Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faktury w pracy

Polecane posty

Gość gość

w jaki sposób je wystawiacie? macie programy albo apki do tego? strasznie się męczę i się tak zastanawiam czy tego nie zautomatyzować w jakiś sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gotowy program do wystawiania faktur, cały szablon jest itd. tylko wypisuję co potrzeba i drukuję, także poszukaj dobrze w internecie, czasem są takie nawet online, ale lepiej mieć swój na dysku, pełno jest takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zatrudnil taką oslicę? chyba po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz znaleźć program on line albo do pobrania na dysk, jest dużo opcji, płątne jak i bezpłątne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sam jestem zwolennikiem płatnych programów bo z darmowymi nigdy nic nie wiadomo, zawsze może się coś wysypac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, płątne lepsze, są mniej zawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z bizina, dobry program, wystawianie faktur idzie bardzo szybko dzięi niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranczesko
Do wystawiania faktur mam ten program https://wfirma.pl/ Dzięki niemu wszystkie idzie szybko, sprawnie, a dużo za niego nie zapłaciłem, więc mi się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skorzystaj z jakiegoś programu który ułatwi Ci funkcjonowanie w firmie. nie tylko do faktur ale i ogólnie do różnych rzeczy jakie trzeba zrobić. Pisać pisma, liczyć godziny czy podatki. Pomocny może być na przykład http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Można wykonać w nim sporo rzeczy i wszystko mieć w jednym miejscu. Możesz pobrać demo i zobaczyć. Jest bardzo prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja sama wystawiam faktury poprzez program online. Póki co nie popełniłam żadnego błędu. Chciałąm zlecać to księgowej ale za dużo by mnie to kosztowało. Ostatnio myślę też o wprowadzeniu do firmy http://www.spikon.eu/polaczenia-voip/ Słyszałam, że voip to świetny sposób na zmniejszenie kosztów połączeń krajowych i międzynarodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również korzystamy z Symfonii, tylko dedykowanej dla średnich firm. Jeśli dodatkowo korzysta się z ich oprogramowania do księgowości to i tak wszystko jest wystarczająco zmechanizowane. Nie widzę potrzeby szukania apki do programu, tym bardziej że androidy potrafią być zawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa4
Ja się zdecydowałam na program magfirma.pl bardzo ułatwia pracę, mam wszystko pod kontrolą, prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uó
My w firmie mamy właśnie magfirma.pl i jest to łatwy program. Każdy sobie z nim poradzi bez trudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajoona
Również postawiłam na samodzielne wystawianie faktur, więc mogę polecić www.magfirma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olbreht
Faktury to rzeczywiście nic trudnego, jeśli ma się łatwy program. Jak najbardziej polecam www.magfirma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z https://faktivo.pl efaktury. Znalazłem same dobre opinie na internecie i teraz się zastanawiam. Chce trochę ułatwić życie swojemu ojcu, który prowadzi firmę. Czy używanie tego jest faktycznie tak proste jak wszyscy piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×