Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joaen

Dlaczego w tym kraju nie ma pracy!

Polecane posty

Gość joaen

Ludzie wykształcenie pracują w sklepach, w fabrykach, supermarketach, na budowach, w hotelu pracują sprzątaczki po studiach ze znajomością języków. I czy warto studiować w tym kraju. Moja kuzynka ma dobre studia prawo a pracuje w sklepie warzywnym. Jestem zła na życie bo ja też skończyłam ekonomie a pracuje w sklepie który niedługo upadnie. Szefowa chce zamknąc interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kraju pracy jest FULL. Tylko że niektórym nie bardzo się chce cokolwiek robić. Przecież narzekać i biadolić jest o wiele prościej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalie Metcalfe
niestety to pytanie musiałabyś zadać pewnemu tatusiowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.e
zgadzam sie z ou jezuuuuu. Praca jest ale robic to nie ma kto. Takasmutna prawda. Lepiej narzekac i nie robic nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że praca jest tylko nie chcą za nią płacić, to jest główny problem w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jaka jest praca i za ile ? piszcie dokładnie" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Konkretnie? Proszę bardzo! Na przykład - Konsultant-organizator badań zdrowotnych w swojej miejscowości. Otrzymujesz od 50 do 380 zł od każdej osoby, która skorzysta z tych badań. Wysokość wynagrodzenia zależy od formy współpracy. Można przebadać do 12 osób miesięcznie, więc, można zarabiać od 600 do 4500 zł miesięcznie w wolnym od podstawowego zajęcia czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.e
o widze ze niesmiertelny hejter mlm w akcji. prosze dowod ze ja to folemejef. no czekam szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedfkmh
Jest praca. Ale do niej nie trzeba studiów. Pokojówka nie musi mieć studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.e
a ty jestes bezrobotnym i co. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę....
że jestem nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to państwo jest chore
Ktoś tu pisze aby zakłądac własną działalnośc. Tyle że mozna się narobic jak wół i niewiele zarobic, a 1000 zł na ZUS na miesiąc trzeba płacić. Do tego jeszcze podatki, kontrole, papiery itd. Smutna prawda jest taka że zarówno ludzie pracujący na etacie jak i przedsiębiorcy płaca ogromny haracz na państwo aby utrzymywac hordę urzedników. A KRUS to osobny temat - każdy ubezpieczony w ZUS dokłada ponad 6 stów miesięcznie do ubezpieczen rolników. Pracy jest mało bo mamy kryzys, każde stanowisko pracy kosztuje bo jak wiecie za kazdego pracownika pracodawca musi wydac prawie drugie tyle co jego wynagrodzenie w postaci haraczy dla państwa. Nie każdy jest tak bystry i pracowity aby działac na własna rękę. I nie każdy ma zdrowie. Polski przemysł został albo zlikwidowany albo wyprzedany zachodnim korporacjom. I wychodzi na to, ze Polacy staja sie parobkami we własnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym kraju nie ma pracy
Należy podziękować politykom i zusowi. To ZUS okrada państwo. 1000 złotych podatku? w innych krajach zakładając firme pracodawca dwa lata nie płaci podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Wet. Knurof
W Anglii najniższy ichni ZUS wynosi w przeliczeniu niecałe 400 złotych. I jaki jest poziom socjalu u nich a jaki u nas ?. ZUS to największe przekleństwo gospodarczości w tym kraju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Janusz K***in odłączy nas od skorumpowanej Unii Europejskiej a przyłączy do dziewiczo czystej liberalnej NAFTY nahandlujemy się jak szpaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victorrr
Wg mnie jest tak: jeżeli skończysz dobre studia a nie masz smykałki do interesu lub nie masz znajomości to będziesz zarabiać średnie pieniądze a jeżeli jesteś osobą bardzo obrotną i pomysłową możesz zbijać kokosy. Wg mnie w obecnych czasach większość uczelni znacznie obniżyła poziom dlatego mamy tak dużo absolwentów. Do tego większość firm musi obniżać koszta i zatrudniać albo mniej pracowników albo za małe pieniądze żeby im się to opłacało. Zobacz dlaczego chińczycy przejeli tyle firm oni na tym polegają. U nas większość ludzi mało co umie więc po co zatrudniać takich pracowników. Do tego dochodzi rozwijająca się automatyzacja procesów i komputeryzacja co umożliwia podjęcie więcej pracy przez mniej osób. Jeżeli jesteś pracownikiem mało kreatywnym czyli wykonujesz szereg prostych czynnościktóre może wykonać każdy to nigdy nie będziesz szanowany i zarabiał konkretnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Praca jest, tylko trzeba po nią sięgnąć. Nie można generalizować mówiąc, że po studiach nie ma pracy i w ogóle w Polsce nic na młodego człowieka nie czeka. To bzdura. Oczywiście, że poszukiwanie pracy jest niekiedy procesem żmudnym i frustrującym, ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Pasja połączona z umiejętnościami, ze szczyptą konkretnego i oryginalnego CV i Listu Motywacyjnego oraz pewność siebie to przepis na znalezienie pracy marzeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pracy jest full na umowę zlecenie i stawkę 7 zł netto na godzinę nawet w takich miastach jak Wrocław/Warszawa przecież to czysty wyzysk! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu też, nawet za 4zł netto widziałam, a 7-8 to już chyba norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym że w Polsce niema i nie będzie pracy pisałem na tym forum jeszcze ponad 5 lat temu! Wielu kazali mi puknąć się w głowę. A teraz co? Mam powiedzieć - a nie mówiłem? :-D Jeszcze wtedy mówiłem, że należy rozejrzeć się za alternatywną formą zarabiania. Proponowałem też konkretne proste i dochodowe zajęcie. Nie wielu się zainteresowało i dzisiaj są w tej samej, jak nie gorszej, sytuacji finansowej. Może czas wreszcie pójść po rozum do głowy i przyjrzeć się mojej ofercie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deklu Sapienti Sat, to, że ja mam pracę, a rozejrzałam się też za alternatywną formą zarabiania, to oznacza, że nie mogę się wypowiedzieć w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to oznacza, że nie mogę się wypowiedzieć w temacie?" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv A czy ja gdzieś napisałem że komukolwiek nie wolno wypowiadać się temacie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapienti Sat po prosu siejesz tutaj zamęt w każdym temacie zachęcajac ludzi do skorzystania ze swojego lipnego tematu. Przeszkadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w każdym temacie zachęcajac ludzi do skorzystania ze swojego lipnego tematu." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Po pierwsze nie w każdym. Daleko nie w każdym! A po drugie - skąd wiesz że mój temat jest lipny? Jak to sprawdziłeś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czemu deklu zakładasz że wszyscy wypowiadający się w tym temacie nie mają pracy? Napisałeś cyt. "Może czas wreszcie pójść po rozum do głowy i przyjrzeć się mojej ofercie?" Btw, nikomu nie radzę wielkiego goowna MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że to ty masz dekiel nie na miejscu, bo widzisz rzeczy nieistniejące! :-D Pokaż gdzie napisałem, że WSZYSCY tu wypowiadające się nie mają pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca, zapraszam. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×