Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulasiora

gdzie można kupić książeczke sanepidowską i ile kosztuje wyrobienie? pomóżcie

Polecane posty

Gość paulasiora

chcialabym isc do pracy na promocje bo idą wakacje ale nie mam pojęcia gdzie sie kupuje taką książeczke!!?? wiem ze trzeba isc do sanepidu na badania a potem do lekarza medycyny pracy ale gdzie mam kupic ten glupi papierek ktorym jest książeczka??!! proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepid
w sanepidzie, koszuje 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 pokojowe mieszkanie
mi krwi ani moczu nie badali, robiłam w sierpniu. poszukaj w necie gdzie jest twój punkt sanepidu i tam się dowiedz co i jak 3 razy się pojemniczki napełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awejwe
ja robilem juz jakiś czas temu. To niesprawiedliwe, że jeszcze siuśki im znosiłem i dałem sie pokłuć a Tobie się udało :P heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeee
taaaa, a ja placilam ponad stowe (wawa), a pracowalam tydzien w tej pracy, do ktorej byla potrzebna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam 3 lata temu w sanepidzie 50 zł za badania i książeczkę. Badanie to analiza 3 probek kalu ktore musisz przyniesc do sanepidu (dostaniesz specjalne pojemniczki na to) i jeszcze badanie u lekarza medycyny pracy (ok. 20 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
badanie około 60-85 zł w sanepidzie. Oddajesz 3 próbki z kałem. Dostajesz kwitek i idziesz do papierniczego kupic książeczkę. Robisz badania z medycyny pracy i możesz zaczynac pracować z żywnością. Trwa około tygodnia wyrobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badana:)
badanie w warszawie jakie bede robiła kosztuje 111zl. w stacji sanitarno- epidemiologicznej na ul. kochanowskiego z rogirm literackiej... a ksiązeczki tez jeszcze nie mam, ale podobno sie ja kupuje za grosze w każdym sklepie papierniczym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h5n13
a nie zastanawialiście się nad tym, że te badania są naprawdę potrzebne????? kupisz książeczkę i pracujesz z żywnością...a jeśli masz jakieś paskudztwo skaleczysz się i zarazisz innych? nie mam słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spsas
ewcia_sza czyli kupłaś lewą książeczkę :( pewnie masz robaki w dupie że nie zrobiłaś tego legalnie tu chodzi o zdrowie miliony ludzi idiotko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsfdfg
niedlugo sie za nich wezmą i beda miec sprawy karne, holota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justna_85
pracuję jako hostessa od 3 lat na książeczce za 60zł więc 90 to trochę drogo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam takie pytanie.Zrobilam badania w sanepidzie,mam wyniki ale jak zadzwonilam do lekarza medycyny pracy zeby sie zarejestrowac i umowic na wpis do ksiazeczki to on powiedzial ze bez skierowania od pracodawcy to jest nielegalne.Nie wiem co o tym myslec czy to prawda czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexsis
Ale to jest bez sensu. Przecież do niektórych prac już trzeba mieć książeczkę zrobioną... chyba że coś się zmieniło bo słyszałam tak od kuzynki która książeczkę wyrabiała.. ja właśnie idę pierwszy raz wyrobić, bo na studia mi potrzebne, co prawda lekarza miałabym za free.. ale wtedy jest natłok przez studentów więc wolałabym to zrobić wcześniej, co do zakupu słyszałam że swego czasu nawet w kiosku ruchu można było ja znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za badania te sanepidowskie jak się robi raz na całe zycie, to przeciez można się rozchorować poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piernicze... :P Kupić ksiażeczkę sanepidowską to nie znaczy załatwiać na lewo i zagrażać milionom ludzi xD Trzeba kupić taką książeczkę, żeby lekarz miał gdzie wpisać że jest się zdrowym i wyniki badania sanepidowskiego.... Też się zastanawiałam gdzie ją kupić, sprawdzę w papierniczym, dzięki Wam - tym mądrym akurat-.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Tłuszcz
Pasmanteria na 3-go Maja obok sanepidu . kosztuje gdzieś do 5 zyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja.mialem tak. 1. Przyszedlem do sanepidu po 3 pojemniczki. 2,l. Przyniislem pelne pojemniczki. Powiedzili, ze za tydzien beda wyniki. (Placi sie w tym.momencie) 3. Przyszdlem, faktycznie byl wynik (wydruk wielskosci a5. 4. Z tym wydrukiem i ksiazeczka trzebabisc do lekarza.medycyny pracy. I to.by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Warszawce jest tak: Chces robic badanie, płacisz 111 ziko, dajesz te 3 próbki kału, odbierasz wyniki (papierek A5) po jakims tygodniu, potem chcąc sie zapisac do medycyny pracy musisz juz miec kupioną książeczkę , a za sama konsultacja z lekarzem medycyny pracy kosztuje teraz - 55 ziko. Tak to sie odbywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w październiku zeszłego roku (Śląsk). Poszłam do sanepidu, tam dali mi probówkę z pałeczką i namiary na konto bankowe żeby wpłacić 99 złotych. W domu zapłaciłam, wydrukowałam potwierdzenie (inna opcja zapłata na poczcie albo w banku). Następnego dnia poszłam z próbką i potwierdzeniem. Dostałam kolejna probówkę. I trzeciego dnia ostatnią. Musi być ciągłość oddawania próbek (w weekend pozamykane). Czekałam niecały tydzień na wyniki. Gdy dostałam papier, że nie jestem nosicielem. poszłam do księgarni i kupiłam książeczkę za 1,50 i zarejestrowałam się do lekarza medycyny pracy. Koszt wizyty 20 zł. Lekarz wpisał mi pozwolenie na pracę na okres 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę interesuje mnie wrocław megan-35@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patola, kobieta pyta się gdzie kupi "książeczkę" a 400 osob pisze o kale i całej procedurze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dzień), gdzie można zrobić w Warszawie książki medyczne), która dotyczy szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w aptece nie można kupić tych pojemniczkow ?specjalnie 3Razy trzeba tam jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już się nie nosi kału pojemniczkach tylko samemu robi się wymazy z kału a do tego są potrzebne specjalne pojemniki które oni dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×