Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamjednopytaniee

DROPSHIPPING A RYCZAŁT

Polecane posty

Gość mamjednopytaniee

Mam pytanie, może ktoś z Was się orientuje. Jestem na ryczałcie i nie jestem vatowcem. Chciałabym zająć się dropshippingiem. Mam w związku z tym pytanie- jak to wygląda w praktyce? 1.Kiedy hurtownik wystawia mi fakturę? 2.Podatek płacę od obrotu, więc nie tylko od swojej marży ale i od jego zarobku, prawda? 3.Czy płacę podatek od jego kosztów wysyłki? (on wysyła paczkę do klienta) 4. Czy dropshipping jest tak samo jak komis 8,5% na ryczałcie? Czy wygląda to tak że w ewidencji wpisuję 3% tam gdzie mam swoją normalną sprzedaż i 8% z tych zleceń dropshippingu a potem podliczam razem jedno i drugie i razem płacę podatek? Proszę pomóżcie :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dropshippingu odpada problem z magazynowaniem, które jednak spore koszty pochłania. Ja mam póki co dobre doświadczenie z systemem jaki realizują przez stronę www.dropka.pl Łatwo, szybko, wygodnie, bez dodatkowych opłat. Szybko można dołączyć do programu i zdobywać nowe grono konsumentów. Mają uczciwe warunki, nie ma jakiś ukrytych kosztów, które często inne platformy gdzieś drobnym druczkiem próbują przemycać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×