Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczwara

INFORMATYK na papierze???

Polecane posty

Gość poczwara

szukam kogos kto skonczyl studia na kierunku informatyka ale wiele sie nie nauczyl... jak wam sie uklada w zyciu zawodowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj znajomy skonczyl zaocznie informatyke, teraz pracuje w tesco w anglii jako kasjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info
ooo tez jestem ciekawa tego. sama niedlugo koncze informatyke... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk od siedmiu bolesci
chyba moge ci podac reke...rowniez studiuje informatyke ale do informatyka mi dalekooooo. Zostal mi jeszcze rok ale przyznam sie wam szczerze ze z checia nie przyznawalabym sie ze bede miec taki zawod.Nawet nie wyobrazam sobie jak z moja wiedza mogalbym isc na rozmowe kwalifikacyja o prace.Chyba nie warto robic z siebie posmiewiska.Kurcze i nagorsze ze nie wiem na co zrzucic? Na pozmiom szkoly,na to ze nie potrafili nam przekazac wiedzy czy na to ze za malo czasu poswiecilam nauce.Ale z drugiej strony teoria odbiega od praktyki.A uwazam ze u nas za maly byl nacisk na praktyczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwara
no ja jestem na piatym roku. uczelnia prestizowa. studia dzienne. mnie to po prostu nie kreci. zly wybor a raczej przypadek bo sie udalo jakos dostac. teraz drze z mysla o przyszlosci... brrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk od siedmiu bolesci
A jak u was z parkatykami bylo? odbywaliscie w firmach? Mowisz ze szkola prestizowa wiec sadze ze jakas wiedze jednak z niej wynioslas.Moze bedzie ok .I mysle ze nie ma sie co obawiac jesli nie chcesz pracowac w zawodzie.Teraz takie czasy ze czlowiek ma wyksztcenie zupelnie odbiegajace od pracy ktora wykonuje. Czy jest ktos jeszcze kto minal sie z powolaniem a jednak pocignal to dalej i teraz wyszedl na prosta czyli jednak cos osiagnal.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mój chłopak jest informatykiem po bardzo prestiżowej uczelni i pamiętam, że pod koniec studiów troszkę narzekał że wolałby być matematykiem( kocha majce). Postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i jest co prawda programistą, ale ma pracę dużo wspólnego z majcą . jest zadowolony. Co do poziomu. Sama uczelnia was nie nauczy praktycznej informatyki. Liczy sie dużo własnegow to wysiłku i przede wszystkim praktyka zawodowa. Warto zaczynać już wcześniej. dla przykładu mój po 3 roku miał praktyki, na 4 już pracował zdalnie( zajęcia) a na 5 już w normalniej firmie(pół etatu), a teraz po studiach na cały etat to co lubi. Ale przynajmniej pracę nietrudno znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwara
wiesz tylko to trzeba jednak lubic. ja nie wyobrazam soebie reszte zycia klepac kody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×