Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapytajkaaaa

ewidencja czasu pracy

Polecane posty

Gość Zapytajkaaaa

W umowie o dzieło zawarte mam, że musze samodzielnie prowadzic czytelna ewidencje czasu pracy, a kazdy dzien ewidencji powinien byc podpisany przez osobe upowazniona przez klienta. W jakiej formie mam prowadzic taka ewidencje? Co w niej zawrzec i jak ma to wygladac? Moze ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Do ewidencji czasu pracy i tego typu rzeczy to ja bym radził kupić od BioIdent. Aktualnie mają chyba najlepsze urządzenia i oprogramowania w ofercie. Prowadzą swój sklep internetowy www.e-zabezpieczenia.eu gdzie można sprawdzić dokładnie o jakie produkty chodzi. Czytniki linii papilarnych, detekcja twarzy – wszystko to jest w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele systemów służących do ewidencji czasu pracy. Jestem przekonany, że warto w taki system zainwestować. W swojej firmie korzystam z systemu firmy Biosys http://biosys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidencja czasu pracy to teraz nośny temat, sama własnie szukam najlepszej firmy, która takie rozwiązanie stosuje. Słyszałam, że ma je też krakowska firma www.unicard.pl - ktoś korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8
Dobre systemy ewidencji czasu pracy można dostać w firmie Biosys. W mojej firmie jakiś czas temu założono taki i sprawdza się, jest prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek992
Dobre systemy rcp montuje firma Biosys. Taki system działa w mojej firmie od jakiegoś czasu. Pracownicy się nie spóźniają, szefowie nie trzymają po godzinach. Wszystko chodzi jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa62
Również korzystam z systemu Biosys w swojej pracy. Jest bardzo prosty w obsłudze i dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadka93
U mnie w pracy mamy system rcp od firmy Biosys. Jak do tej pory nikt nie narzeka, a wręcz przeciwnie. Wcześniej mieliśmy problemy z nadgodzinami, szef lubił nas przytrzymał dłużej po skończonej pracy. Teraz musi nas wypuszczać zgodnie z planem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin83g
Zatrudniam kilkanaście osób, jestem właścicielem niewielkiej firmy. Od niedawna mamy zamontowany system ewidencji czasu pracy Biosys i jestem z niego bardzo zadowolony. Dzięki temu każdy pracownik pilnuje się, aby być na czas w pracy i nie wychodzi wcześniej, niż ma ustalone. To znacznie usprawniło pracę w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik63
Też korzystam z systemu Biosys i zdecydowanie uważam, że warto w niego zainwestować. Jest prosty w obsłudze i bardzo ułatwia pracę w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanie systemy RCP
Tanie rozwiązania do rejestracji czasu pracy na karty zbliżeniowe lub biometryczne na odcisk palca od wielu lat profesjonalnie wdraża firma PTC SECURITY SYSTEMS z Gdańska. Polecam poczytać fachową stronę o systemach rejestracji czasu pracy i ewidencji obecności pracowników: http://biofinger.pl/rejestracja-czasu-pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiś84
W mojej firmie funkcjonuje system od Biosys.pl. Jest bardzo prosty w obsłudze i znacznie ułatwia pracę. Nikt się nie spóźnia, ani nie wychodzi zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa o dzielo to umowa cywilnoprawna a nie umowa o prace. To w Polsce niewolnik ma ewidncjonowac swoj czas pracy pracujac na dzielo. Spamerow prosze o niereklamowanie Biosysu, bo sie forum zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora611
Ewidencja czasu pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. W mojej firmie odpowiada za to specjalny program od firmy Biosys. Rejestruje moment wejścia i wyjścia, a także przerwy w pracy. Jest bardzo pomocny i przydatny szczególnie dla wiecznie spóźniających się pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek281
Prowadzenie ewidencji czasu pracy jest w większości przypadków obowiązkowe. W mojej firmie rozliczaniem pracowników na podstawie przepracowanego przez nich czasu zajmuje się system Biosys. Jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek28
W mojej firmie funkcjonuje system Biosys. Sprawnie ewidencjonuje czas pracy i jest łatwy w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil22
Od samodzielnego prowadzenia ewidencji lepszy jest program. Szybciej działa i sprawniej :) W mojej firmie korzystają z systemu od Biosys i to zdecydowanie lepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes12
O, też korzystam z systemu Biosys. Świetnie się sprawdza w mojej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaska
Nie wiem czy wiecie, ale najlepiej sprawdzają się karty dostępu połączone z bramkami, które są dostępne tutaj https://www.jawacontrol.pl . Jest to dobre i bardzo praktyczne rozwiązanie, w które warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla8923
Ja jestem wierna systemowi od firmy Biosys od kilku lat i zapewne długo się to nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata55
W mojej firmie niedawno założyli system ewidencji od Biosys. Póki co go testujemy, ale wydaje się być bardzo prosty w obsłudze i przydatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka899
System od Biosys! Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ewidencji czasu pracy pracowników taki harmonogram pracy -https://www.grafikoptymalny.pl będzie idealny. Takich programów jest wiele, wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej firmie mamy specjalny program do ewidencji czasu pracy od firmy http://generix.pl/. Jest to elektroniczny system kontroli, który składa się z czytników kart zbliżeniowych oraz oprogramowania. Wejścia i wyjścia pracowników są rejestrowane. Jest to bardzo przydatne w uporządkowaniu godzin pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W firmie w której byłam kiedyś na praktykach używaliśmy https://inewi.pl/ W sumie fajna aplikacja do przeglądarki, podobało mi się narzędzie do organizacji grafiku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałem się w mojej firmie na karty jako system ewidencji czasu pracy. Nie wiedziałem tylko jakie będą najwygodniejsze dla moich pracowników. Wyrabiałem je w firmie Cardon i na szczęście to oni pomogli mi rozwiązać ten problem i bardzo fajnie doradzili. Mają super kontakt z klientem, bardzo indywidualne podejście. To najlepsza firma jesli ma się jakieś nietypowe zamówienia. Poświęcają bardzo dużo czasu na jak najlepsze spersonalizowanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Cardon też robił karty do ewidencji czasu pracy. Razem zdecydowaliśmy, że magnetyczne będą najlepsze. Też bardzo podobał mi się ich system obsługi klienta i w ogóle nastawienie. Byli bardzo pomocni i przede wszystkim karty wyszły super i bardzo dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znajomy przedsiębiorca też polecił Cardon bo chciałam też wprowadzić taki system ewidencji czasu pracy u siebie. Karty wyszły znakomicie. Jestem bardzo zadowolona i rzeczywiście ich kontakt z klientem jest imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidencja czasu pracownika to ciężki orzech do zgryzienia istnieje kilka sposobów na jego wyliczanie (oczywiście dobrych i sumiennych) zatrudnienie osobnej osoby która to robi ale to jest marnotrawstwo pieniędzy Drugi sposób polega na zainstalowanie najlepiej dedykowanego systemu do logowania koszt jest duży ale zazwyczaj jest on jednorazowy http://www.yonline.pl/informatyka/ewidencja-czasu-pracownikow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×