Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PMDPOLAND

Dodatkowy zarobek

Polecane posty

(Numer telefonu, adres email, i dane mojej firmy znajdują się w moim podpisie, zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego) Witam serdecznie, Mam do sprzedania stronę zrobioną pod zarabianie na kredytach gotówkowych, przykład: http://kredyty-gotowkowe.net.pl/ W cenie (149 zł brutto): Domena.pl i hosting na 1 rok Wdrożenie serwisu i publikacja Rejestracja w programie partnerskim bankier.pl lub pomoc w rejestracji. Podmiana linków partnerskich na wasze. Support REASUMUJĄC: Pełne wdrożenie od początku do końca, finalny efekt będzie taki, że macie stronę z którą nic nie musicie robić oprócz promocji. Po każdym miesiącu dostajecie kasę z bankier.pl na umowę zlecenie. Przykładowo za samo złożenie wniosku (nawet jeżeli klient nie dostanie kredytu jest), a zawsze rekomenduje się klientom złożenie wniosku w kilku bankach aby na pewno dostali kredyt, więc idzie zgarnąć do około 80 zł na jednym kliencie. City Handlowy - 25 zł Raiffeisen Bank Polska - 20 zł Eurobank - 15 zł etc. Dodatkowo strona ma prosty i przejrzysty Panel administracyjny który pozwala na podmianę treści w graficznym edytorze. Przed sprzedażą wystawiam rachunek pro-forma, po sprzedaży oryginał (w przypadku ewentualnych reklamacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna1973
Witam, Czy jest możliwość żeby dodać do strony dodatkowo ofertę kont bankowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej, jest to minimalna ilość pracy. Więc możemy zrobić to dla Pani "w cenie produktu" tj. bez żadnych dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, iż konta są dobrym wyborem, ponieważ za założenie jednego konta nawet dla siebie (możemy zarobić do 70 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką stronę można również zrobić na darmowych szablonach. A konkurencja jest ogromna w tej branży. No ale jak ktoś nie potrafi zainstalować stronki to można i gotowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ kaoso - oczywiście można zmodyfikować darmowy szablon, ale nie każdy zna PHP, HTML-a, css, java i SQL. Tutaj klient dostaje dodatkowo hosting i domenę. Dodatkowo jeżeli chodzi o instalacje materiałów z bankiera, jak już sprawdzałem przy darmowych szablonach bardzo często przez CSS strony kody wyświetlają się niewłaściwie. Jeżeli chodzi o konkurencje to, rzeczywiście jest spora ale promując stronę nawet na FB czy wśród znajomych zakup spokojnie może się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Jak dla mnie za drogo ale tylko dlatego że się na tym znam, ale jakbym był laikiem to nie byłoby drogo ;) taka prawda. Fajnie że dajecie gotowe coś, nowy może się skupić wtedy na promocji a nie stronie technicznej. Pozycjonowac jednak taką stronę to strasznie ciężko niestety. Wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam z korzystania z pomysłu użytkownika Oli200, to zwykła piramidka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inertt
Jestem aktualnie pacjentem Noma Medica i też dołączyłem do ich programu partnerskiego jako uczestnik. Już mam listę co najmniej kilku znajomych którzy wstępnie są zainteresowani kodami rabatowymi jakie mam do rozdania. Wystarczy, że jedna osoba chociaż z tych którym dam kod coś kupi i już mam szansę na porządne wynagrodzenie (spokojnie ponad 1000zł!). Więcej o tym jak to działa w szczegółach jest na serwisie http://truehealth.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema. Wszelkie programy partnerskie czy jakieś kredyty bankowe to wszystko pic na wodę. Gdzie znajdziesz tych naiwniaków, żeby coś kupili? Samo spamowanie na FB czy G+ nic nie da. Nie naciągajcie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące temu przetestowałam kilka stronek do zarabiania na ankietach i tylko SWPanel jest dla mnie wiarygodne. Dla ciekawych tu podaję link do stronki: http://swpanel.pl/rejestracja?ref=193264 Każdego dnia wpadają jakieś ankiety do wypełnienia i się zbiera po parę punktów każdego dnia. Trzeba uzbierać 100 punktów, by wypłacić 50 zł. Niestety trzeba trochę czekać na przelew - ostatnio zleciłam wypłatę w poniedziałek, to dopiero w piatek kasa mi wpłynęła na konto. To zarobek dla cierpliwych, ale lepiej mieć te 50 zł niż nie mieć;) A spróbować nie zaszkodzi;) Mój chłopak niestety nie pochwala mojego dorabiania na ankietach;/ No cóż, ludzie, którym nigdy nie brakowało pieniędzy, nigdy tego nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×