Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość przyszły asystent

witam.prosze wszystkich którzy pracują, badz pracowali w tej firmie o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranie
i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnie5cha
A JA SOBIE CHWALE.poprostu to niejest praca dla leni:)firma jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka barbi
Hej ludziska nic nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapierol coś w tym jest... wiem coś na ten temat... :] ile sie zarabia? 10.80 brutto od godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik deichmann
właśnie minął trzeci tydzień mojej pracy w deichmann. Jest beznadziejnie!!! Zatrudnienie na 1/4 etatu, zarobek na mies. ok. 700zł, wymagania kosmiczne, traktowanie poniżające, wyzysk!!! Chcę się zwolnić ale nie wiem czy mogę wypowiedzieć umowę na okres próbny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam...
kiedyś zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyją w tej firmie, moje wrażenia były nie zbyt pozytywne, dwie pkropne baby jedna z działu rekrutacji a druga to kierownik regionalny, zachowywały sie tak jak bym starała sie o stanowisko jakiegos dyrektora a nie zwykłego pracownika, jednym słowem ta firma to dla mnie pzrerost formy nad treścią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik deichmann
Dokładnie tak! Rozmowa kwalifikacyjna wyglądała jak przy ubieganiu się o stanowisko kierownicze, a i tak mają ludzi za nic. Po prostu tania siła robocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio61
Witam wszystkich,praca w tej firmie zalezy bowiem od tego do jakiego sklepu trafisz,na jakiego kierownika czy z kolei kierownik na jekiego omsa i personel,szkolą Cie po to żeby robic z Ciebie głupka,ogólnie silni psychicznie wytrzymaja tylko dlatego ,ze potrzebuja pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic w GÓRĘ
do góry temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MixPluska
Moze wypowie sie ktos jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeeeezz
a ile zarabia kierownik? Dlaczego zatrudniaja na czesc etatu i jak wygladaja szkolenia , o co pytaja na rozmowach kwalifikacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była na takowej....
byłam na takowej rozmowie, porażka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MixPluska
Dlaczego porażka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr inż. Deichmann
W meine sklepa jest gut , a nein łot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaasasas
cos o zarobkach kierownika wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadabane
Witam ! Pracowalam w deichmanie jakis czas , stawka godzinowa powiem ze jak na te czasy jest dobra na okres probny daja 10,88 brutto plus premie to netto z premiami wychodzi 10 zl na godzine. Minusem jest to że w jednym miesiacu na reke zarobisz 1200 a w drugim mozesz 600zl to zalezy od tego ile ci wpisze w grafiku godzin kierowniczka umowa jest na 1/4 etatu. Ja niestety zrezygnowalam poniewaz juz nie wytrzymalam w tej okropnej atmosferze ,ktora stwarzala kierowniczka uwazam iz ta osoba nie powinna byc na tym stanowisku (mobing wywyzszanie sie itp. siedzenie na zapleczu ze swoim partnerem). Jesli chodzi o przerwe to 15 minut z zegarkiem w reku oczywiscie kierowniczki to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadabane
Witam ! Pracowalam w deichmanie jakis czas , stawka godzinowa powiem ze jak na te czasy jest dobra na okres probny daja 10,88 brutto plus premie to netto z premiami wychodzi 10 zl na godzine. Minusem jest to że w jednym miesiacu na reke zarobisz 1200 a w drugim mozesz 600zl to zalezy od tego ile ci wpisze w grafiku godzin kierowniczka umowa jest na 1/4 etatu. Ja niestety zrezygnowalam poniewaz juz nie wytrzymalam w tej okropnej atmosferze ,ktora stwarzala kierowniczka uwazam iz ta osoba nie powinna byc na tym stanowisku (mobing wywyzszanie sie itp. siedzenie na zapleczu ze swoim partnerem). Jesli chodzi o przerwe to 15 minut z zegarkiem w reku oczywiscie kierowniczki to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killall
Jeśli chcesz pracować w deichmannie zatrudnij się w innym mieście! Jesteś z miasta w którym pracujesz? Uważaj na brak godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,każdy z nas wie o tym, że gdy pracujesz lub wykonujesz prace w danym momencie,to wręcz nienawidzisz jak ktoś patrzy Ci na twoje ręce...prawda??? Jest tak??? A u nas w kochaniutkim DEICHMANNIE tak właśnie jest, jest takowy Pan Góru,DZIWNY do potęgi Wielki Brat który potrafi przez całą z miane Cie obserwować,nic mu się niewymknie spod kontroli.Poprostu obserwuje jak robisz,stoi za regałami,gdzie kolwiek i patrzy jak kasujesz,jak polecasz środki i ile, ON WIE WSZYSTKO...on jest wszędzie... I idz do pracy ze swiadomoscią,że bedziesz podglądana przez tam 5 czy 6 godzin... Jestem tym załamana!!!!!!!!!!! W firmie Deichmann jesteście obserwowani przez kierowników,taka ich praca?!czy co!Oni mogą wszystko robić a TY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietajcie o tym jak bedziecie sie przyjmować do Deichmanna gdzieś na Śląsku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A POZA TYM TEN TAJEMNICZY KLIENT!!! Po jaką cholere ktoś to wymyślił,że niby konkurencja,co!!!!Absolutnie!! TEN TAJEMNICZY TO JEST PO TO ZEBYSMY SIĘ PRZYPADKIEM NIE NUDZIŁY W PRACY!!!!!!!!! to niby nasz motor do pracy... "Uwaga na tajemniczego"...a co do jasnej cholery Małpy w zoo jesteśmy czy tylko ludzmi..... Wiadomość do tajemniczych: Odwalcie się od nas!!!! Zresztą i tak mamy was gdzieś. Idzcie do zoo obserwować zwierzeta i piszcie relacje z tego które zwierzątko lepsze!!!! Bo ten absurd tajemniczego do niczego innego nie można porównać. Niby taka chrześcijańska firma,jedna wielka firma a sama wymyśliła rewalizacje... który cholera sklep lepszy..ten czy ten!!!ABSURD. Dajcie tajemniczych...kochamy was!!!! TAJEMNICZY KLIENT TO PONIŻENIE GODNOŚCI DRUGIEGO CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Jastrzebie
po co wraz z innymi dokumentami trzeba dac 2 zdjecia?po co te zdjecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co? jak czytam wasze wrażenia o pracy w tej firmie to nasunęła mi się jedna myśl- nie kupię tam nigdy żadnych butów. pieprzony deichman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica d
dlaczego? kupowac to nic strasznego. Ludzi z zewnatrz nie powinno interesowac jakie mamy warunki, wy tylok dajecie nam zarobic, choc Guru ustali taki grtafik ze 1000zl nie dostaniesz. ja pracujac tam nie pmietam kiedy dostalam taka sume. grafik jest tak bys zarobila/zarobil ponizej. Kupujac buty nie narazisz sie na nic, pracujac tak: na stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
Wszyscy mają rację ,praca w tej firmie to naprawdę kosmos .Każą byc kasjerem ,sprzątaczką ,pomagac klientom i ciągle sprzątac a przy tym cały czas układac pudełka -oczywiście systemowo i te przeklęte dostawy 2 razy w tygodniu .naprawdę trzeba się nie mało natyrac ,a godzin mało i nie ma na co liczyc ,że się zarobi 1000zł marzenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killall
czasem mam wrazenie ze na produkcji jest lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanka;)
Czy wymagane jest doświadczenie w sprzedaży butów? i czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapsodia9
Patrząc na wasze wypowiedzi trochę mnie to dziwi że tak mówicie ze jest ciężko ! Ciężko to jest w mięsnym bo pracowałam w jednym i drugim i w mięsnym jest za.....ol przy tym deichmann to pikuś. ja zarabiałam nawet 1400zł miesięcznie, i był świetny kierownik :). To wszystko zależy od kierownictwa. Morał z tego taki że nie wszędzie jest fajnie w jednym sklepie jest żle a w innym super. A dla waszej wiadomości to nie pracuję już tam ze względów osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYRACZKA
Praca w Deichmann nie jest WCALE lekka. Nieważne czy pracujesz miesiąc czy 3 lata zapierdzielasz tak samo. Mnie najbardziej denerwuje postawa kierowniczki która siedzi wiecznie przed monitorem i sprawdza co kto robi . Nawet gdy jej nie ma to i tak będzie wiedziała co robiłaś.Te kamery to wcale nie na złodziei tylko na NAS! A tajemniczy klient to też na nas aby nas kontrolować czy aby na pewno zachęcamy klientów do kupienia butów i środków, czy dobrze wykonujemy swoją pracę. Ja mimo że zarabiam powyżej 1000 to uważam tak samo jak ktoś się wypowiedział że Deichmann to obóz pracy. A to przez tą ciągłą kontrole. Jednym słowem tyranie,tyranie i jeszcze raz tyranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzostwo
w tej firmie wymagania duże a pracownicy nie mają na nic wpływu bo i tak nie masz racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×