Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marrzenkka

Dostarczenie paczki w weekend, tani kurier ?

Polecane posty

Cześć, szukam kuriera, za pomocą której mam szanse na dostarczenie przesyłki w ciągu weekendu. Co prawda znalazłam jedną taką opcję, jednak cena jest astronomiczna. Zna ktoś jakiś w miarę tanich kurierów, którzy dostarczają paczki w weekendy ? Proszę pomóżcie, sprawa naprawdę jest pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
z tego co wiem to jak wysyłasz za pośrednictwem Wysyłajtaniej, to jest opcja dostarczenia w weekend. nie jestem pewna czy przez K-EX wtedy wysyłasz czy UPS, jednak i tak cena nie jest zabójcza. ogólnie ten portal ma jedne z najniższych cen na rynku, jeśli chodzi o wysyłki paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrzenkka
Wysyłajtaniej ? Pierwsze co słyszę, możesz mi Kinga34 coś więcej powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie to i inne bzdety kupic bo tego za komuny nie bylo a tera jest 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
jest to taki portal, za pomocą którego możesz wysyłać paczki na terenie Polski i prawie całej Europy. tak jak już wspomniałam, możesz u nich wysyłać przez różnych kurierów, wybierasz opcję, która bardziej ci odpowiada, cenowo niewiele się różnią. jednego dnia u nich nadajesz paczkę, a następnego już powinna być u odbiorcy. sama w mojej firmie wysyłam paczki za ich pośrednictwem od pewnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego dnia, ale do odpowiedniej godziny (np. 15:00). Później to już przechodzą na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papugaga
A dlaczego taki tani kurier o którym piszecie ma niższe stawki niż bezpośrednio ups czy kex, bo ja tego nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki tani kurier działa na takiej zasadzie, że zbiera paczki od takich ludzi jak ty i wysyła. Dzięki temu, przez dużą ilość paczek mają zniżki u firm kurierskich z którymi są dogadani, do których zwykły sprzedawca nie ma dostępu ;) i to cała filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ma zarejestrowaną działalność. Dla firm te wszystkie DHL-e i UPS-y mają szereg zniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×