Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Urszuleńka_555

Handel odzieżą na allegro..czy to opłacalne?

Polecane posty

Gość Urszuleńka_555

Od jakiegoś czasu szukam sensownej pracy ale przyznaję nie jest łatwo..praca w sklepie mi się nie widzi za marne grosze a nie mam wyższego wykształcenia aby uderzać wyżej..dlatego pomyślałam o skorzystaniu z dotacji i otworzeniu własnej działalności.Zdaję sobie sprawę,że na początku czasami trzeba dołożyć aby potem zacząć zarabiać.Myślę,że na początek udałoby się zarobić ten 1000zł,ale przynajmniej być na swoim a nie być poniewieranym w sklepie za te same pieniądze. Pomyślała m,że może tu znajdę jakieś porady odnośnie takiego biznesu,może są osoby które są dobrze zorientowane w temacie i pomogą mi podjąć decyzję.Może jest ktoś kto prowadzi taki biznes albo prowadził bo mu niestety nie szło.Chcę poznać wszystkie opinie zarówno te za jak i przeciw.Ile najlepiej zainwestować na początek,czym się opłaca handlować..ja zastanawiam się nad odzieżą damską lub dziecięcą(głównie niemowlęta i małe dzieci). Proszę o jakiekolwiek odpowiedzi jak się na tym wychodzi.Dodam,że poświęciłabym się całkowicie allegro,żadna inna praca nie wchodziłaby w grę,więc poświęcenia o dbanie firmy by mi nie brakowało. Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licz na wielki zarobek
teraz w sklepach sa tak tak tanie ubrania, że nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka_555
Nie liczę na jakieś kokosy ale przecież są ludzie,którzy kupują gównie na allegro bo maja wbite do głowy,że na allegro jest taniej..w sumie dziecięce ciuszki sie opłaca(body,śpiochy itp.)w sklepach jest naprawdę drogo z tego co porównuję..z czasem może by się człowiek jakoś rozkręcił.Chciałabym aby odezwał sie ktoś kto rozpoczął taką działalność i wie czy to pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska 000000
Może i sa w sklepach ale jest duzo ludzi z malych miasteczek i wsi i nie maja dostępu do sklepow, popatrz może co się najlepiej na allegro sprzedaje jakie ciuchy najlepiej schodza , moi znajomi bardzo duzo rzeczy kupuja na allegro a mieszkaja we Wrocławiu, bo jest jednak taniej wlasnie dla dziecka kupili mnóstwo zabawek i ciuszkow wiec pomysl chyba nie jest zły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka_555
Może jednak jest ktoś kto prowadzi taki interes? Raz jeszcze podbijam temat:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł nie jest zły, jeśli masz dobre źródło. Najpierw musiałbyś zrobyć odpowiednie kontakty do hurtownii czy outletów, żeby mieć z tego jakiś zysk. Jakby co to mogę pomóc w wypełniu wniosku o dotację unijną: annamariaszyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka_555
podbijam temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz NIE opłacalne. Jest kiepsko w handlu. Szczególnie ciuchów jest tak dużo, że .. bez sensu. Narobisz się (opisy, fotki) i dasz zarobić allegro (wystawienie, prowizje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się zastanawiammmm
właśnie...też o tym myślałam.....z 1-ej str fajnie, ale z 2-ej, teraz niestety pełno "szmatek" na allegro b. tanich typu japan style itp. No i takie same ciuchy na bazarkach są. Jak coś zaczynać, to jakies konkretne -dobre jakościowe ale też i drogie rzeczy. Sama się nad tym zastanawiam...bo w te tanie szmatki to wydaje mi się, że nie ma sensu, bo dużo zachodu, a tego w cholere teraz na alegro i ciężko jest się chyba wybić. Nie wiem sama, może ktoś się zgodzi ze mną, bądź nie?? Tk mi się tylko wydaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka_555
A o czym konkretnie myślisz? O drogich ciuchach czy o innym towarze?no bo co się jeszcze w miarę sprzedaje na allegro?buty?nieee,nie mam pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiazallegro
raczej nie pchałabym się w allegro. koszta sa ogromne. Allegrowe prowizje i opłaty cię zjedzą. Jak chcesz coś sprzedac to najlepiej wystawić aukcje wyróznioną a to kosztuje 12 zł. Niestety to co jest zaletą dla kupujących jest olbrzymią wadą dla sprzedających. marża jest naprawdę niska a z tego trzeba opłacić zus i pozostałe składki i opłaty. Zresztą zauważyłam, że handel odzieżą na allegro schodzi na psy. Pełno taniej tandety z chin z która ciężko konkurować. Allegro jest fajnym uzupełnieniem normalnego stacjonarnegi handlu. Co do ciuszków dziecięcych to tu jest chyba jeszcze gorzej. przeglądałam ostatnio aukcje z ciekawości i sprzedają sie praktycznie rajstopki, a reszta ciuszków to są pakiety ciuszków używanych. Zwróć uwagę, że nawet wieksze marki typu Nife początkowo inwestowały duże pieniądze w aukcje promowane, ale ograniczyły tego typu działania. Tak naprawde na allegro zarabia tylko allegro. Może spróbuj założyć własny sklep internetowy, a na allegro wystawiaja ciuchy bardziej w formie reklamy. Niech to będzie drogowskaz do twojego sklepu. Z góry przepraszam za błędy ort i literówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuleńka_555
Bardzo Wam dziekuje za te informacje,a juz myslałam,żę to tak ładnie pięknie i kolorowo wygląda,ale widze ze jednak nie:(Trudno trzeba chyba szukać normalnej pracy,ledepiej zarobić te 1300zł.,niz dokładać do interesu aby tylko go utrzymać:( Pa dziołszki,dziekuje i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanishhustle
ja obecnie handluje na allegro, już drugi miesiąc - to dosłownie katastrofa. nie wiem jak ci wszyscy ludzie się wybili. to chyba LATA spedzone na allegro ich wybiły. W pierwszym miesiacu nie zarobilam nawet na opłaty, byłam stratna 450zł, w drugim podobnie. teraz już trzeci, już 6ty styczeń a ja jeszcze nic nie sprzedałam. nie polecam allegro. za prowizje w tamtym miesiacu zaplacilam 180zł. nie zarobiłam nawet na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butiksownowiec
UWAGA UWAGA : Prowizje na allegro i opłaty was zjedzą naprawde handlowałem 3 miesiące , mój nick :butiksownowiec to jest paranoja z tym allegro i dla gupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverick46
witam handluje juz na allegro 5lat -zabawkami mam dobre układy w hurtowniach bo mam sklep stacjonarny jeszcze 5 lat temu wychodziłem na czysto jakies 3 tysiace z samego allegro -ale trafiłem na niszę i handlowałem czymś czego nikt nie miał ostatnio tj od roku jest już źle dużo ludzi handluje i wychodze z tego średnio 500zł do przodu na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna85
Handel ciuchami raczej nie uda się, tym bardziej na allegro. Dużo ludzi kupuje w lumpach i w chińskich sklepach. Nie patrzą na jakość, ale na cenę. Zresztą allegro też podnieśli stawki. Kiedyś za wystawienie jednej rzeczy zapłaciłam 5 zł, a teraz 30 zł (oczywiście, bez wyróżnień itd...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisons1
wystarczy wejść na aligatore.com i za 1,30zl dowiesz się co najlepiej sprzedaje się na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze odradzam z dwoch powodow. Po pierwsze prowizje na Allegro sa masakrycznie wysokie. Zeby zarobic trzeba miec naprawde wysoka marze, bo inaczej do kazdego sprzedanego produktu bedziesz musiala doplacic. Po drugie probleme sa wlasnie marze. Na allegro jest teraz setki sprzedawcow, ktorzy sprzedaja towar z Chin, po minimalnych marzach. Moga sobie na to pozwolic bo sprzedaja w setkach i tysiacach sztuk jednego produktu. Normalny sprzedawca nie ma szans z nim konkurowac. Zastanow sie czy chcesz w to wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokserka_12
mam do zbycia po zakończeniu działalności towar sprzedawany na allegro, jest na niego dość duży popyt i jest bardzo popularny na allegro, cena po kosztach,ale najlepiej zakup całości sprzedałam 2500szt tej marki i mogę podać po jakich cenach idzie (skany z mojego konta allegro) i mogą być skany z kontabankowego, jakie miesięczne są dochody z tego. oferowany przeze mnie pakiet to 840sztuk Cena do negocjacji Na oferowanych pakiecie można zarobić 6tys.-8tys. Dominują bluzki i sukienki, są tez spodnie kurtki i stroje kąpielowe. Kolekcja wiosnenno-letnia Warunek jest jeden: transakcja musi być zrealizowana przed 16 maja. Można odebrać osobiście ubrania. kontakt:strefahurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepka887766
jak dobrze pomyśłisz to wszystko się opłaca.. dobrze się zareklamuj i nie bazuj tylko na allegro to powinnas rozkręcić biznes. możesz jeszcze do tego sklep internetowy do tego otworzyć i reklamować go w panoramie firm internetowej i wszystkich tych co kupili już raz na allegro do niego zapraszać żeby oszczedzić na prowizji allegro, a do tego z pfki będziesz miała dodatkowych klientów ;) uszy do góry i zabieraj sie za pisanie biznesplanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
wszystko da się zrobić jak ma się na to jakiś pomysł :) najpierw się zorientuj gdzie nabędziesz towar. od siebie mogę zasugerować wólkę kosowską pod warszawą - potężna hurtownia ciuchów chińskich i tureckich. niedroga sprawa, na początek na pewno wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy tez czy sie dzieli
zarobkiem z urzedem skarbowym czy opierdala na lewo a pozniej komornik wszystko zlicytuje jak us naliczy zalegle podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno się zastanów ale osobiście zdecydowanie odradzam! Konkurencja bardzo duża, trzeba pracować przy robieniu zdjęć, opisów, paczek 24 h/dobę, niewielki zysk a generujesz wielki koszty - opłaty i prowizje allegro zjedzą Cię! Pomyśl nad czymś niszowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big mac
lepszy jest ebay a za darmo gumtree ,alegro sie nie oplaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro te allegro tak sie nie oplaca to dlaczego kazdy z niego zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś napisał, że płacił za wystawienie przedmiotu 5-30 zł. to pomyłka. wystawiam po 0.25 zł! trzeba pilnować cenników, zdjęcie miniaturka do 200 kb bezpłatnie, pozostałe zdjęcia na serwerze zewnętrznym bezpłatnie, aukcją do 10 dni bezpłatnie, promowanie 1-2 przedmiotów, nie wszystkie no i koszt wystawienia duży nie jest. prowizja od sprzedaży niestety jest spora - sięga kilku zł za szt. ale mam dobrego dostawcę towaru i mam marże od 50 do 100%. najtrudniej jest zdobyć swoich klientów to zajmuje minimum 3 miesiące, potem koło się toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senod
Czytam te wypociny i muszę się odezwać! Jak się nie da, co sie nie da!?! Ogłupieliście ? Wystarczy sprzedać 10 rzeczy dziennie mieć zysku 5zl na towarze i 7zl na przesyłce, podliczycie cały miesiąc! Sam mam zysku około 25 zł na rzeczy ale 15 wliczam w cło podatki i prowizje reszta do kieszeni. Opłaty ? Stwórz własny szablon na jakimś serwerze to zapłacisz za wszystko 0.25 gr! proszę wejdzie na odzież i wyszukajcie ubrań według popularności a sami odpowiecie sobie na pytanie czy warto. Wydaje mi się ze tu sami znawcy którzy nawet nigdy nie spróbowali. Btw. Są jeszcze inne źródła, tablica, ebay, ibutik, allegro, aukro, własna strona itd... Kto wam każe tylko wystawiać na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś chce zarabiać pieniądze nie ruszajac sie z domu siedząc przed komputerem i wpatrująć sie czy ktoś zakupił jakiiś ciuszek to zycze powodzenia w sklepach jest teraz tyle tanich ubran ze nie opłaca sie handel w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×