Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiaciorek

FIAT AUTO POLAND - FABRYKA W TYCHACH

Polecane posty

Gość fiaciorek

czy warto tam podjąć zatrudnienie? 8,80 brutto na godzine w okresie próbnym + 15% premii, co wychodzi około 1700zł brutto + wszystkie soboty robocze płatne 100% + gigantyczny pakiet socjalny, wycieczki, bony i inne ciulstwa jak to w fabrykach :o warto tam pracować na produkcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
no pewnie że się nie opłaca po co będziesz robił za 1700zł na Fiacie lepiej marchewkę na targu sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że się nie opłaca
i to bez ironii teraz pisze, 1700 brutto to śmieszne pieniądze heh jest multum innych ofert z lepszą pensją, nie inspiruj się wpisami desperatów, którzy zarabiają 650 na rękę i gdy zakładasz taki topik, to z zazdrości piszą takie rzeczy j/w ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach poprostu
nie rozróżnia brutto, netto, dla niej to kokosy hahahahha bajońskie sumy z kosmosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
to nie są dla mnie bajońskie sumy bo bajońskie sumy mam w Norwegii ale wiem jakie są zarobki w Tychach i na Terenach Przemysłowych ii wyobraż sobie że ludzie zapierdzielają od poniedziałku do niedzieli za 900zł i to masz gołą stawkę a pakiet socjalny jest roczny niewidoczny.Twój wybór twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak wiemy hehehhe
zarabiasz w norwegii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym mowa nie o terenach
przemysłowych, tylko o fabryce w Bieruniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
oj chłopie widzę że z mapą Tychów to jesteś na bakier od kiedy Fiat Auto Poland jest w Bieruniu? Znasz cały adres Fiata? :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak znam jest ogólnodostępny
Fiat Auto Poland SA. Zakład karoserii tel. 0 32 217 91 00 adres 43-100, Tychy, Turyńska 100 woj. śląskie Powiedz mi, od kiedy ul. Turyńska jest na terenach przemysłowych? Bo mi się wydaje, że od zawsze jest w Bieruniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
czy ja napisałam że Fiat jest na terenach przemysłowych w wyżej napisanym poście??Czep się tramwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu dałaś dooopy
jakby jeszcze tego posta nie było, znikł by, zamazał się, nie wiem co zrobił, ale jest i widać kto się czepia, a potem wymięka buahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej się wyjaśniło
czemu wyjechała do skandynawii ;P musiała tutaj też ostro cwaniakować, aż się naraziła swoją głupotą, stąd wyjazd hehehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
tak tak przez swoją "głupotę" wyjechałam do Norwegii a ty za swoją mądrość pracujesz w Polsce i zbijasz dzięki inteligencji kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma głowe na karQ
to nie trzeba opuszczać kraju, by dobrze zarabiać, ale skoro jesteś nieudolna i pracowałaś za 900, to nic dziwnego, że musiałać wyjechać... ehhh ja mam na tyle stabilną sytuację materialną, że nie mam takiej potrzeby, by opuszczać Polske, dobrze mi tu i pieniążków mi nie brakuje;) a ty marźnij, widać już ci mózg przewiało, bo kłócisz się, a nie masz za grosz racji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
widzę że jasnowidz się znalazł wiesz ile tu zarabiałam i jak jest w Norwegii .Ręcę opadają od debili na necie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka999
witajcie czy ktos tam pracuje i czy są moze przyjeci?bardzo mi zalezy... POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeejka
jakie tam zarobki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeeejka
i jeszcze pytanko, bo na rozmowę kwalifikacyjną trzeba zabrać książeczkę wojskową :o czy to oznacza, że jeżeli nie mam odbębnionej służby, to nie mam na co liczyć? nie ma szans bym się dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjecia sa etapami bo co chwile otwieraja nowe linie i buduja nowe hale takze masz szanse sie dostac. powiem tak trzeba sie narobic i zapier... kazda sobote a czasem i niedziele jak trzeba ale przynajmniej wie sie za co sie robi bo pod wzgledem finansowym Fiat placi najwiecej ze wszystkich firm w Tychach. moja matka tam pracuje i ma wyplate 2500 NETTO ale ma kilkuletni staz :P Fiat ma tez 3 tygodnie postoju o czym inni tylko marza :) tyle na ten temat ja uwazam ze sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niedziele fabryka fiata
jest zamknięta, więc nie wiem skąd masz takie wiadomości, że trzeba i w niedziele czasami pracować... poza tym, po podwyżce w kwietniu każdy nowy pracownik po okresie próbnym ma 2,500 tyś netto więc to nie kilkuletni staż Twojej mamusi ma na to wpływ ile zarabia, każdy nowy tyle zarabia po 3 miesiącach, a przez trzy miechy wyciąga 2 tyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex30
Powiedzcie czy są jakies dofinansowania na dojazdy do pracy jesli ktos jest z poza Tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest przewóz
po co ci dofinansowanie? a i tak teraz nie ma przyjęć, bo kadry sobie zrobiły "przerwę" w rozmowach z przyszłymi pracownikami hehe no i na trzy numery 2179395, 2179597 oraz 2179597 aktywny (czyt. nie odłożona słuchawka) jest tylko ten ostatni, a Panie i Panowie tam pracujący chyba ze złości, że zarabiają mniej niż pracownicy fizyczni nie odbierają telefonów i specjalnie dezinformują... szkoda gadać :/ dobra firma, ale nie kompetentni pracownicy w kadrach :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikachari
obecnie pracuję w katowickiej fabryce na produkcji i chciałam sie podjąć pracy w Fiacie. mam pytanie papiery składa się bezpośrednio do kadr czy przez biuro pracy tymczasowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośrednio do kadr
lub przez ankietę na stronie fiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośrednio do kadr
tzn nie wkadrach tylko na bramie się zostawia dokumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikachari
Jak do was dojechać z Katowic. W jakich godzinach przyjmują wasze kadry. Czy obecnie są do was przyjęcia. Bardzo proszę o bliższe informacje i z góry dziękuję za przekazanie mi ich. DZIĘki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnij i czekaj
http://www.fiat.pl/index.php?pid=66 od następnego tygodnia rusza znowu rekrutacja, tak jak już ktoś tu pisał kadry sobie zrobiły tygodniową przerwę, bo rozmowy są takię męczące... z Katowic nie wiesz jak dojechać do Tych ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×