Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taurus.mpkb

DNA HOSTESSA czy ktos pracuje w tej firmie?Jak to wygląda?

Polecane posty

Gość taurus.mpkb

WITAM!!! Co wiecie o tej firmie napiszcie prosze. Jak wygląda praca w tej firmie jako hostessa? Czy to porządna firma i bez obaw można jej zaufać??? Jestem z ŁODZI i chcialabym wiedziec czy na terenie tego miasta tez funkcjonuje ta firma.jesli ktos ma stycznosc z DNA HOSTESSA prosze o info. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje firma wysyla oferty pracy na maila a ty odpisujesz czy jestes zainteresowana musza miec w bazie twoje zdjecia nieraz to klient wybiera hostesse ze zgloszonych zawsze wyplacaja pieniadze (do 30 dni )najlepiej juz teraz wyrob numer Nip bo jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiaaa
DNA fajna agencja dla hostess :) mialam od nich kilka zlecen :D szybko placa - najlepsza agencja dla jakiej pracowalam ( najgorsza AKCENT.BIZ -przestrzegam m!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, już któryś radzę widzę ten durny kopiowany tekst szkalujący DNA. To bzdury po całości bo mowa jest o jakichś miesięcznych wypłatach, zleceniach tygodniowych itd. Pisał ktoś kto nigdy nie miał styczności z pracą jako hostessa/host. Pracuję dla DNA od dawna, pieniążki zawsze do 30 dni w takiej kwocie jak podają w zleceniu. Mają fajny system i duży wybór ofert z całego kraju. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika19
Ja tez potwierdzam, że agencja hostess DNA jest najlepsza - dużo zleceń z całej polski i przelew zawsze w porządku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
Ja też polecam, fajna ekipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo18
Najlepsza agencja w jakiej pracowałam, stawki są adekwatne do zleceń, a przelew zawsze w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja92
Polecam - dobry kontakt, dużo zleceń. Stawki jak wszędzie, a tu na pewno zawsze na czas i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara191
Polecam, najwięcej akcji z całej polski, nie tylko w dużych miastach i pieniądze całkiem ok! No i system fajny www.pracadna.pl mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaxd
Polecam, polecam, DNA jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pats
Ja też polecam DNA - najlepsze stawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariiinka19
Polecam, fajna nowa stronka www.hostessa.pl. A firma duża i solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaem22
Ja też polecam agencję DNA, najwięcej zleceń i wszystko zawsze na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marar
Agencja hostess DNA jest super, najwięcej i najlepsze zlecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana2
Przyłączam się z pozytywnymi doświadczeniami - wszystko zawsze w porządku - dużo zleceń, dobre stawki, dobry kontakt. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraz
Dowiedziałam się ostatnio, że DNA ma teraz także agencję modelek, więcej info na http://dnamodelki.pl - mają teraz casting więc zawsze warto wysłać zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam DNA - bardzo dużo zleceń i dobre stawki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweellaa
DNA najlepsza agencja!! bardzo dużo zleceń i super stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarzenkaa
Potwierdzam - bardzo dobra agencja hostess. Jest dużo zleceń z całej Polski, dobre stawki i wszystko ogólnie bez problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska21
Wszystko się zgadza, DNA najlepsza! Polecam na wakacje, dużo fajnych zleceń i dobre stawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patikoti
Polecam, super stawki i super praca na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinab2
Ja też polecam, dużo zleceń, bardzo dobre stawki, praca w całej Polsce. Idealna praca na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneska125
Z tego co słyszałam bardzo dobra jest ta http://www.individual.pl. Poziom ich zleceń tylko to potwierdza. Wystarczy wejść na ich fb, aby zobaczyć jak dziewczyny pracują i co agencja oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaxdxs
http://hostessa.pl to najlepsza agencja hostess w Polsce! Zawsze terminowe wypłaty, bardzo dużo akcji i super stawki. Sprawdzone info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola23
Polecam DNA, wszystko zawsze w idealnym porządku, bardzo fajny portal do ogłoszeń, dużo ofert, fajne stawki. A ostatnio współpracuję także w ich agencji modelek: http://dnamodelki.pl/ - również polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my współpracujemy akurat z firmą hostess booking, ale mozemy jak najbardziej polecić. Zawsze pełen profesjonalizm. I od dłuższego czasu wiele tych samych hostess, czyli dobrze im się tam powodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hostess booking faktycznie warto polecać, najlepsza agencja z jaką do tej pory pracowaliśmy. I oby tak dalej. Zresztą, takich hostess, jak oni mają - naprawdę ciężko je znaleźć normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiuniu
Ja polecam agencję hostess Essential Models ( http://www.essentialmodels.pl/ ). Miła atmosfera, mają dużo zleceń za dobre stawki i co najważniejsze pieniądze zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jeśli chodzi o współpracę z agencjami to ja polecam Agencja hostess Alternativa- mają sporo fajnych zleceń w całej Polsce.

Ich strona to alternativamodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×