Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiaaaaa

dekorator w house lub innym sklepie odziezowym..

Polecane posty

Gość asiaaaaa

pracuje moze tu ktos jako dekorator w sklepie odziezowym? jak wyglada taka praca? ile sie zarabia? dzis przeszlam krotka rozmowe kwalifikacyjna przez tel. ale pan niewiele mi powiedzial o tej pracy.. napiszcie, prosze, bo jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam
w reserved i nikomu tego nie polecam. ładnie brzmi dekorator i wydaje Ci sie ze ubierasz manekiny i robisz wystawy. NIE. owszem to tez, ale to do ciebie nalezy cala ta brudna robota. odbieranie dostaw. segregacja ciuchow, wykladanie ich na sali i ciagle poprawianie przez 8 godzin bo non stop klienci rozwalajš, metkowanie, klipsowanie, przecenianie, mycie i zamiatanie podłog bo to wszystko to dbanie o wizerunek. tam byly codziennie dostawy, wiec codziennie masa roboty, prasowanie ciuchow a to zle, a to niedobrze, i pospiech bo kontrolabo cos tam. codzienne nadgodziny bo nie dalo rady wyrobic sie kiedy dostawa przyszła o 14.30 a konczysz o 15. gdzie rozpakujesz, poprasujesz, wystawisz przez pol godz i tak 10 razy bo non stop cos nie tak. poprawianie sranie itd. NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
dzieki za informacje.. napisz mi ile zarabialas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
ja startuje do malego miasta wiec chyba nie bedzie takiego zapieprzu.. jestem zdeterminowana.. dlugo nie moge znalezc pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam
wiesz nie chodzilo o zapieprz by byli ludzie, tylko o to, ze nie dalo sie wyrobic w ciagu tych godzin pracy. bo non stop cos a codziennie przychodzilo np. z 8 kartonow metr na metr i trzeba bylo to wylozyc, poprasowac, pometkowac, poklipsowac a to sie nie zgadzalo a tu blad. robisz wystawe tez kupa roboty, mycie szyb ach w ogole. zarabialam 3,50 ale to bylo 2 lata temu :/ porazka. pracowalam tam miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam
jesli bardzo potrzebujesz tej pracy to idz, moze akurat tam bedzie lepiej i bedzie ta robota inaczej wygladala. reserved sa tez ogromnymi sklepami i ciuchy dla dziecki kobiet facetow to tez wiecej roboty. probuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
bardzo Ci dziekuje za odpowiedz :) 3,50 na godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
wiem, house jest dosc maly, pewnie bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam
tak, na godzine brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
strasznie malo.. mam nadzieje, ze teraz jest troche lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszlam ze praca dekoratora w Reserved jest ciezka, ale do obowiazkow nie nalezy sprzatanie sklepu, metkowanie itp. To raczej zadania dla sprzedawcow. Bardzo bym chciala pracowac jako dekorator, szukam ciagle ofert, ale jakos marnie mi to idzie. Byloby to prawie zgodne z moim kierunkiem studiow. Interesowaly by mnie okolice Katowic, wszystko jedno jaki sklep byle nie Reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
dostalam te prace.. do moich zadan bedzie nalezalo robienie wizualizacji sklepu i witryn zgodnie z wytycznymi. przebieranie manekinow i rozkladanie ubran w ten sposob by wzrosla sprzedaz.. sprzatanie, ukladanie to zadanie sprzedawcow.. wanilia83 - nie czekaj na ogloszenia. powysylaj swoje aplikacje juz teraz.. na kazdej stronie sklepu jest zakladka 'praca' i mejl na ktory mozna wysylac zgloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Wlasnie tak zrobilam. Czy zaraz po zatrudnieniu odbedziesz szkolenie?? Chyba kazdy sklep ma inne zasady VM. Powodzenia w nowej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek kimonoooooo
i jak z tym visualem w sklepie sobie radzisz? ciezka praca? jakie zarobki i jakie obowiązki? pozdr Franekkkkkkkk K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bututa
pracowałam jako dekorator w RE. rzeczywiście jest tak, że przede wszystkim dbasz o visual, bo w końcu jesteś VM-em, ale nie omija Cię odbieranie dostawy, klipsowanie, metkowanie, szorowanie kibla. ja pracowałam w sklepie franczyzowym, gdzie niestety pomiatało się pracownikiem, ale to jest kwestia kierownictwa salonu. zdarzają się też przecież dobrzy kierownicy:) a i wygląda to tak, że na każdy dział jest jeden dekorator, a nawet jeśli nie, to instrukcje dla każdego działu raczej nie nachodzą się na siebie. tyle, że jeśli na sklepie jest ogólny bałagan i kierownictwo nie potrafi rozdzielać dobrze zadań, to w 3 dni ciężko jest uwinąć się z aranżacją. polecam tam pracę z jednego powodu - kiedy już masz w CV adnotację, że tam pracowałaś/eś, to masz większe szanse na to, że inna marka odzieżowa Cię zatrudni, bo musiałaś/eś robić WSZYSTKO i ciężka praca nie jest Ci obca:) poza tym, jeśli jesteś dobra/y w tym co robisz, możesz awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeee
praca dekoratora w RE polega na DEKOROWANIU salonu a nie na sprzataniu, klipowaniu itp. Aranzuje wszystko gdzie co ma wisiec lub lezec, to ze wiesza rzeczy na wieszakach i je rozmieszca to normalne ale sklada je ktos inny, pomoc lub sprzedawcy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloptałn
ja pracowałam wiesz nie chodzilo o zapieprz by byli ludzie, tylko o to, ze nie dalo sie wyrobic w ciagu tych godzin pracy. bo non stop cos a codziennie przychodzilo np. z 8 kartonow metr na metr i trzeba bylo to wylozyc, poprasowac, pometkowac, poklipsowac a to sie nie zgadzalo a tu blad. robisz wystawe tez kupa roboty, mycie szyb ach w ogole. zarabialam 3,50 ale to bylo 2 lata temu :/ porazka. pracowalam tam miesiac cos fantazjujesz! w reserved 3,5/h jako dekorator? ja pracowalam w croppie (tez lpp) 4 lata temu i dostawalam srednio 7/h jako sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łezełwd
o jaaaa... 3,5 miesięcznie a nie na godzine. Praca deko nie jest zła. Trafiliście na złe salony. u mnie jest tak ze mamy magazyniera, od klipowania, dostawy przyjmuje kierownik, z-ca, starszy albo deko. Metkują sprzedawcy a deko + pomoc robi ściany, i na tym konczą się jego obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka
Ludzie wypowiadacie się na tematy, o których nie macie zielonego pojęcia! Szczególnie to;"jak przyszło 8 kartonow, to nie moglismy sie wyrobic...'' sratatatta !!!!! Ja te 8 kartonów to bym z palcem w du*** rozniosła. to jest nie do porównania z tym co się dzieje w Warszawskich salonach(Reserved) dekorator ma do rozniesienia minimum 30 kartonów dziennie po 100 lub wiecej sztuk, dopiero jak się z tym upora może zając sie tak uwielbianym przez was stylizowaniem i tak nwjwiecej czasu spedza na zapie******** z kartonami i zmiemianianiu aranzacji nie dlatego zeby było ładnie bo na tonie ma czasu ale po to by zapełnic luki po rzeczach które sie sprzedały. naprawde podziwiam wasz entuzjazm, ale ta praca nie polega prawie w ogóle na stylizacji bo nie ma czasu sie nad tym zastanawiac jaka to bluzkę zalozysz manekinowi, jesli tak was to kreci to lepiej juz zostac prywatnym stylista i nie zaprzatac sobie głowy takimi ofertami pracy,a jesli juz to musicie miec twarda dupe i psychike!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktasia
cyt. "wiesz nie chodzilo o zapieprz by byli ludzie, tylko o to, ze nie dalo sie wyrobic w ciagu tych godzin pracy. bo non stop cos a codziennie przychodzilo np. z 8 kartonow metr na metr i trzeba bylo to wylozyc, poprasowac, pometkowac, poklipsowac a to sie nie zgadzalo a tu blad. robisz wystawe tez kupa roboty, mycie szyb ach w ogole. zarabialam 3,50 ale to bylo 2 lata temu :/ porazka. pracowalam tam miesiac " Jak się jest lewusem to każda praca jest ciezka ;) po prostu niektorzy sie nie nadaja i wola wachac kwiatki kalafiora w spozywczaku (moze tam im bedzie lepiej? hmm??). Dekorator bardzo fajna sprawa, stosunki i wykonywane obowiazki czy sa ciezkie czy tez nie- trzeba wziasc na siebie odpowiedzialnosc za wykonywana robote, w kazdym reserved jest inaczej, tam lepiej tam gorzej...a ja powiem ze zamiast obiektywnej oceny- dyplomatycznej odpowiedzi widze psioczenie "niewyzytych", niespelnionych "dekoratorow" (wybaczcie ze swiat jest okropny i na wszystko trzeba ciezko zapracowac...^^... apropos "mycia kibli" - wole nie wiedziec ksiezniczki jak u was we wlasnych domach w takim razie te "kible" wygladaja skoro brzydzicie sie po swobie sprzatac..ehhh kazdy tylko lubi marudzic. ah ten zly niedobry swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssssssssssssia
o co pytaja na rozmowie? jak najlepiej przygotowac list motywacyjny i czy bez doswiadczenia jako dekorator sa w ogole szanse - jestem grafikim komputerowym popratym wyksztalceniemna polibudzie ale specjalizacja grafika komputerowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka ze Szczawna
.........śmiać mi się chce z was tu wypowiadających się,niestety wypowiedz "dekoratorki" jest w 100% piękną prawdą,którą MY dekoratorki musimy sprostać.Pracowałam w RE ponad trzy lata,teraz pracuję w C&A,hhhmmm ....inny świat a przede wszystkim świetna organizacja i to jest to co wielu dużym firmom brakuje...aż chce się pracować.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek dotyczył salonów mohito czy kroś może opisać jak w tym sklepie traktują personel?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem dekoratorem na dziale meskim w reserved. Praca taka sobie jak ma sie pomocnika to jest spoko , jesli nie to samemu trzeba wszystko robic, czyli: klipsowac towar, wieszakowac, sprawdzac cene, znalezc miejsce na salonie tak, zeby pasowala do sezonu, jesli to jest nowosc trzeba znalezc miejsce blisko strefy wejscia lub tak aby rzucala sie w oczy. Podsumowujac jest sporo pracy np jak ma byc jakas instrukcja itp w normalny dzien przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam dość długo w Croppie i dekoratorka miała takie same obowowiązki jak ja czyli sprzedawca. Dostawa, klipsowanie, metkowanie, dotowarowywanie, prasowanie. Plus jej kolejne obowiązki to robienie scianek, ulozenie mebli, stoly, witryny. Pracowalam na umowe zlecenie mialam stawke godzinowa, dostawalam pieniedzy tyle ile wypracowalam a taka dekoratorka miala umowe o prace, stala pensje. Czyli ja moglam napracowac sie mniej a mialam taki sam hajs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna93
Jakie trzeba mieć kwalifikacje aby zostać dekoratorką w sklepie odzieżowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×