Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

finnie

Dlaczego nie ma pracy w Łodzi?

Polecane posty

Jestem krótko mówiąc poirytowana tym faktem....Szukam pracy od dwóch miesiecy i nie ma pracy !! A za co żyć? Czy ktoś jeszcze tak się czuje jak ja w tym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjbgvgvvg
Nie tylko w Łodzi. Masakra przecież to jest chory system trzeba zorganizować jakiś bunt no bo przecież oszaleć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ja przegladam w każdym tygodniu prasę z ogłoszeniami i praca jest dla szwaczek slusarzy malarzy budowlańców - jednym słowem dla niezwykłych ludzi a dla zwykłych takich jak ja nie ma pracy... Nawet na sprzątaczkę nieżeby to była praca marzeń ale zawsze pare groszy by wpadło na początek , powiedzieli mi bym się wstrzymała !!! Co za rzeczywistość....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest masakra
Ja tez mam juz dośc. Mieszkam we Wrocławiu, gdzie nie pójde to umowa zlecenie lub dzieło...a najlepiej na czarno, zarobki żenujące. Wszystko drożeje a ktoś Ci proponuje 1000zł netto. Siąść i płakać!! Moja siostra z koleji ma dobra prace ale zakład pracy "siada" i od stycznia nie widziałą wypłaty na oczy... KUR** to jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjbgvgvvg
A jak myślicie będzie lepiej??J czy są jakieś akcje rządowe mające na celu zmniejszyć te bezrobocie ?? przecież jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na temat
no neistety - licho w Łodiz z pracą. Po jakiej szkole jesteś? jako kto chciałabys pracować? Fizycznie czy biurowo? Bo jakby co to w manufie w realu sa ciągle ogłoszenia przy prawym wejściu an sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownike al sadra
PO ma Cię głęboko w d...... . Przypomną sobie o ludziach przed wyborami. Macie alternatywę wyjazd za granicę np Niemcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to dlaczego
Bo jej nigdzie niema!!! Proste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A poza tym
po co ci praca? Na dodatek w Łodzi? W tak dużym mieście nie możesz pieniędzy zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pracy w każdym charakterze bo kazdy grosz się liczy :) Pracy szukam przez internet i czytam gratke w dzieniku . Jutro jade na targi pracy do łodzi , może coś sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz do mnie!
Finnie, polecam firmę Betterware, jest to praca w systemie MLM, praca jest dla każdego kto ma swój cel w życiu, chce sie rozwijać, napisz do mnie to skontaktuje się z Tobą i przedstawię ofertę, jest to sprzedaż bezpośrednia ale również mozna stworzyć swoją grupę osobistą, z której mamy możliwość otrzymywać rabaty, które zwiększają się od naszego zaangażowania w pracę, rozwój w tej firmie jest pewny jeśli tylko chcemy pracować. Polecam hania.ro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Łódz to jest jedyne takie miasto w Polsce gdzie tak cieżko z pracą? Przegladam gratkę w pon i dzis i nic nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz do mnie!
Wszędzie są problemy z pracą, ja mimo wszystko proponuję współpracę z firmą Betterware, trzeba dać sobie szansę, od razu nie ma wielkich pieniędzy ale dzięki własnej pracy można zarobić niezłe pieniądze, napisz do mnie to przedstawię Ci ofertę Betterware. Warto spróbować, hania.ro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna moi
a jakie masz wykształcenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam dziśą gratkę
Moją uwagę zwróciło ogłoszenie o pracy tymczasowej poprzez Agencję przy ul. Skorupki (nazwy nie pamiętam, ale dziś oglądałam stronę internetową, reklamują się, że można u nich znaleźć pracę przy pakowaniu, produkcji itp. dogodną dla uczniów i studentów). Czy macie jakieś doświadczenia z tą i podobnymi Agencjami Pracy Tymczasowej (bo wiem, że w Łodzi jest parę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie ma pracy dlatego ja spróbowałam czegoś innego. na początku podchodziłam do tego z rezerwą ale gdy skończyły się inne opcje na realne pieniądze, spróbowałam i nie żałuję. Nie żadne kliki w banery i tego typu inne bzdury z których i tak nic nie masz albo bardzo niewiele. Program partnerski, który naprawde działa i jest zupełnie legalny, bardzo logiczny a co najważniejsze przynosi realne pieniądze . Im nas więcej tym lepiej. Kliknij w poniższy baner i przeczytaj zajmie Ci to najwyżej 5 minut a naprawdę warto. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=9b2509358e0a856b5f3486ca26cba828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaG
Ja ostatnio zapisałam się do projektu "Zadbaj o swoją przyszłość". Będę mogła się trochę podszkolić i gwarantują mi, że dostanę się na płatny staż lub zatrudnią mnie. Straciłam pracę, bo ostatnio robili grupowe zwolnienia, ale się nie poddałam. Szukałam jakiś rozwiązań, aż wreszcie trafiłam na sensowny projekt. W sumie dlatego, że często byłam gościem PUP. Z tego co się orientuję to jeszcze są miejsca, jakbyście byli tym zainteresowani wrzucam info: http://zsp.b4ngo.pl/ ;) czasami trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, bo bierne czekanie nie pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz3244
w łodzi jest praca ale za niegodziwe wynagrodzenie ,żal w tym kraju co się wyprawia , stawka godzinowa 5 pln śmiech tyle to może było z 20 lat temu a teraz jak się słyszy kobiety i nie tylko w marketach na kasie maja tyle do czego to dochodzi bieda i jeszcze raz bieda w tym kraju ja pracuje w firmie już 17 rok i co z tego skoro firma od roku przeniosła się rozwinęła za pomocą uni a płace spadły masakrycznie , płaca jak chcą zaliczkowo , nieporozumienie jakieś , pracodawcy się bogacą my biedujemy i wychodzi na to ze nie mamy nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja99999
Szukam od 3 miesięcy pracy w Łodzi -> w obsługach klienta, call centerach, przedstawicielstwach i innych cudach wiankach. Nic, zero, null. W październiku przeniosłam się z Warszawy (zwolniłam się z tamtej pracy i przyjechałam do Łodzi, żeby z narzeczonym mieszkać, który nie mógł się przenieść ze mną do Wawy). Myślałam sobie - w Warszawie pracowałam na całkiem niezłych stanowiskach, w dużych firmach, w Łodzi znajdę bez problemu pracę. Taaaaaaki guzik. Załamałam się nerwowo w tym mieście. Byłam zapraszona 2 razy na rozmowę rekrutacyjną, na jednej usłyszałam, żebym może jednak spróbowała wrócić znowu do Warszawy. Żenada :(( Sama jestem sobie winna, wiem. Depresja, obniżona samoocena, postępujące problemy finansowe. Ot, co sobie w Łodzi zafundowałam ;[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam pracy pół roku i co i nic.... wszędzie tylko umowy zlecenia. Na wieść, że mam dwuletnie dziecko rozmowa ucina się i pada stwierdzenie " to zadzwonię do Pani" a telefon milczy. Nic dziwnego, że przyrost naturalny w Polsce nie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już też szukam dłuższy czas, sprawdzam ogłoszenia i wysyłam cv ale to nic nie daje. Już tracę nadzieję, polecacie jakieś sprawdzone serwisy z regionu? Jak na razie znalazłam http://lodz-oferty-pracy.pl/ Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewną propozycję. Nie jest to co prawda praca przynosząca natychmiastowy ogromny dochód, jak to niektórzy na forach obiecują, ale przy systematycznym zaangażowaniu z czasem temat można doskonale rozwinąć. Początkowo można traktować jako zajęcie dodatkowe. W miarę rozwoju może stać się pracą główną. Najważniejsze, że firma jest uczciwa, stabilna i rzetelna. Skoro na razie nie możecie nic innego znaleźć, może warto czas poszukiwań wypełnić proponowanym przeze mnie zajęciem. Napiszcie do mnie jakznalazl@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pracą w Łodzi wcale nie jest tak źle, moja firma cały czas szuka pracowników i jak ktoś zna się na programowaniu w Javie albo C#, do tego ma wyższe wykształcenie i trochę doświadczenia to spokojnie może aplikować i ma duże szanse dostać fajną robotę. Jakby byli jacyś chętni to proszę bardzo, zostawiam link: http://www.smtsoftware.com/ , żeby nie było że jestem gołosłowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Napisz do mnie! . Nie ma co przejmować się ściemą tego użytkownika. To kolejny MLM-owski szajs. W takim molochu zostaniesz w******ny bez mydła. Lepiej się za to nie zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×