Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa pracownica

ILE ZARABIA REFERENT-STAŻYSTA W SĄDZIE???

Polecane posty

Gość nowa pracownica

Jak w temacie :) Pytam, bo zaczynam taką pracę od stycznia i jeszcze nie mam umowy, więc nie wiem ile mogę zarabiać a głupio mi spytać. Dodam, że nie chodzi tu o staż z urzędu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak staż
z urzędu pracy to 450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzędnik
Na pewno nie dostaniesz najniższej ani najwyższej stawki z widełek. W moim sądzie ostatnio przyjęta osoba dostała 1450 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 19 lat ( średnie wykształcenie). W Sądzie Okręgowym na stanowisku referent stażysta zarabiam dokładnie 1.169,00 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala poprawka
staz z urzedu pracy to juz teraz 470 podniesli troszke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija_
Czy wiecie może ile zarabia referent stażysta w prokuraturze rejonowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sądu
referent-stażysta jest pracownikiem sądu na podstawie umowy o pracę. A stażysta jedynie odbywa kilkumiesięczny staż w sądzie, nie zawiera umowy o pracę z sądem tylko jest kierowany z urzędu pracy, za zgodą prezesa sądu i jego zarobek to tzw. stypendium stażowe, wynosi około 460-470 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija_
Referent-stażysta na podstawie ustawy o pracownikach sądów i prokuratury zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę na czas określony na rok (mam na myśli staż urzędniczy w sądzie lub prokuraturze). Przed upływem roku zdaje egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananannaa
staz jest teraz 650 a nie 470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
a czym się zajmuje referent stazysta w prokuraturze?? przeszlam do ostaniego etapu, jutro mam rozmowe kwalifikacyjna wlasnie na stanowisko referenta stazysty w prokuraturze. wiecie moze jakie pytania tam zadaja?? test pisemny nie byl zly, obsluga komputera tez, ale tej rozmowy to sie naprawde obawiam. pomozcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
Główne obowiązki: - wykonywanie prac kancelaryjno – biurowych i pomocniczych, - prowadzenie urządzeń ewidencyjnych określonych w przepisach o biurowości, - prowadzenie korespondencji, sporządzanie projektów pism, - zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzanych w prokuraturze dokumentów· procesowych i innych pism oraz ich ewidencjonowanie i rejestrowanie. udalo mi sie i dostalam tę pracę. bardzo się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
w miom miescie zaoferowali przez rok 1400 brutto, no ale po roku i zdanym egzaminie zostaje sie urzednikiem panstwowym, wiec wtedy pieniazki sa calkiem niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerzy
niezłe? A ile dostaniesz podwyżki po zdaniu egzaminu i otrzymaniu tytułu sekretarza... ze 100 zł netto... dodając tysiąc który jest w tej chwili wychodzi suma w dalszym ciągu żebracza... jak na zajmowane stanowisko, odpowiedzialność i zakres obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
przeczytaj sobie ustawe o pracoenikach sadow i prokuratow tam masz xczarno na bialym napisane ile zarabia urzednik panstwowy w kazdym roku swojej pracy. a swoja droga... jesli by tak strasznie zle placili to dlaczego w moim miescie startowalo prawie 100 osob na to stanowisko??? no, ale zawsze przeciez mozna do anglii wyjechac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
sadow i prokuratur mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmn
mala1511 a jak znalazlas ta prace??gdzie znalazlas ogloszenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
w lokalnym radio lecialy ogloszenia, no i na stronie internetowej miejscowej prokuratury byla informacja o konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerzy
mała, nie musze czytać cytowanej przez Ciebie ustawy, bo zapoznałem się z nią przed konkursem... W moim mieście też jest stawka 1400 brutto na starcie przez rok (1040zł netto), a potem łaskawie około 100-150 zł netto podwyżki po zdaniu egz na sekretarza, co daje łącznie około 1200 zł netto wynagrodzenia po roku pracy... Jeżeli to jest dla Ciebie jest "niezła kasa" to lepiej tego nie będę komentować... A chętnych jest tak wielu, gdyż prokuratura utożsamiana jest z instytucją w jakimś stopniu prestiżową i ludzie mają inne wyobrażenie o pracy i płacy w tej instytucji... Ciekaw jestem w jakiej jednostce czy chociaż w jakiej części Polski pracujesz, być może masz inne warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
yerzy, jak dla mnie jest to 1wsza praca w życiu (nie licząc jakichś praktyk, czy pracy zagranica). w takiej instytucji jaką jest prokuratura to całkiem niezły start, a pieniazki moze nie sa fenomenalne, ale z drugiej strony... moje miasto nie jest miastem wojewodzkim (kiedys bylo) i zarobki w okolicy 1000zl sa tu raczej normalne. ja sie ciesze i nie zepsujesz mi tego, mimo, ze probujesz ;), a jesli chodzi o podwyzke, to z tego co mi mowiono to po roku mozna liczyc nawet na ok. 1700 netto. aaa i jeszcze jedno co do "ludzie mają inne wyobrażenie o pracy i płacy w tej instytucji" to widzę, że siebie uważasz za wszechwiedzącego, a wszyscy inni to maluczcy niemający zielonego pojęcia o rynku pracy. w przypadku konkursu, w ktorym bralam udzial, prokurator prowadzacy już przed testem zaznaczyl wysokosc placy i wtedy można sie bylo wycofac, a jakos nikt tego nie zrobil... a tak poza tym to co Ci takiego zlego w tej prokuraturze zrobili, że masz takie złe zdanie na ten temat?? czyzbym wyczuwala jakies rozżalenie w Twoich słowach? nie łam się, wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerzy
dzieki za odpowiedz mala, tak na przyszlość to możemy pogadać na gg jeśli bedziesz miała ochotę (i np. powymieniać się służbowymi spostrzeżeniami - mój nr GG: 3065478). Natomiast odpowiadając na Twojego posta. Nie uważam się za człowieka zarozumiałego, ale jeśli ludzie gratulują mi znalezienia pracy w tej instytucji, a gdy dowiedzą się o zarobkach robią minę niedowierzających... to raczej chyba zmienia ich wyobrażenie. Prokuratura nie zrobiła mi nic złego. Przeciwnie, uważam, że praca ta jest czy będzie przepustką do lepszego stanowiska w przyszłości. Jednak na chwilę obecną nie mogę się cieszyć. Chciałbym wreszcie wyprowadzić się z domu, być niezależnym. Czy jest to możliwe mając 1000 zł wypłaty? Nie. I może stąd to moje rozżalenie.. Uważam, że jeśli ktoś zajmuje odpowiedzialne stanowisko to powinien zarabiać więcej niż ktoś, kto wykłada towary na półkę w markecie (nie obrażając, bo żadna praca nie hańbi). Chodzi o relacje obowiązki - odpowiedzialność -płaca. Coś tu chyba jest jednak nie tak ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija_
Ja też podpisałam umowę na rok. Praca jest odpowiedzialna i mi jako osobię początkującej nie jest łatwo. Mam nadzieję, że później będzie lepiej. Z drugiej strony jestem ciekawa ile dostenę po zdaniu egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
Anjia, a jak sie czujesz w nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doly001
Mała , mam ogromną prośbę... Mam stanąc do takiego konkursu.Czy moglabym liczyc na kontakt z Toba?? Chcialam zorientowac sie mniej wiecej jak wygladaja pytania testowe oraz cala oprawa takiego konkursu. Moje gg 2279934. Z góry dziekuje , gratuluje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do wszystkich!!Wprzyszłym tygodniu mam się stawić w Sądzie Rejonowym w/s konkursu na referenta-stażystę. Czy ktoś może wie jakie były pytania na teście i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?? Bardzo proszę o jakąś podpowiedź!! Z góry dziekuję za informacje.Moje GG:6609485

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
Doly mam nadzieje, ze dostalas moja wiadomosc na gg. pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mała też chcę staną do konkuru o taką posadę więc również proszę o i nformacje na temat przebiegu rekrutacji będę naprawdę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam! Mój numer gg 6311787.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokosia
Witam wszystkich z zaciekawieniem przeczytałam wasze posty. W przyszłym tygodniu jest konkurs na referenta stażystę w prokuraturze w moim mieście. Dostałam sie do drugiego etapu. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja, jakie są pytania. Naprawdę zależy mi na tej pracy. Proszę o pomoc, mój nr gg to 9080083. Pomózcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja konmiec kwietnia również zostałam zaproszona do drugiego etapu. Stanowisko referent stażysta w Sadzie rejonowym. Bardzo prosze o info jak wyglada taka rekrutacja. Będę wdzięczna pozdarwiam gg. 3115257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×