Odpowiedz na ten temat

DOTACJE Z URZĘDU PRACY NA WŁASNĄ DZIAŁANOŚĆ

• Jolka_Y 2017.02.24 [19:35]
    Takie pytania lepiej zadawać na forach typowo biznesowych. Jedno z nich można znaleźć chociażby pod adresem http://forumdlabiznesu.pl/ - zrzesza ono przedsiębiorców, spośród których może był ktoś w podobnej sytuacji. Ja, nie znam nikogo takiego i nie mogę pomóc.
  • Evelona 2017.02.28 [12:34]
    Gdy już założysz działalność, powinieneś zaopatrzyć się w oprogramowanie, które ułatwi Ci jej prowadzenie. Możzna je znaleźć m.in. w ofercie tej firmy - https://wfirma.pl/
  • gość 2017.05.06 [12:44]
    Słuchajcie, moja siostra dostała dotacje w zeszlym roku. Ale troche sie jej nie krecilo i znalazla prace. Od listopada pracowała i miała ta działalnosc. A teraz sie okazalo ze nie mozna dodatkowo pracowac i prowadzic dzialalnosci. Co teraz?
    Teraz twoja siostra jeżeli to była dotacja z bezrobocia i działalność prowadziła krócej niż rok grzecznie odda całą kasę którą dostała +/- 2 tyś więcej zabezpieczenia które podpisała w postaci weksla. Jeżeli to było z innych środków i trzeba było utrzymać działalność dłużej niż rok to też grzecznie odda całą kasę za niewywiązanie się z umowy.
  • gość 2017.07.05 [12:49]
    Ja znowu rozpoczęłam działalność 01.06.2016r wiec rok mija 01.06.2017r z tym ze 01.06.17r podjęłam pracę na umowę o pracę ponieważ w okresie wakacyjnym średnio kręciła mi się firma natomiast nie zawiesiałam działalności i opłacałam tylko zdrowotne, czy PUP ma prawo żądać ode mnie zwrotu dofinansowania??
  • Brevio 2017.07.07 [09:36]
    Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej – bezzwrotne
    24 000 zł
    CHCESZ ZAŁOŻYĆ SWOJĄ FIRMĘ?
    Masz pomysł na swój biznes, a nie posiadasz środków na rozpoczęcie działalności?
    Nie posiadasz doświadczenia w prowadzeniu firmy, a zależy Ci na jego zdobyciu?
    Chcesz być niezależny finansowo?
    Chcesz pracować na własny rachunek, bo możesz poświęcać na pracę tyle czasu ile uda Ci się wygospodarować pomiędzy innymi zajęciami?
    Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco czekamy na Twoją aplikację!
    Pomożemy Ci rozkręcić Twój własny biznes.
    Doradzimy, wesprzemy finansowo w założeniu firmy / nawet do 30 tys. złotych, przeszkolimy Cię w bieżącym prowadzeniu działalności.
    Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby spełniające wszystkie dwa niżej wymienione kryteria:
    1. Osoby od 30 roku życia pozostające bez zatrudnienia
    2. Osoby, które uczą się, zamieszkują na obszarze jednego z powiatów woj. dolnośląskiego: wrocławskiego, wołowskiego, górowskiego, lwóweckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, lubańskiego, złotoryjskiego, legnickiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, wałbrzyskiego, kamiennogórskiego, strzelińskiego, polkowickiego oraz ząbkowickiego.
    Zapraszamy tych wszystkich, którzy:
    Mają własny pomysł na biznes – pomożemy go zrealizować!
    Chcą być niezależni, ale nie wiedzą co mogliby robić – doradzimy gotowe rozwiązania, pokażemy co możesz robić aby stać się niezależnym przedsiębiorcą.
    Zgłoś się do nas!
    Messenger / e-mail: kariera@brevio.pl
    Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który znajduje się na stronie:www.dotacjanabiznes.com.pl zakładka: o projekcie Rekrutacja. Formularz ten należy wysłać na adres korespondencyjny:
    EBDF
    Biuro projektu
    Dobry start w biznesie
    Eureka Sp. z o.o.
    ul. Kościerzyńska 10
    51-416 Wrocław
    Aby przyspieszyć proces, może Pan/Pani wysłać skan formularza na adres e-mail: kariera@brevio.pl (jednak konieczne jest przesłanie formularza Pocztą Polską!)
    Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!
  • gość 2017.07.10 [10:58]
    Takie dotacja to na serio dobra sprawa, ale trzeba sobie przemyśleć co się chce robić. Ja otworzyłam własny salon fryzjerski, ale wiedziałam już jak to działa, bo parę lat pracowałam dla kogoś.
  • gość 2017.07.10 [13:26]
    Ja się zastanawiam nad rozkręceniem jakiejś pizzerii albo kawiarni. W sumie mam doświadczenie w tej branży, z tym że jako osoba decyzyjna. Tutaj znalazłam info http://praca-mazowieckie.pl/projekty-dla-star ych-i-nowych-przedsiebiorcow-czekaja/ o tych dotacjach, ale mam wątpliwości, bo jednak trochę to wszystko zawiłe.
    A w jakich sytuacjach, może się zdarzyć ze trzeba zwrócić te pieniądze?
  • girigoro 2017.07.16 [22:40]
    https://web.facebook.com/groups/8302370271336 02/ - Jako alternatywe dla urzedu pracy polecam te grupe na facebooku - przedsiebiorcy poszukuja mozliwosci nawiazania wspolpracy i zrodel finansowania usmiech.gif
  • gość_merlinka67 2017.07.24 [17:32]
    A korzystała któraś z was z tej formy wsparcia - http://dotacje-unijne.org/dotacje-unijne-i-fu ndusze-dla-firm/poddzialanie-3-3-2-rpo-malopolskiego - jak to wygląda w praktyce?
  • Agnieszka 1985555 2017.08.09 [09:29]
    Na chwilę obecną jestem w stanie załatwić dofinansowanie do 30 tysięcy złotych .Osoby zainteresowane proszę o kontakt na :
    a.podoba@brevio.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...