Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena84

Eurocash

Polecane posty

Czy ktos z Was pracuje w Eurocash-u na stanowisku kasjerka-fakturzystka? Ile można tam zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubanka
pracowałam pół roku najpierw 800zł a potem 850zł . Zrezygnowałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteressowana
a coś więcej o pracy możesz napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turlaj bobra
Jedynymi osobami, które mogą zarobić na piramidzie finansowej Inteway są jej założyciele. Zakładając kilkuosobową "spółdzielnię" i puszczając w internet maile ze "swoimi" numerami kont, lub naganiaczy typu „Good News”, mogą liczyć na to, że naiwni wpłacą pieniądze nim piramida się rozsypie. Na szczęście w Polsce tworzenie piramid jest przestępstwem. Gdy przeczytamy na forum wiadomość od np. „Good News” obiecującego miliony w zamian za wpłacenie 5500 zł, radzę odpisać nadawcy, że organizowanie piramid finansowych grozi odpowiedzialnością karną, lub ośmieszyć go publicznie, co z powodzeniem robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli............
Jak macie jakieś informacje dotyczące tej firmy to proszę o odpowiedź, zalezy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Ja ostatnio byłam tam na rozmowie i nie polecam:/ Stawka jaka oferują to jak dobrze pamietam ok 1100 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące(podejrzewam, że pózniej też), +premia, ale nie dla każdego max 500 zł-aż sie uśmialam.... Pieniądze które oferują za pracę, która musisz wykonywac są smieszne-obsługujesz klientów, wiadomo:), wystawiasz faktury, każda Fakturzystka-jak to nazywają;), dostaje pod swoją opiekę dział, na którymmusi dbać o cenowki, wypełnienie i daty-śmiechu warte-czyli musi robic wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha222
może po okresie próbnym więcej dadzą. Masakra 840 zł na rękę, a co z tą premią? dlaczego nie dla każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
No , jak to okreśił, nie każdy na nią zasługuję a i tak potem powiedzial, że zazwyczaj premia to 200 zł a nie 500:) Myślę, że stawka nie wzrasta i to długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha222
ja wysłałam Cv, ale do tej pory nikt się nie odzywał, dawno byłaś na rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Wczoraj, ale naprawdę nie polecam, do mnie ma zadzownić jutro bo dal mi czas na zastanowienie się czy zgadzam się na warunki a przeciez odrazu mu powiedziałam, ze nie schodze ze stawki poniżej 1400 brutto:) Szkoda Twojego czasu, uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha222
Ok. Dzięki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Nie ma za co:) Powodzenia w dalszym szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha222
wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy nadalll
byłam na rozmowie...praca na dwie zmiany, na kasie,na fakturach,na dziale, jak w markecie robisz wszystko! 1140brutto na próbnym + do 400zł premii...po próbnym 1300brutto+premia. Na ogół 1200zł do łapy, masakra :( i 8 godzin na stojąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighty
Eurocash jako firma-pracodawca wcale nie jest zły, tylko zależy na jakiego kierownika się trafi.Ja pracowałam w Eurocashu w woj opolskim 4 lata i dopiero jak zmienił się kierownik zaczęłam szukać czego innego.Faktycznie, to jest praca dla kogoś kto się nie nboi ciężkiej roboty,ale daje satysfakcję.Tym bardziej że firma nie skąpi i na Św.Bożego narodzenia są bony, na Wielkanoc paczki, imprezy integracyjne itd.Nie zrezygnowałabym nigdy gdyby nie zmieniła się ekipa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytrytr
podnosze bo własnie interesuje mnie ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabelka
Eurocash jako jednostka nie jest wcale zła!!!!!!! To jaką kto dostanie wypłatę zalezy od niego samego. Jeśli się starasz dostajesz premię, dla leni i obiboków tego nie ma. Chcielibyście wszystko dostawac za darmo a nawet jeśli mielibyście siedzieć na tyłkach i tak byłoby Wam źle! Typowe polskie myślenie. Coś za coś albo praca albo brak kasy. Wszędzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan duze p
ja pracuje nadal w tej durnej firmie, woj. opolskie miejscowosc xxxx. odradzam kazdemu, szczegolnie jak kieronikiem jest osoba nie majaca do ciebie szacunku. to jest obóz pracy, nic wiecej. smieszne pieniądze, a narobisz się jak wół. w tym tyg. daje wypowiedzenie. :) Pozdrawiam wszystkich ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam jeszcze miesiac
poje..a firma, niewierzcie nikomu. EUROCASH to banda wyzyskiwaczy a kirownictwo to poganiacze bydla. jestes idiota? to daj sie posowac w ec. niejedni tam stracili zdrowie, ODRADZAM JESLI MASZ SZACUNEK DO SIEBIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam jeszcze miesiac
poje..a firma, niewierzcie nikomu. EUROCASH to banda wyzyskiwaczy a kirownictwo to poganiacze bydla. jestes idiota? to daj sie posowac w ec. niejedni tam stracili zdrowie, ODRADZAM JESLI MASZ SZACUNEK DO SIEBIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassjer
słyszeliście ze ec kupuje damianex i mtc co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazynier
ja pracuje 10 lat.zgadzam sie z tym ze to obozy pracy.najwiecej dusza kierownicy hurtowni i regionalni bo maja z tego prowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakos derperados
jak t co myslimy.? to jest proste. pracownicy ''hinscy'' zarobili na to to czego maja nie kupowac, tez bym tak robil jak bym doil pracownikow bo sie daja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra,nie mają podejścia do ludzi traktują ich bez szacunku,harowałem tam trzy miesiące i skończyła mi się umowa,chcieli przedłużyć ale podziękowałem. Tylko wymagają nawet jak się starasz to i tak nie warto bo zawsze coś znajdą jakiś malutki haczyk na Ciebie a to złe skanowanie,a to nie posprzątane na dziale,zawsze byle tylko zabrać nigdy dać,system premiowy spełnia rolę szantażu w tej firmie nawet jak się starasz to nie licz że dostaniesz całą premię. Powiem w dwóch słowach prawdziwy OBÓZ PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda!!
to wszystko prawda-pracuje tam dość długo ale jest coraz gorzej-regionalna na śląsku jest do niczego,sama nie wie wielu rzeczy i odsyła z pytaniami do innych a wymyśla zadania takie żeby tylko ukarać zabraniem premii za nie wykonanie tych zadań,najgorzej jest z inwentaryzacjami-siedzi się po 18godz.na umowie zlecenie żeby się PIP nie czepiał a potem pół roku idzie bez premii bo trzeba spłacić braki, nie ma żadnych kamer,ochrony a ludzi za mało żeby złodziei złapać- a klienci kradną tonami i śmieją się z nas,sami musimy myć podłogi,biura,toalety, zbierać śmieci,i dbać o porządek na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky 11
Mnie niedawno skończyła się umowa i nie przedłużyłam. Teraz czuje dużą ulgę. Nie myślałam nawet ile zdrowia kosztowała mnie ta praca. To chore co tam się dzieje. Kierownictwo niewykwalifikowane, buraki totalne. Mają po 20 parę lat i woda sodowa im uderza od tej władzy. Ogólnie masakra dobrze, że dla mnie się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×