Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buszko

FIRMA PHILIPS - JAK TAM WYGLĄDA REKRUTACJA???

Polecane posty

Gość buszko

Zależy mi żeby dostać się do firmy Philips oddział w Łodzi, czy ktoś kto przeszedł tam rozmowę kwalifikacyjną i komu zaproponowali pracę zechciałby podzielić się swoimi przeżyciami, a może jednoceśnie podpowiedział by coś aktualnie bezrobotnej absolwentce ekonomii, abym i ja mogła poczuć się pewnie i dostać tam pracę. Mój adresik:kasia@szczawin.4me.pl Będę naprawdę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Nie można na nikogo liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Odświeżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa..
buszko nikt Ci nic nie napisal. ja napisze co wiem o tej firmie..nie wiem nic o rekrutacji wiem jednak ze firma zatrodnionego pracownika zwalnia co kilka miesiecy na 3 miesiace tak aby nie bylo ciaglosci przepracowanej.. pozdrowionka i wybacz ze nie napisalam ci nic optymistycznego.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
A może jeszcze ktoś coś napisze, nikt z pracowników nie jest zadowolony ze tam pracuje aż nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Nikt, nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swawolny dyzioo
Nie pracuję co prawda w Philipsie, ale przechodziłem kilka rozmów kwalifikacyjnych w koncernach. Standard jest taki: 1. Wysyłasz CV i LM (pewnie i po polsku i nag. albo tylko po angielsku) 2. Sprawdzają papiery. Pasujesz im, to dzwonią. To pewnie znasz i przeszłaś. Napisz gdzie aplikujesz, bo procedura się rozwidla - zależy do jakiego działu się starasz i rekrutacja w większości wygląda trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swawolny dyzioo
Zakładam, że aplikujesz do księgowości i obsługi klienta: 1. Rozmowa po ang przez tel z kimś z firmy (albo od Philipsa albo z f. rekrutacyjnej). Pytają o różne rzeczy, niekoniecznie związane z pracą. 2. Interview w firmie 3. Assesment center 4. Rozmowa z szefem. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Dobrze przypuszczasz, zależy mi żeby dostać się do działu finansowo - księgowego w Łodzi. Czy tam są też robione jakieś testy z wiedzy księgowej i jakie zagadnienia z tego angielskiego. Czy tam trzeba koniecznie mówić biegle po angielsku, czy też taki średni wystarcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swawolny dyzioo
Znajomość branżowego angielskiego jest wymagana na poziomie interview 2. Ale tu jest jeszcze różnie. Nie umiem Ci poradzić, bo po prostu nie pracowałem tam. Opieram się na własnych doświadczeniach i opowiadaniach najomych. Ale jeśli masz minimum FCE, to dobrze świadczy;). Jeśli już, to na pewno na assesment center - musicie sobie poradzić grupowo z jakimś problemem - znajomość pojęć takich jak wystawić fakturę, opóźnienie, wprowadzić w życie, itp. jest niezbędna. Ale nie stresuj się - ważniejsze jest swobodne porozumiewanie się i rozumienie. jak nie znasz zaawansowanego słówka to nie szkodzi - warto nawet się przyznać i spytać jakie to słowo;). Liczą się bardziej Twoje cechy osobowościowe i umiejętność współpracy w grupie i szybkość uczenia się. I tak na początek będziesz na umowie próbnej - prawdopodobnie 3 m-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Bardzo dziękuję Ci za wszystkie informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
A może jeszcze ktoś coś doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu bratu powiedzieli tak: NIech nas pan czyms rozsmieszy-POWAGA Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Serio? Głupie pytanie. Ale przyjeli Go. Jeśli tak ciekawa jestem jak tam jest z pracą czy jest zadowolony?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
yyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsa
aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dixie chixx
prrrr pukk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
A ja myślałam że mam doczynienia z życzliwymi i odpowiedzialnymi ludźmi, którzy coś podpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
Dlaczego nikt nic nie chce napisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej cholery, autorze/autorko, dlaczego zakładasz, że wszyscy przez złośliwość nie chcą Ci pomóc? I pewnie jest taki ogólnoludzki spisek przeciwko Tobie i nikt nie pracuje w Philips\'ie w Łodzi, w dziale księgowości. Puknij się w czaszkę i nie obrażaj ludzi. To samo zostało wklejone na Twoim topiku w dziale \"Dyskusja Ogólna\" Życzę powodzenia na rozmowach kwalifikacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszko
O przepraszam ja nikogo nie obrażam. Jak ktoś ma zamiar robić mi przytyki to niech lepiej nie odpowiada wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swawolny dyzioo
No i jak? Odpowiedzieli Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertoo
Właśnie sama byłam ciekawa, też słyszłam o tym że trzeba rozśmieszyć, ale tutaj: gowork.pl/opinie_czytaj,7019 nikt o tym nie mówi, coś się więc zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj czegoś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, jesteś na bezrobociu? zmień to! wejdź i aplikuj, znajdziesz coś dla siebi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×