Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Importer zabawek

Dropshipping, sprzedaż zabawek

Polecane posty

Gość Importer zabawek

Oferujemy niemieckie zabawki wysokiej jakości głównie drewniane, oraz edukacyjne w naszej ofercie zabawki dla każdej grupy wiekowej. Zabawki te charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymują całe lata dziecięcych szaleństw , Twój klient będzie zawsze zadowolony. Są produkowane w sposób ekologiczny i nie szkodzący środowisku naturalnemu. Wszystkie posiadają europejski certyfikat jakości CE . Przy pierwszym zamówieniu dla nowych klientów wysyłamy katalog z ponad 500 stronicową ofertę zabawek, które można również u Nas zamówić Oferujemy zróżnicowany system zamówień - przelew, pobranie, przy dłuższej współpracy odroczony termin płatności oraz dropshipping dla sklepów internetowych kontakt na wooden.toys@ymail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimmik.pl to sprawdzony partner zarówno dla Klientów detalicznych jak i hurtowych. Nie jesteśmy tylko sklepem/hurtownią, ale modele i zabawki RC to nasza pasja! Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach modelarskiego świata. Prowadzimy blog, jedzimy na imprezy i zawody, my po prostu żyjemy modelarstwem. Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, a nawet osoby prywatne. U nas złożysz zamówienie jednym emailem! Gwarantujemy szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. Nasz program Dropshippingu uwalnia sklepy interenetowe od dużych kosztów zawiązanych z zatowarowaniem oraz magazynowaniem. Od dzisiaj możesz sprzedawać towar we własnym sklepie internetowym lub na aukcjach, a my wyślemy towar Twojemu Klientowi detalicznemu bezpośrednio z naszego magazynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawkowy
Jest jeszcze CentralaZabawek, która współpracuje z platformą RedCart (http://redcart.pl/). Ja z niego korzystam i jestem zadowolony, zwłaszcza, że działają w dropshippingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialem tylko jedna zabawke w zyciu byla zrobiona z kartonu nie uwazam sie za specjalnie poszkodowanego z tego powodu wiec teraz stawiam na rozwijanie u swoich dzieci tworczosci czyli - thx doceniam starania, ale podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie stawiać na edukacyjne zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci najlepsze są właśnie zabawki edukacyjne, uczą i bawią jednocześnie, ja w www.modelmaking.pl/ lubię kupować takie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie dobre zabawki www.zabawkiodmamy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie można sobie rozbudować sprzedaż przez stronę www.dropka.pl Przeszedłem na ich platformę niedawno i sobie chwalę. Ogólnie cały myk polega tutaj na dropshippingu, czyli dostawa robiona jest prosto od dostawcy, a ja nie muszę się już martwić o magazynowanie towaru, tak jak to normalnie wygląda. Co do klientów to muszę przyznać, że cała reklama i promocja jest fachowo zrobiona, także w miarę szybko można sensowną sprzedaż uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam na warunki jakie mam na stronie www.dropka.pl . Szybka sprzedaż, dużo większy zasięg jeśli chodzi o klientów, no i jest to dropshipping, więc wszystkie kwestie związane z magazynowaniem czy wysyłką już nie leżą po mojej stronie, a jakby nie patrzeć temat rodzi duże koszty i też nakłady czasowe. Także jestem jak na razie zadowolony, mam tylko nadzieję, że system będzie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularny i ta baza dostawców i klientów będzie się jeszcze tylko poszerzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaC
Ja polecam hurtownie Gatito - www.gatito.pl - mają tysiące produktów dla dzieci związanymi z najnowszymi bajkami, od odzieży, po parasolki, akcesoria szkolne, zabawki, odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ut_condimentum_tempus
Ale proszę na zawczoraj to wylechwałęsić do śmieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leker.pl moim zdaniem jedna z najlepszych hurtowni zabawek jeśli szukasz markowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×