Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Infobet

Dodatkowy zarobek

Polecane posty

Gość Infobet

Pomogę zarobić kilkaset złotych miesięcznie przez internet kilku osobom. Wymagania: posiadania własnego łącza i komputera, konieczność zainwestowania co najmniej 500 złotych własnych pieniędzy (maksymalnie 1600-1800zł) oraz kilka wolnych godzin w tygodniu. Nie jestem żadnym pośrednikiem, wkładem pieniężnym sam się rozporządzasz, współpracujemy razem. Żadne góry szczęścia, piramidy, jakieś programy partnerskie czy jakieś gówniane klikanie, żadne giełdy czy forexy. Inwestujesz sam swoją gotówką według moich wskazówek, która generuje Ci zysk, można średnio 300-800 złotych bezpiecznie zarobić. W każdej chwili możesz zrezygnować. W trakcie współpracy stały kontakt emailowy, telefoniczny lub nawet osobisty jeżeli ten sam region kraju. Współpraca od 1 października do maksymalnie 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia). Posiadam działalność gospodarczą. Odpowiem na wszelkie pytania, kontakt infobet1(małpa)o2.pl Proszę o kontakt poważnie zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infobet
I jeszcze wyjaśnienie: nic nie kupujesz nic nie sprzedajesz. Żadne jakieś piramidy czy inne bzdety. Normalna możliwość zarobienia max kilkuset złotych miesięcznie. Nie biorę też żadnych pieniędzy przed rozpoczęciem współpracy, nie wysyłam jakiś głupawych poradników. Mam nadzieję, że tych którzy naprawdę szukają czegoś konkretnego zainteresowałem. Wszelkie pytania proszę na e-maila, do 1.10 chciałbym kilka osób zachęcić do współpracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infobet
Jaka piramida?? Jest możliwość zarobku, napisałem nic nie płacisz mi ani nikomu. Nic nie sprzedajesz Trudno tak było się zapytać? Kilka osób się odezwało, jedna podjęła współpracę. Jak ktoś nie wie to niech nie pisze głupot. Nie będę pisał na otwartym forum - tylko do osób które są poważnie zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistyk19
Chodzi o granie u bukmachera i wyciąganie bonusow za pomocą zakładow bez ryzyka , rzeczywiscie jest na tym zarobek. Dobrze gosciu tlumaczy krok po kroku gadalem z nim przez telefon. Nie placi sie mu nic tylko jak sie zarobi. Ot i taka praca ale ciekawa. Na 3 bukmacherow się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infobet
Skoro mistyk19 uchylił rąbka tajemnicy - to już w pewien sposób wiadomo o co chodzi. Żadne bzdety typu łancuszki, piramidy jakich tutaj ogłoszeń pełno. Zarobkowanie jest ciekawe i w krótkim czasie można podwoić czy potroić swój budżet wynoszący 1-2 tys. złotych. Niestety ale już zdecydowałem się na współpracę z kilkoma osobami w najbliższym czasie ( opracowywanie indywidualnego schematu, pełna pomoc i doradztw o jest trochę pracochłonne ) nie idę na masowość więc póki co ograniczam swoją "obsadę". Jestem pewien że niedługo te osoby będą w pełni zadowolone jak pojawi się pierwsza ładna wypłata. Proszę nie zgłaszać się w tym temacie, wszelkie pytanie na e-mail : infobet1(małpa)o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
Bukmacherka to może być bardzo dobra, stała praca. Jednak: - trzeba się znać na rzeczy; - trzeba mieć budżet (jeśli chce się zarabiać niezłe pieniądze). Ja z zakładów bukmacherskich wyciągam średnio 2-4 tys na miesiąc. Oczywiście są miesiące, gdzie dużo więcej oraz są miesiące gdzie mniej, jednak nigdy nie notuję strat. Granie u bukmacherów można porównać do gry na giełdzie - cenne są informacje oraz niekiedy liczy się refleks :) Warto mieć znajomych z całego świata. Choć wiem, że niełatwo takich zdobyć. Wg oficjalnych danych tylko 1-2% ze wszystkich grających nie jest na minusie. Większość ludzi traktuje to jako zabawę. Ja kocham to co robię. Jednak pewnie dla wielu oglądanie codziennie spotkań sportowych, wyszukiwanie w necie informacji itp. jest nudne. Ja jednak to po prostu lubię i do tego nieźle na tym zarabiam. Oczywiście nie jestem ekspertem ze wszystkich dyscyplin, jednak mam znajomym, którym w pełni ufam, bo wiem, że znają się na tym co robią. Każdy zajmuję się czym innym (jeden woli basket, inny żużel, jeszcze inny ping-pong). Wspólnie sobie pomagamy i wychodzimy na tym bardzo dobrze. Niemożliwym byłoby interesować się każdą możliwą dyscypliną, jednak jeśli każdy skupi się na jednej, czy dwóch to mamy pewność, że typy są dokładnie przemyślane i przeanalizowane. Nie ma przypadku. No i oczywiście bardzo ważna jest psychika. Nie wolno się podpalać itp, trzeba się trzymać sztywnych reguł, bo inaczej może się to bardzo kiepsko skończyć. Kto kiedykolwiek grał, wie co to znaczy chęć odegrania się. Jeśli miałbym iść do "normalnej" pracy to szczerze nie umiem sobie tego wyobrazić. Plusy są takie, że nikt mi nie mówi od której do której mam pracować itp. Chcę to sobie robię kilkudniową przerwę. Wstaję kiedy chcę, idę spać kiedy chcę :D Minus jest taki, że laptop praktycznie jest włączony non-stop, bo w dzień trzeba być w kontakcie (choć w praktyce to wygląda tak, że co 30 minut sprawdzam czy nie mam jakiejś wiadomości), a w nocy często oglądam NBA :] Jednak kocham sport, lubię to co robię, a co najważniejsze dobrze na tym zarabiam. Pozdrawiam wszystkich pracujących. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie zgodze sie, ze nie ma przypadkow, nie wiem co obstawiasz, nba? przegralem kilka zlotych obstawiajac wiele dyscyplin- myslalem, ze na pewniakach wygram ;-) znam sie na jednej dyscyplinie, na ktorej niestety tez troche przegralem obstawiajac nie tak jak bylo typowane przez bukmacherow, a jak byc powinno biorac pod uwage cala kariere. no, ale udalo sie tez troche wygrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infobet
r3volution --> dzięki za posta - to prawda że są ludzie co na bukmacherce zarabiają duże siano - ale trzeba na tym się bardzo dobrze znać. Natomiast na ugrywaniu bonusów bukmacherskich - tu w grę wchodzi tylko matematyka i trochę doświadczenia z gry. Właśnie to doświadczenie ja proponuję od siebie. Kilka osób tydzień temu skusiło się na współpracę, już jutro na jednej z osób będę robił pierwszą wypłatę z konta bukmacherskiego a u pozostałych w ciągu 3-4 najbliższych dni. Średnio wyjdzie kilkaset złotych czystego zysku. Uczciwy etat --> masz rację, nikt nie bedzie bogaty nie pracując uczciwie, ale są sposoby (jak ten z bonusami co proponuję) gdzie parę tysiaków można zarobić. Mało ? Może tak - ale dla kogoś to może być całkiem spora kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
gdzie jest moj laptop -> tzn obstawiam wszystko co jest warte gry, znam się oczywiście na każdej dyscyplinie, jednak ja akurat głównie zajmuję się basketem. Jak pisałem niemożliwym byłoby dogłębne zajmowanie się większą ilością dyscyplin. W trakcie sezonu NBA, zazwyczaj oglądam 2mecze na żywo w nocy, do tego różne skróty w internecie itp. Trochę to zabiera czasu ale ja nie narzekam, gdyż jak pisałem lubię sport (kosz w szczególności) i lubię oglądać spotkania sportowe, a do tego nieźle na tym zarabiam. Typy z innych dyscyplin (piłka nożna, ręczna, żużel, tenis stołowy, snooker etc.) mam od zaufanych znajomych. Wiem, że oni również tak jak ja zajmują się tym profesjonalnie i nie ma mowy o przypadkowym zagraniu czegokolwiek. Co oczywiście nie jest równoznaczne z tym, że nie przegrywam, przecież to tylko sport. Jednak na dłuższą metę grając typy dokładnie przeanalizowane itp. można na tym zarabiać. I pamiętaj pewniaków nie ma ;) Wie to każdy bardziej doświadczony gracz. Oczywiście sam kiedyś byłem młodszy i myślałem inaczej, jednak każdy po pewnym czasie to zrozumie. Dlatego pisałem, że tak ważne jest trzymanie się zasad: nie podpalanie się (wygrasz kilka zakładów z rzędu i sobie pomyślisz - skoro tak dobrze idzie to zacznę grać za więcej...), nie odgrywanie się na siłę. I pamiętaj bukmacherzy to też ludzie, często się mylą. Jednak nad przeciętnymi graczami mają tą właśnie przewagę, że to jest ich praca, mają dużo informacji i sporą wiedzę (podobnie jak profesjonalni gracze). A tak na marginesie to mam znajomego co doradza pewnej firmie bukmacherskiej jeśli chodzi o kursy na 3 ligę polską :) Infobet -> masz rację, żeby na tym zarabiać, trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Jednak zarówno ja, jak i moi znajomi traktujemy to bardzo profesjonalnie, jest to po prostu nasza praca, więc trzeba być dobrze poinformowanym itp. Tak jak pisałem wyżej trzeba śledzić wydarzenia (oglądać mecze etc.) Jedni to lubią inni nie. Nie jeden mój znajomy mógłby pracować w firmie bukmacherskiej :] Naprawdę nie łatwo typować chociażby taki tenis stołowy, a mój znajomy jeździ na mecze, ogląda to na żywo itp. Czas jest potrzebny no ale zyski też są. Co do bonusów bukmacherskich to owszem, kiedyś się w to bawiłem, podobnie jak i moi znajomi. Dobre to jest jeśli ktoś zaczyna swoją karierę. Buk oferuje gratis np. 100% do 150zł. Ok można wpłacić 150zł drugie tyle masz gratis, obracasz tą kasę wg warunków (pewnie jakieś 3x po kursie min. 1.5) Najlepiej obracać za pomocą surebetów. Jednak promocje u bukmacherów są tylko dla nowych graczy, więc miesiąc się w to można pobawić ale dłużej już nie. Poza tym takie pieniądze są dla mnie troszkę za małe (nie żebym gardził mniejszymi pieniędzmi :D ). Dla początkującego owszem, jest to niezły sposób, żeby trochę dorobić, jednak jeśli ktoś myśli o tym poważnie o zarabianiu na bukmacherce, to z pewnością nie za pomocą bonusów bukmacherskich. Jeśli natomiast Cię zadowala taki system, to życzę powodzenia, w końcu jesteśmy po tej samej stronie barykady :D Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pisać, odpowiem jeśli będę w stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
znowu zrobilem przelew do bukmachera :-D tak ze 2 miesiace trzymalem sie z dala, ale probuje raz jeszcze, tym razem rozsadniej, poczytam typy na forach i dopiero poobstawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dzisiaj jest k1, jak narazie jestem do przodu, obstawilem jeszcze cos z polskiego futbolu wybrane na jakims forum bukmacherskim ;-) ale przy tym moge cos tam zgarnac. bah drazni mnie opoznieniami, czekam na wyplate za wczorajszy zaklad :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
bah ma ogólnie śmieszne kursy... Czasem dadzą coś niezłego ale ogólnie tragedia :D A co do for bukmacherskich to rzadko na takich ogólnodostępnych można spotkać jakiegoś wartościowego typera. Wysokich wygranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza20
raz tylko zagrałąm i przegrałam 1000 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandzia
hej jestem dziewczyną i nie interesuje sie sportem a chciałabym też w taki sposób zarobić troche kasy co radzicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
generalnie Ci internetowi to maja gorsze kursy, ale zobaczymy, narazie nie chce za duzo przewalic jakby co. kanzia, zaczac sie interesowac bo to jakbys chciala sprzedawac nie umiejac liczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
mimoza20 -> można liczyć na fart, że się raz zagra za grubą kasę i się trochę wygra. Jednak to jest straszne ryzyko. Na dłuższą metę tak grając jest pewne bankructwo :) kandzia -> piszesz, że nie interesujesz się sportem ale żeby zarabiać na bukmacherce to trzeba się niestety na tym znać. No chyba, że masz od kogo brać typy. gdzie jest mój laptop -> tzn nie można generalizować. Powiem tak, bukmacherzy internetowi szybciej reagują. Jest jakieś info, że ktoś gdzieś nie zagra, czy inne to buki szybko redukują kursy. Naziemni często długo utrzymują i dlatego czasami można u nich złapać bardzo ciekawy kurs, np w sieci po spadkach ok. 1.5 a u naziemnych 1.7 Jednak generalnie to netowi mają lepsze kursy, bo pamiętaj, że od tych naziemnych musisz odjąć 10% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
koniec z bzdurnym obstawianiem, na ten weekend wezme to na czym sie znam i zobaczymy, mam nadzieje troche odrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
Hehe, ja dziś miałem info o ustawce, i gruba kasa poszła :D Zarobiłem na kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie grasz? Ja preferuje BF - tylko ze tam gram glownie tenis (czasem kosz, ale to za drobniejsze kwoty). NBA warto tylko w pinaccle + bet365 - ale to chyba wiesz, skoro sie interesujesz. Kazdy inny buk bardzo szybko Cie zlimituje, wiec za grubsza kase nie pograsz. Zarabianie na bonusach jest fajne - i nawet nie wymaga surebetow - prosta sprawa - lepiej wyciagnac 10% mniej, ale zrobic szybki obrot (tylko nie wyplacac natychmiast!!). Inna sprawa ze skoro znasz realia to wiesz, ze kazda firma ma markery ustawione na konta kobiet :D a w koncu to jest forum kobiece. Mowisz ze ty robisz wyplate - podstawowy blad - nie powinienes sie nawet probowac logowac na te konta- nawet jak masz zmienne IP - zawsze zostaje ten sam zakres IP. DO tego powinienes czyscic cookies pomiedzy logowaniami - bo nie wiem czy wiesz, ale niektore firmy zostawiaja \"slady\" i widza ze bylo logowanie dwa razy - na rozne konta z tego samego kompa. Kiedys byly lepsze promocje - pamietne bylo 25 pln od unibeta za iles punktow (w ciagu jednego dnia mozna bylo bez ryzyka zarobic kilka tysiecy - choc tylko przez 2 dni, bo potem zmienili regulamin, jak sie zorientowali ze ktos ich niezle kroi - tylko trzeba bylo wiedziec jak - chociaz jakies ryzyko istnialo - dwa razy po 25 pln stracilem przez to :D ) albo rowniez z uni 100 pln +100pln+100pln - wtedy w sumie nie trzeba bylo nawet duzo kombinowac - liczyl sie czas - rekord konta to 1 godzina. Podobnie kiedys byla fajna promo na BAW (teraz BWIN) - 200+200 - ale mozna bylo latwo obracac na live nawet po 1.01 na live . Teraz ledwie kilku ma promocje depozytowe - a i to nie wszyscy jednoczesnie - moze przed swietami cos sie ruszy ... tak wiec dla mnie taki sposob zarabiania odpada - zarabiam pracujac + swoje dodatkowo w wolnym czasie (czasem duzo wiecej niz etat :) ) - i tez nie narzekam. AHa jeszcze jedno - ja obracalem zawsze kontami znajomych - ale to ja im placilem - a nie oni mi :D - a wklad byl kolegi - wiec zysk byl dla kazdego. Dzieki temu w zamian za dane dostawali kase z gory - nic nie ryzykowali - cale ryzyko bylo moje i kolegi. Ale zawsze na studia zostawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3volution
Fakt, w pinny nba można pograć, bo z innymi dyscyplinami to już gorzej. bet365 szału nie ma :) Tak w ogóle to ja najczęściej grywam player specials, bo na tym najłatwiej wyłapać dobre zakłady, kursy. Tylko, że mało buków to ma, a jeśli ma to czasem słaba oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Szukam zainteresowanych dodatkowym zarobkiem. Praca 2 godziny dziennie przez 6 dni w tygodniu przy komputerze. Zarobek wzrastający stopniowo od 500 zł miesięcznie do nawet 30000 zł. Kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Szukam zainteresowanych dodatkowym zarobkiem. Praca 2 godziny dziennie przez 6 dni w tygodniu przy komputerze. Zarobek wzrastający stopniowo od 500 zł miesięcznie do nawet 30000 zł. Kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Są zainteresowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
A gdzie napisałem że to jakaś firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie.w.banie
\\\"2 godziny dziennie\\\" \\\"od 500 zł miesięcznie do nawet 30000 zł\\\" Hahaha, czemu nie napiszesz, że od 500zł do miliona? Przecież i tak wiadomo, że ta górna granica jest wzięta z kosmosu. I to przez 2h dziennie :D Skoro to taka zajebista praca, to czemu szukasz chętnych? To ludzie powinni się bić o ten kontrakt, a nie na odwrót... Któż by nie chciał zarabiać tysięcy, prawie w ogóle nie pracując, bo cóż to te 2godz dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatkowa praca
Bo ja już korzystam z tej oferty. Mam możliwość zaprosić innych to zapraszam. Co tu jest tak nadzwyczajnego? Jeśli cię nie interesuje ta propozycja, to przecież nikt cię na siłę nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do straszny cham Bo tu chodzi o zbieranie bonusow od buka - raz zalozysz konto i koniec - bo raczej w ciagu roku nie dostaniesz drugiego bonusiku. Powiedzmy ze w ciagu miesiaca mozesz miec 4-5 bukow z ladna promocja - i koniec, pociagniesz tak ze 2-3 miesiace a botem skoncza Ci sie mozliwosci zbierania bonusow - ale jakas pierwsza kase mozna zarobic. Dlatego nie jest to cos w rodzaju pracy, raczej jednorazowe dorobienie sie. Zarobisz powiedzmy 1000 i tyle - potem albo szukasz czegos innego, albo troche zmieniasz profil gry (jesli sie znasz, lub jesli chcesz ryzykowac). Tak samo mial watkotworca - ma juz wszedzie konta , wiec szuka zarobku - np przez procent od innych kont. Nie mam pojecia jakie zasady ma watkotworca - tzn ile procent chce dla siebie - zakladam jednak ze nie bierze wiecej niz 15-20% - bo nie ma za co. Granie surebetow? raczej nie polecalbym - duzo lepszym rozwiazaniem (choc finansowo gorszym) jest granie handi lub innych zdarzen dwudrogowych - strata jest 4-4,5% - ale wygrana pewna. Popatrz np na parzyste-nieparzyste (np wynik w kosza czy siatke , nvm) Jedno cale konto stawiasz na parzyste po kursie 1.91-1,92, a drugie na nieparzyste po tym samym kursie u TEGO samego buka - jak jest zysk? obrot bonusem po fajnym kursie z pewnoscia wygrania + czas (mozna szybko obrocic) Jesli watkotworca zajmuje sie surebetami to pewnie wie o numeroach opisywanych np na BA - gdzie nagle oazalo sie ze w specyficznej sytuacji surebet byl przegrany po obu stronach - bo buk zmienil przepisy czy zastosowal inna interpretacje, itp ;) i wtedy tracisz cala kase w obu zakladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×