewnie :) pracuje od miesiąca więc za dużo nie mogę powiedzieć ale na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby zaczęło dziać się coś dziwnego napisz nam tutaj szybciutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja pracuje dopiero kilka dni jako kelnerka, ale zastanawiam się zeby przejść na hostesse. Dużo lepsze zarobki , co myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno ciekawsza praca :) i za lepszą kaskę :) warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka zaczęła pracę jako barmanka :) miała profesjonalne szkolenie barmańskie na które i tak planowałaby się zapisać więc nie dość że a fajną pracę to w gratisie profesjonalne przeszkolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście :) ja pracuję dla firmy KR3 jako koordynatorka :) pieniążki są świetnie, ponieważ są co tydzień, jest płynność finansowa, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje jako barmanka w klubie. fajna atmosfera, ludzie ją tworzą. Hajs sie zgadza a to jest najważniejsze !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też pracowałam tam jako kelnerka, wcześniej robiłam kurs w msbis i od razu mnie przyjeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje dla firmy :) jestem barmanką, firmie i klubowi nie mogę nic zarzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaaaamyyyyyy :) firma lusss bluuuesss:) jestesmy tancerkami z łodzi :) Hajs sie zgadza, a to jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjahah
Ja dziss zaczynam pracee. Kurdee od tegon wszystkiego siedze caly dzien na forum zeby sie jak najwiecej dowiedziec. Zdam jutro relacje jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjahah
tak wiec trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja pracuje i jestem mega zadowolona super ludzie, fajne pieniadze, normalna umowa jest dobrze polecema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mój chłopak tam pracował i był zadowolony teraz ma swoją firmę i z tgo co się oreientuje to nadal współpracuje z firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pracuje zajmuje sie marketingiem i moge z czystym sumieniem polcic każdemu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim Kasia z tej strony, pracowałam pół roku własnie dostałam pit i jestem załamana ze tyle zarobiłam i wszystko wydałam hahahah chyba bede chciała wrócić :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma fajna, bardzo miło wspominam czas wpółpracy i pewnie pracowałabym tam do dzisiaj ale zostałam mama :) Bede sie starac o powrot po macierzyńskim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja pracuje od trzech miesiecy i jestm bardzo zadowowlona. Pracuje na stanowisku koordynatora dzialu marketingu i promocji. Wszystko na czas, pieniazki sie zgadzaja , szkolenia. Firma dba o swoich pracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia to nie dobrze ze wszystko wydałaś, ja pracuję już prawie poł roku i odkładam kasę , mam swoj cel a ta praca mam nadzieję pomoże mi go zrealizwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aizdur
hej dziewczyny! ja pracuje u nich już jakiś czas i na prawdę jest super. kasa sie zgadza, ludzi sa spoko i praca ogolnie tez rewelka! polecam na maxa, zarobic na wszystkie swoje zachcianki mozna bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim :) Ja pracuję w tej firmie już pół roku - nie zamierzam zmieniac. Pracuje w dziale rozliczeń - świetne pieniadze, wszystko na czas :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam! Pracuje od trzech miesiecy :) Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa + pakiet socjalny, dobre zarobki nie ma na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje od listopada ubiegłego roku - najbardziej podoba mi się system przeszkalania nowych osób - dzięki temu każdy pracownik wie co należy do zakresu jego obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację że te szkolenia są bardzo dobre, dają szansę osobom bez doświadczenie i wszystkiego Cię uczą to jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam, pracuje i nie chce zmieniać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne rekruterki... siedzą j wypisują kłamstwa na portalach bo centala każe... jak tam videokonferencje laseczki? Wyspowiadalyscie się już ile macie numerów i wejść na ten tydzień? kr3 to cocomo. Wypłata 5% z 10% z tygodniowki...kluby pełne zarzyganych chamow; praca polega na okradaniu klientów i dawaniu się obmacywac - boa, lesby show. ... odradzam chociaż wiem ze nie zadają tu pytań realne osoby. Weźcie się do uczciwej pracy złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×