Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankamik

darmowa reklama Waszej firmy

Polecane posty

Gość ankamik

gdzie promujecie swoją firmę? najlepiej tanimi środkami:)? Ostatnio dostałam oferte stworzenia wizytowki w portalu biznesbox ale chcialam wypytac czy reklama w serwisach typu katalog firm działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKowalik
Katalog Artystyczny http://artimperium.pl/ z którego korzystam jest zupełnie darmową opcją. Sama działam od dłuższego czasu w branży artystycznej i pomyślałam, że umieszczenie danych dotyczących mojej działalności na takiej stronie jest świetnym pomysłem. Dzięki temu coraz więcej osób zapisuje się do mnie na warsztaty artystyczne, a co za tym idzie nie narzekam na zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, ze za darmo nic nie ma. Promuję firmę z internecie, zrobiliśmy też ulotki i gadżety, a teraz reklamę zewnętrzną: http://www.balanda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli znasz się na reklamie, to mam dla Ciebie super ofertę. 512 641 949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
NIe ma czegoś takiego jak darmowa reklama chyba że sie ktoś samodzielnie tym zajmie ale to zupełnie nieopłacalne... Najlepsze jest chyba pozycjonowanie i warto to zlecić profesjonalistom np z http://seofabryka.pl/ bo działania na włąsną rękę niosą ze soba ryzyko filtra od google. Można też pomyśleć o reklamie na portalach społecznościowych które robią się ostatnio coraz bardziej popularne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrulka
Ja myślę, że ważne jest też to, aby dotrzeć bezpośrednio do klienta. Dlatego też prowadzę sms newsletter, korzystając z usług http://serwersms.pl/ Skuteczny i niedrogi sposób na budowanie relacji. Na ich stronie znajdziesz też m.in. poradnik "Legalny e-marketing" ze wskazówkami jak taki newsletter prowadzić, jak tworzyć własną bazę itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie, a jednoczesnie dobrej jakosci i skuteczna reklame dostaniesz u firmy NOEX moj znajomy wlasnie tam sie zglosil i jest bardzo zadowolony z efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak darmowa reklama. Ewentualnie można rozpromować swój sklep tanimi kosztami. Ja swoim klientom daje torebki z nadrukiem na których jest logo i adres. Stałym klientom daje parasolki z nadrukiem. Bardzo dobrze się to sprawdza. Dosyć tanio można mieć takie rzeczy np. od firmy www.arprint.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją firmę reklamuję poprzez ulotki, szyldy, plakaty oraz wizytówki. Czasem również gadżety. Współpracuję z firmą www.montery.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoko
Najszybszym i stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do zainteresowanych odbiorców jest wysyłka wiadomości tekstowych sms. Marketing mobilny ma różne opinie, nie mniej jednak dobrze poprowadzona kampania może przynieść naprawdę dobre efekty. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tematem, to ze strony platformy serwersms można pobrać raport dotyczący komunikacji sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie sobie banery i pylony. to nie jest droga reklama, a naprawde skutkuje. wiemy bo sprawdzilismy na "skorze wlasnej firmy' mozecie znalezc ciekawe rozwiazania w www.rodland.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dachu swojego zakładu mam podświetlenie wykonane z liter od Neobrand. Warto sobie na ich stronie sprawdzić jak dokładnie wyglądają te literki. Na stronie www.neobrand.pl jest sporo zdjęć ich produktów już zamontowanych do budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×