Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość conall

Domena dla małej firmy

Polecane posty

Gość conall

Niestety okazało się, że sporo adresów, pod jakimi chciałem opublikować stronę jest zajętych (takie z popularnymi rozszerzeniami - .pl, .com.pl, .eu). Zastanawiam się co w tej sytuacji mogę zrobić. Nie chcę też wydawać zbyt wiele, a z drugiej strony nie chcę darmowej domeny z mnóstwem reklam. Możecie mi polecić jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aztecka
Słyszałam, że jest możliwość rejestracji domeny z rozszerzeniem firma.pl - myślę że w Twojej sytuacji to dobry pomysł. Można też założyć e-mail w domenie @firma.pl. Tutaj więcej info: http://www.firma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez znaczenia to jest. Abyście tylko kupowali w pakiecie. W Hekko doema PL +hosting wyjdzie 80 zł w pierwszym roku. To bardzo mała kwota, a przecież mówimy już o jakościowej usłudze. Płacenie więcej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak322
Na dhosting.pl można kupić tanie domeny bez konieczności kupowania pakietu hostingowego. Można zarejestrować dowolną liczbę domen w ramach pakietu dDomena Start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie oferta na pierwszy rzut oka wydaje się być podobna jak w nazwa.pl ale jak się przyjrzy szczegółom to na https://dhosting.pl/oferta/domeny/przedluzenie.html widać, że oferują odnowienie za jedyne 59 zł netto domeny .PL a nie aż 100 zł - a tyle chce nazwa.pl!!!! Dzięki wielkie, słyszałem o tej firmie wiele dobrego ale nigdy nie miałem czasu zająć się przenosinami swoich domen. Dla moich kilku domen to już sporo oszczednosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hekko masz ją z hostingiem. Płacisz 80 zł, masz PL na rok, a konto koło 100 GB transferu. Oznacza to, że możesz tam postawić wiele serwisów i całość powinna fajnie śmigać, ale też kwestia taka, co to będą za stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombinuj z myślnikami, różnymi skrótami myślowymi, zawsze można znaleźć jakąś odpowiednią domenę która będzie intuicyjna dla zawartości strony. Jeśli chodzi o porządne domeny w dobrej cenie to zajrzyj na stronę seohost. Nawet nie tyle że płacisz u nich niewiele na starcie, ale później odnowienie jest w przystępnej cenie a jak wiadomo w małych firmach każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety większość dobrych domen jest już zajętych, także często trudno wybrać odpowiednią domenę dla strony. Możesz spróbować pokombinować z różnymi przedrostkami jak "e", czy końcówkami jak "24" - może coś z tego wyjdzie. To, czy domena jest jeszcze dostępna sprawdzisz tu https://www.cal.pl/domeny - jeśli jest, to w kilka chwil ją tam zarejestrujesz, kosztuje to tylko kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek22

Ja mogę polecić firmę Informatronik, która zajmuje sie zakaldaniem domen, skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×