Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olafu

ile zarabia pokojówka

Polecane posty

Witam. czy ktos moze mi powiedziec ile moze zarobic pokojowka w piecio gwiazdkowym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryckaaa
mialam wiele praktyk w hotelach i z doswiadczenia wiem ze to strasznie ciezka praca, naprawde, za najnizsza krajowa a byly to hotele 3, 4 gwiazdkowe w duzych miastach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieeenka_
Ja pracuje w hotelu 2 gwiazdkowym w Poznaniu i u nas pokojowa ma najniższą krajową + premia 20 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet sie nie baw w to bo
wiecej wydasz na kosmetyki ktorych bedziesz musiala uzywac zeby ratowac zniszczona wszystkimi preparatami do czyszczenia niz zarobisz a praca jes ciezka we wrocku w hotelu 4gwiazkowym 3.5-4zl za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjioj
W krk w hotelu 3*** 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota11111
Moja znajoma zarabiała 1800 zł. jako pokojówka, z tym, że zapiernicz miała straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrin1982
witam mam pytanie a jak wyglada praca pokojowki, i cop sprawdzaja na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikak
wlasciwie o nic nie pytaja, moze tylko dlaczego chcesz pracowac. A tak naprawde licza sie poprostu efekty pracy. Albo sie wyrabiasz i jestes dokladna, albo nie. A co do stawki to ja mam 6,50 w 4 gwiazdkowym. Najgorsze jest łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona wychodzi
no wlasnie, przez biuro jest najgorzej. moze zle trafilam, ale zapierdziel 10 godzin dziennie gdzie placili stawke tygodniową, a nie od godziny wiec wychodzilo na to ze placa za 6 godz. praca do lekkich nie nalezy. ale najgorsi sa tam ci zmazancy, pierunstwo sie zjechało i cwaniaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka 20
Witam ja jestem po 4 lethnikum plus praktykah w tym niemiekich. Ja moge powiedziec jak wygldala moja 3 tyg praktyka od 8-13 miałam sama posprzatac np 40 pokoiji.z tym ze niektore miały wywieszke "nie przeszkadzac albo nagle ktos zazyczył sobie zeby teraz jemu posprzatac.Opanowanie i wytrzymałosc to podstawa uprzejmosc.Ja sprzatajc miałam do roboty:łazienke plus wc zmienianie bielizny poscielowej odkurzanie pokoju wycieranie kurzy usuwanie smieci.jak robiłam na kuchni(taki punkt programu) to musiałam byc na nogach od 6.00 do 10.30(uzupełnianie potraw na stole szwedzkim zabieranie zastawy,spzrtanie kuchni mycie talerzy(duuzo ich było plus utrzymanie kuchni w czystosci)ja juz złozyłam podanie na probe i odrazu do mnie zadzwonili z krakowa:)z dominic apartaments czy jakos tak.gdzie podane było ze po okresie probnym mozna zarobic netto 1200-1400 na reke.pani piowiedziała ze sie nadaje lepiej niz inne poniewaz mam zaswiadzcenie po praktykach jestem(klasa 2-4) plus europass mobilnosc mam.wysoko znajomosc jezyka angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojowa
Ja pracuje w Łódzkim hotelu 3 gwiazdkowym,jest strasznie ciężko, a i osób rządzących jest więcej niż nas do roboty. To jest naprawdę ciężka praca a do tego Pani pokojowa nie tylko sprząta pokoje ale też zajmuje się wieloma innymi rzeczami,za te same pieniądze. Zawsze myślałam ze pokojowa zajmuje się tylko pokojami a nie całym hotelem. Do tego powinny być inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy aha.. xD
Amstardemm czy jakos tak.. Napisalas ze zarabiasz 1400 euro, nie uwazasz ze to za duzo.? Przeliczmy to na polskie.. .. No to zarabiasz 5.517.82 .. Czy nie uwazasz ze troche za duuzo.? chyba ze tam jest drozej.. chociaz ja w amsterdamie pracowalabym tylko rok.. Przywazac pieniazki do domciu, bylabym chyba bogata haha.. Nie no POZDRO ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudii
witam. ja pracuje jako pokojowka w restauracji z pokojami hotelowymi, obsluguje sniadania sprzatam toalety i restauracje a pozniej ide na pokoje robic porzadek do tego w mieszkaniu szefom plus prasowanie. zarabiam 10zl naza godzine na reke. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za tyle informacji juz teraz wiem ze nie bede sie pchac za pokojwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 89
w Katowicach w hotelu Campanile zarabia się od pokoju czyli 3,20 praca na accord - żenada i wyzysk w biały dzień. Do tego oszukują nazliczaniu pokoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej jest sobie spisywac ile pokoi w danym dniu siie posprzatalo i jeszcze lepiej ,zeby ktos kompetentny sie pood tym podpisywal kazdego roboczego dnia- wtedy nie beda krecic z wyplatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markaz
Nie wiem kto wymyślił ten czas na posprzątanie pokoju; 20-25 minut. Autor tego "projektu" powinien sam zap........ć w ten sposób pięć lat za karę. To jest niewolnicza praca za marne grosze. Do tego jeszcze goście hotelowi zupełnie bez kultury. I o dziwo - im grubszy portfel, tym tej kultury mniej. Żadnego poszanowania dla cudzej pracy. Nawet świnia nie zostawiłaby po sobie takiego syfu. I do takiego zaświnionego pokoju wchodzi pokojówka i ma go w 25 minut doprowadzić do stanu świetności. To utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje już6 lat jako pkojowa.Ale powiedzialam koniec.Skonczylam liceum,kursy j.angielskiego a pracuje jak niewolnik za 1200 zł.Nawet na oplaty nie starcza.Kręgosłup boli,nogi puchną,barki bolą od dźwigania bielizny pościelowej i żadnego uznania ,chociaz opinia na portalach wysoka.To jest bardzo ciężka i niestety szkodliwa praca ale wciąż nisko płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotmasati1978uzjar
Ja pracuje w hotelu 2 gwiazdkowym w Poznaniu i u nas pokojowa ma najniższą krajową + premia 20 %. Jasne http://sqmin.tk/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moge- sama w takm pracuje W zaleznosci od zajetosci pokoi, ilosci gosci w danym czasie- od 600 do okolo 1800 zlotych za miesiac Zwykle okolo 4,5 zlotego za pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokojowka ma 20 minut na posprzatane pokoju zwykle jesli ma do psprzataniia okolo 15 pokoi w ciagu 8 miu godzin i czas na przerwe. Do tego dochodzi czas potrzebny na przygotowanie sie do pracy- uzupelnienie poscieli, detergentow, kosmetykow, folderow na wozku z jakim musi poruszac sie medzy pietrami i pokojami. Kolejny dodatkowy czas w 8 mio godzinnym systemie to czas potrzebny na pozostawienie bielizny poscielowej w pralni, wyrzucenie POSEGREGOWANYCH smieci itp. Na to wszystko ma zaledwie te 20 minut. Nieraz po skonczonej pracy mozna uslyszec zarzuty typu- plamka na dywanie, mucha na parapecie- chodzi o niuanse, ktore moozna zarzucic kazdej pokojowce byleby tylko nie pochwalic. Premia za te prace to rzadkosc- Moze to zalezy jak bardzo hotel docenia te karkolomna prace. Do tego nalezy byc dyspozycyjnym- swiatek, piatek i niedziela i chyba nawet 10 gwiazdkowy hotel nie placi za prace w swieta plus 100 procent stawki. Mowi sie ,ze jaka praca taka placa ale tutaj ma sie to nijak do pensji za harowke. Wniosek nasuwa sie jeden- Jezel nie masz wyboru- to tam pracujesz- Jesli masz wybor- szukaj czegos innego- Bo nawet jesli sila charakteru zniesiesz ten ciezar pracy kiedys po prostu organizm nie wytrzyma i zaboli tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpatrycja
Ja pracoawlowalam trzy lata jako pokojowa swieta niedziele za osiem zl na godzine szef wynajmowal apartamenty czasem za 500zl na dobe mi to zazwyczaj zajmowalo 30minut ogarniecie pokoju po jednej nocy jak chcialam podwyzke powiedzial mi ze nie bedzie mnie na sile trzymal odeszlam teraz zatrudnil babke co sprzata dwie godziny i zle to robi ma za swoje ja juz nie wroce do tego dusigrosza twraz znalazlam taka sama prace za 15zl na godzine ale musze dojechac 15km powiedzialam ze chce aby mi placila 100zl od apartamentu powiedziala ze nie stac jej na mnie trudno trzeba sie cenic tym bardziej ze we wladyslawowie tetni zycie u prywaciarzy bez umowy sama sobie teraz niech sprzata albo jaka ruske za 5zl niech zatrudni dodam ze mam gangliona na rece ktory mi przeszkadza ciagle wizyty u ortopedy na chwile lagodza bol szkoda ze tak maja nas za nic bardzo lubie sprzatac wyciszam sie przy tym ale widac nie pisane mi zarabiac za to co sie lubi robic a szkoda z checia by sie wiekrza chodzilo do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmexx
jak.slysze.ze.wy.ludzie.macie.7zl.za.tak.ciezka.prace to.juz.w.sklepach.lepiej.placa- ruskie.maja.45zl.za.1h.sprzatania.w.warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,40 na godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w hotelu 4* i zarabiam 1500 zł.praca jest bardzo ciężka i momentami chciało by się ja rzucić.Pracodawcy powinni docenić takie osoby pracujące bo pracę można by było porównać do pracy na budowie . pokojówka nie tylko sprząta pokoje ale wykonuje dużo innych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem pokojowa sprzataczka na lobby nosze deski do praswania w w hotelu 4 ro gwiazdkowym myje windy ,okna i ciagle slysze ze jestem trzecim gatunkiem czlowieka sprzatam pokoje bo to tez podobno moja praca obowiazkow w huj ciagle wymagania a placa 14 zl brutto palic nie wolno i najlepiej by bylo nie oddychac tylko z********ac bo pani dyrektor chce awansowac naszym kosztem musi sie biedaczka wykazac by bron boze nie zwolnili mowcie co chcecie ale najbardziej boli brak szacunku dla czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem pokojowa sprzataczka na lobby nosze deski do praswania w w hotelu 4 ro gwiazdkowym myje windy ,okna i ciagle slysze ze jestem trzecim gatunkiem czlowieka sprzatam pokoje bo to tez podobno moja praca obowiazkow w huj ciagle wymagania a placa 14 zl brutto palic nie wolno i najlepiej by bylo nie oddychac tylko z********ac bo pani dyrektor chce awansowac naszym kosztem musi sie biedaczka wykazac by bron boze nie zwolnili mowcie co chcecie ale najbardziej boli brak szacunku dla czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w obsłudze hotelowej przez wakacje http://pomorskie-praca.pl/praca-sezonowa-na-helu/ i faktycznie może pieniądze nie są tak bardzo duże, ale nie wiem czy to nie lepsze niż praca w knajpie. W moim przypadku to była pierwsza praca, typowo sezonowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×