Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarolciaaa

dobre ubezpieczenie na zycie pomozcie proszee

Polecane posty

Gość kaaarolciaaa

slyszalam o allianz?? a wy znacie jakies?? ib jakie skladki co ile trzeba placic dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarolciaaa
a tak na marginesie zcazelam studia zaoczne jak to jest z ubezpieczeniem tam? tez sie jakos oplaca czy jak to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuup tez szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę określić co rozumiecie pod słowem "dobre". Macie jakieś konkretne oczekiwania, wymogi ?. Czy tylko chcecie usłyszeć od sprzedawcy magiczne słowo "dobre, lepszego nie znajdziesz". Drugie pytanie, ile miesięcznie możecie przeznaczyć na ten cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się kolego, jest cała paleta do wyboru. Od składek miesięcznych, przez kwartalne na rocznych kończąc. Wysokość składek od 30 zł miesięczne a skończywszy na powiedzmy 100 zł rocznie. Jak zwykle oczywiście za wysokością składek idą wysokości i rodzaje świadczeń. Dla każdego coś innego, w zależności od świadomości po portfela zasobności. Osobiście nie wyobrażam sobie żyć we współczesnym świecie bez jakiegokolwiek ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertii
Nie wiem, jak was, ale mnie przeraża stan polskiej służby zdrowia. Z mężem postanowiłam zabezpieczyć się dodatkowo ubezpieczeniem zdrowotnym (prywatna opieka). Nawet nie sądziłam, jakie są teraz świetne pakiety do dyspozycji. Podpisałam umowę za pośrednictwem specjalistów od http://polisadlaciebie.com. Korzystałam już z wizyt domowych, ze szczepień i z realnych konsultacji lekarzy specjalistów (właściwie od ręki). 24 h udostępnili mi infolinię. Rodzinny pakiet jest tańszy od indywidualnego. Ochrona prawidłowa. Korzystam często, nikt nie ma zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od zarania dziejów w www.profit-ubezpieczenia.pl i polecam! Wszyscy moi znajomi również są zadowoleni, to właśnie od nich się dowiedziałam o nich : ) Prowadzą m.in. „Ubezpieczenie chroniące Życie i Zdrowie Twoje i Twojej Rodziny” zobacz sobie na ich stronie czy jest tam coś, co Ciebie interesuje. Dla mnie sprawdzili się w zupełności : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miverka31
Ja skorzystałam z brokera ubezpieczeniowego online https://broker4u.eu/ dzięki któremu otrzymałam najkorzystniejszą dla mnie ofertę ubezpieczenia zdrowotnego bez wychodzenia z domu. Taka usługa przekonała mnie najbardziej, bo dzięki niej mam pewność, że otrzymałam dobraną do moich potrzeb propozycję ubezpieczenia w najlepszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ubezpieczenia to z www.profit-ubezpieczenia.pl , przekonałem się na własnej skórze, mają dobre oferty, warto zajrzeć i zobaczyć czy coś również ciebie zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waffle
ja moje ubezpieczenie na życie wzięłam w raiffeisen polbank. Szukałąm i akurat ich oferta mi wyskoczyła, a mam u nich konto bankowe, więc double profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenjet
bardzo dobre ubezpieczenie na życie masz w raiffeisen polbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie, to wybrałam PZU, nie chciałam się bawić w jakieś półśrodki, a jednak PZU to duża firma, która gwarantuje odpowiednią jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×