Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karioka1111

DOTACJE Z UE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Polecane posty

Gość Karioka1111

Chciałabym założyć działalność gospodarczą ale nie mam funduszy. Obecnie nie pracuję. Czy ktoś się starał o taką pomoc i ją otrzymał? Jest mnóstwo stron na ten temat ale jak to wszystko czytam, to niewiele rozumiem. Czy jest ktoś, kto napisał by mi to w skrócie? Proszę o pomoc;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Ponawiam prośbę;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacyjka:PPP
hej, mam ten sam problem tez chcce starac sie o dotacje a nie mam swoich funduszy. w jaką branże chcesz inwestowac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdeee
Idz do urzędu pracy wypełnij kwestionariusz z dobrym pomysłem na biznes i czekaj na odpowiedz.Nie musis z mieć kasy a dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Chodzi mi o dotacje z UE a nie z UP, ponieważ przebywam na urlopie wychowawczym a chciałabym założyć własną firmę. Pozdrawiam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdeee
ale druki są do pobrania w UP i to przez nich wszystko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
dotacja z EU to tez w wiekszosci przypadkow przez UP.jest ona wyzsza od dotacji z UP ale wypelnia sie wniosek podobnie. szczegolow nie znam ale jak zapytasz tych leni siedzacych w urzedach to ich obowiazkiem jest ci wyjasnic co i jak. dotacja z UP wynosi a pryznjamiej wynosila 18 tys. a z EU nawet 30 tys. musis zbyc bezrobotna i spelniac szereg warunkow.biznes plan konieczny ale wysla cie na kurs jak nie wiesz z czym sie to je.dotacji mozna pod pewnymi warunkami nie zwracac wiec warto sie postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Dziękuję za pomoc;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdeee
sama starałam się o taka dotacje i ją otrzymałam.Przetrzymałam rok i nic nie musiałam zwracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Czy mogłabyś coś więcej o tym napisać? Na mojego e-maila martamara@interia.eu;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala134
dostałam taką dotację. Jeśli masz dobry pomysł - to złóż wniosek, ale ja nie polecam. Nie licząc biurokracji i absurdalnych wymagań, w rzeczywistości kasa przychodzi z opóźnieniem... Dotacja miała być w październiku, dostaliśmy w dwóch ratach - pod koniec listopada i drugą w pierwszej połowie grudnia. Comiesięczne wsparcie (przez pół roku) przyszło do tej pory tylko raz - pod koniec grudnia (za listopad i grudzień) i od tamtej pory cisza. Top jest jakaś paranoja... Liczysz na kasę, a okazuje się, że musisz ciągle pozyczać (a jak wiadomo na początku jest baardzo trudno). Jesli masz siłę, determinację i ogromną chęć - spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Koala czy mówisz o dotacji z UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Chciałabym spróbować ale już boję się tego załatwiania. Ludziom uczciwym, którzy chcieliby normalnie pracować i zarabiać na chleb zawsze rzucają kłody pod nogi;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Proszę o rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala134
tak, mówiłam o dotacji z UE. Działanie 6.2. (na własną działalność). Gdybyśmy razem z chłopakiem nie mieli oszczędności (które miały iść na wkład własny na mieszkanie, ślub, założenie rodziny....) i nie pracowałabym dalej na etacie to bym nie podołała i już dawno bym to wszystko zamknęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Koala czy mogłabyś napisać coś więcej na mojego e-maila? Jaką masz działalność? martamara@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala134
nie ma problemu, ale wieczorem (chyba, że znajdę chwilę w ciągu dnia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Będę bardzo wdzięczna;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc w przygotowaniu dokumentów - dotacja z PUP masz pytania pisz! biznes_plan@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
Witam Wiecie jak teraz są modne huczne śluby, strojenie samochodów, kościołów itd Tak myślałam nad kwiaciarnią z usługami strojenia.Przeszedłby pomysł w UP jak i UE???Wiem że teraz jest takich zakładów i usług pełno, ale jest an to wzięcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemyslane
Hej mam pewien pomysł na DG a konkretnie na sklep internetowy i Ostatnio czytam tylko o dotacjach. I gdzies przeczytałam ze żeby dostać dotacje z UE trzeba miec wkład własny w wys 10% ale nie koniecznie w gotówce. Moe być to np samochód sprzet komputerowy czy coś takiego. Słyszeliście o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Mnie interesują dotacje z UE;-))) wszelkie informacje od osób, które taką dotację otrzymały;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
A może są jakieś dotacje na naukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzo31
Szczerze, to najlepiej zatrudnić jakąś firmę do pozyskania dotacji. Takie firmy specjalizują się w takich kwestiach i wiedzą co robić. Koleżanka skorzystała z pomocy Doradców (?) - chyba to - http://www.doradcy.pl/oferta/dotacje-pozyskiwanie-i-rozliczanie-krakow/ ale nie jestem pewna. Fakt faktem, dostała kasę na jakąś stronę internetową związaną z gastronomią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys uzyskałem troche dotacji, najpierw oczywiście pozyskałem dzieki firmie to robiącej, a pozniej było tyle problemow z rozliczaniem, ze musialem korzystac z pomocy profesjonalnego ksiezgowego www.dekret24.pl ale na szczescie jakos w rutyne to już wpadlo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wziąć kogoś do pomocy. ja jak się o dotację starałam to pomagała mi moja księgowa, akurat świadczy takie usługi. Teresa Kuc z Tychów. Jak chcesz to podam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największe szanse na dotację z UE mają ci, którzy przygotują porządny biznesplan, oraz bezbłędnie i szczegółowo wypełnią wniosek, a także złożą go możliwie jak najszybciej - im później, tym mniejsze szanse na sukces. Osobiście przygotowanie biznesplanu i wypełnienie wniosku mnie przerosło, więc zleciłam to innej firmie ( http://www.dotacje-exportgroup.pl ) - dotacje otrzymałam, więc polecam to rozwiązanie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×