Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość czy ktoś coś wie??

czy słyszał ktoś o tej firmie? Pracodawca oferuję pracę przez tel konkretnie umawianie pacjentek na badania mammograficzne. Słyszał ktoś może coś o tej firmie?? Jakie ma opinie itd http://www.praca-podkarpackie.pl/wyszukaj_oferte_pracy,44,37016.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki i koko
no właśnie, jakieś opinie o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkaa
dziwi mnie trochę że na tak wiele ofert pracy nie ma ani jednej osoby która by o nich coś wiedziała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam, może ktoś coś wie... Zastanawiam się czy jest tam sens składać cv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiem na temat tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki /ADSPECTUS/
Podbijam temat. Nie mogę znaleźć w internecie info odnośnie tematu wątku, i to już jest dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chciałabym znac opinie firmy zanim wysle swoje dane ,które potem przeważnie sa sprzedawane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ta firma dopiero wchodzi na rynek dlatego nikt nic o niej nie wie. ja również zgłosiłam się. czas pokażę i tak siedzę w domu a może akurat jest tak jak proponują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewa
Również dołączam. Z tego co wyczytałam to wynagrodzenie jest naliczane w zależności od tego ile kobiet skorzysta z badania... a jak to sprawdzić? Oferta jest kusząca, jednak coś mi się to zbyt piękne wydaje, ale mam obawy przed wysyłaniem cv w ciemno. Bądź co bądź to jednak spis wszystkich danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaa
wewa a na jakiej stronie wyczytałaś o tej firmie i wynagrodzeniu,bo ja nic nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewa
I dlatego mam opory, bo jak sprawdzić ile kobiet było na badaniu? Obawiam się, że pracodawca może to wykorzystać i "manipulować statystykami" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedna wielka sciema! Koles wszystkim proponuje dzien probny, naganiasz mu ludzi, po czym dowiadujesz sie, ze niestety nie spelniasz wymagan (umawiajac w ciagu pierwszej godziny pracy 4 kobiety!). Wg mnie to oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą dzień próbny. Nie umówiłam ani jednej kobiety w ciągu godziny (być może to wina czasu, dzwoniłam między 9 a 10). W 80 % nikt nie odebrał telefonu. Reszta nie chciała się badać, rzucała słuchawką albo odbierał ktoś młodszy/starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
ja będę miała za godzinę.. Ciekawe co to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się zastanawiam, czy nie złożyć tam dokumentów. Ofertę znalazłam na stronie "mojego" Urzędu Pracy. Chcą niby tylko 5 osób, więc jutro z rana pewnie będzie to nieaktualne. Z jednej strony, potrzebuję pracy, ale z drugiej, jak to jakaś ściema, oszustwo? Mają mieć moje dane? Na innym forum znalazłam informację, że za osobę namówioną na badanie, dostaje się 3, 80 zł do łapki. Ale ta osoba ma się zgłosić. Jak ja mam sprawdzić czy przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
a co Ci szkodzi spróbować? Właśnie skończyłam próbną godzinę, udało mi się zapisać tylko jedną panią w dodatku bardzo miłą. Reszta albo była za młoda albo rzucała słuchawką, albo po prostu nie było kobiet w danym gospodarstwie domowy:) Nie żałuję, będzie co będzie, pewnie popełniłam setkę błędów ale to był mój pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak efekty? zatrudnił się ktoś? Ja też odbyłam tą godzinę próbną umówiłam 2 panie i zaproponowali mi współpracę, ale ja jednak teraz nie mogę się jej podjąć (wyjazd). Po powrocie chciałabym spróbować jeszcze raz, ale czy warto...? czy to nie jakiś oszust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
Do mnie się narazie nie odezwali, do jutra mają dać znać. Jak mi dadzą szansę to spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś nikt nie chce się pochwalić efektami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam tam prace, ale jest ciężko kogoś umówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jakoś skrócić początek rozmowy bo ludziom nóż się w kieszeni otwiera jak słyszą bełkot pt. "Dzień dobry z tej strony.... dzwonię w imieniu przychodni....... i umawiam na bezpłątne badanie mammograficzne panie w wieku od 50 do 69 lat. czy zastałam panią w takim wieku?" Ma ktoś jakiś pomysł żeby zaczęcić a nie zniechęcić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
Hej! Czy macie już jakieś efekty?? Bardzo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje od pewnego czasu i naprawde ciezko kogos umowic... Poza tym pracodawca wydaje sie byc w porzadku i jest mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadałam się wcześniej, miałam zamiar się zgłosić, ale uznałam, że tego nie zrobię. No bo tak: komputer - mój, prąd - mój, słuchawki - moje. Oni raptem dają listę z telefonami i rzekomo za połączenia nie płacę. Jedna wielka ściema. Nie jestem aż tak zdesperowana, by siedzieć cały dzień i mieć z tego niecałe 4 złote, bo podobno ciężko jest przekonać kobiety do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
Wiesz, jak byś pracowała chociażby miesiąc to wzięłabym pod uwagę to co piszesz. Ale nie pracujesz, nie osiągasz żadnych wyników, siedzisz w domu, przeglądasz internet skoro się wypowiadasz - to chyba w dalszym ciągu Twój prąd? A słuchawki.. co tam bilet do pracy jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekuję, kingu, że weźmiesz pod uwagę moje słowa. Wypowiedziałam się i tyle. Taki jest cel forum. W chwili obecnej, rzeczywiście nie pracuję zawodowo. Zajmuję się domem. Nie startuję w olimpiadach ani konkursach, by osiągać wyniki. To także nie szkoła. Internet przeglądam, bo szukam pracy. A Ty? Szukasz, grasz czy tracisz czas na obrażanie innych, bo określenie "siedzisz w domu" mnie obraża? Nie siedzę, bo chcę. Siedzę, bo okoliczności mnie w tej chwili do tego zmuszają. Owszem, mój prąd. Ale nie korzystam z internetu tyle, ile musiałabym pracować, czyli ok. 8 godzin dziennie. Obowiązki nie pozwalają mi na bezproduktywne spędzanie czasu przed monitorem. Korzystam z komputera, bo szukam ofert i wysyłam dokumenty. Nawet na bilet trzeba mieć pieniądze. Nie masz pracy, to nie masz nawet na ten bilet. Chyba Ci bieda i bezrobocie nigdy w oczy nie zajrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
Moja droga, nie miałam na celu Cię obrazić, wypowiedziałam się i tyle :) jestem bezrobotna- od pół roku szukam pracy, nie jestem zdesperowana ale stwierdziłam, że mogę spróbować. Dam znać po miesiącu jak na tym wyszłam, pozdrawiam i nie łam się - praca kiedyś się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca11
Pracuje się 20 godz tygodniowo i minimum 3 dni, czyli jezeli w te 3 dni zrobisz 20 godz to pozniej masz wolne 4 dni! A zeby w jeden dzien zarobic tylko 4 zl to naprawde trzeba miec pecha! Zwykle jest to troche wieksza suma, taka, że prąd raczej sie zwróci i jeszcze zarobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umawiała już któraś do mammobusu? JA jeszcze nie bo szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć.. Pomóżcie, zaaranżujcie początek plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×