Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

ING Bank Śląski-kto pracuje, pracował lub był na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do ING. Przyznam że troche sie boję bo podobno wałkują. Ale chciałabym sie upewnić, proszę osoby które taka rozmowę maja za sobą o pomoc: - jakie pytania (tylko plis nie piszcie że standardowe) tylko przykłady, - czy sprawdzaja znajomośc języków obcych, - jakie ogólnie wrażenia, z kim przeprowadzana jest taka rozmowa Poza tym chciałabym zapytać osoby pracujace w ING: -jak się pracuje, jaka atmosfera, - - zarobki ( ja jestem z miejscowośc ok 100 tyś), - czy są premie(wysokość) - jak wygladają szkolenia i gdzie są przeprowadzane? pliss piszcie...bede wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
na jakie stanowisko aplikujesz w jakiej miejscowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
ja w innej miejscowosci czekam na telefon juz miałem 3 rozmowy kwalifikacyjne 1 z konsultanetem personalnym 2 z dyrektorem oddziału 3 z dyrektorem regionalnym ogólnie rozmowy podobne do siebie im dalej tym bardziej szczegółowa i profesjonalna jak przystało na osoby przeprowadzajace rekrutację. Duży pytań sytuacyjnych na 1 spotkaniu ogólne predyspozcyje doświadczenie umięjętności. 2 spotkanie zarys wiedzy na temat produktów bankowych sposobu ich sprzedaży, sytuacje w banku z klientami 3 spotkanie to swego rodzaju utwierdzenie dyrektora oddziału o tym czy dany kandydat spełnia wymaganiom, dwa pytania na inteligencje w stylu złota rybka i też wyciągnięcie informacji związanych z bankowością produktami oraz wyobrażeniami kandydata jak sie widzi w banku np. za 5 lat dużo pytań standartowych. weź ze sobą cv ;) tego chyba nie musze przypominać co do wysokości wynagrodzenia powiedziałem 1800zł netto i dyrektor regionalny nie miał zastrzeżeń co do wysokości wynagrodzenia... czekam na telefon na dniach ma sie roztrzygnąć czy dostane tą pracę powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci za informację, ja bede miała dopiero pierwszą romowę. No ale teraz wiem na co się przygotować. Ale słyszałam informacje że są jakieś testy, Ty miałeś ??? A te 1800 netto to bardzo dobra stawka, mi na poczatek by wystarczyło 1400netto i chyba tyle zaproponuje, bo szczerze mówiąc zależy mi żeby sie tam dostać. A szkolenia, wiesz cos na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie jak to jest
Ja tez zlozylam Cv do ing ale na stanowisko dysponent.Wiecie moze na czym to dokladnie stanowisko polega??Czy duzo jest do nauki na szkoleniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o szkoleniach za bardzo sie nie moge wypowiedziec ale słyszałam że trwaja dwa tygodnie. Tez chciałabym sie dowiedzieć w jakich miastach szkolą, czy opłacaja pobyt(hotel), dojazd i wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...milyhause, mam nadzije że sie odezwiesz jak Ci poszło i czy dostałeś te pracę, moze wtedy bedziesz wiedział cos i o szkoleniach. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILYHOUSE - Będę czekac na inf, powodzenia!!!! Ja w poniedziałek ma pierwsza rozmowę i szczerze mówiąc to jestem w szoku że jest ona aż trzyetapowa, wcześniej aplikowałam i byłam na rozmowie w skoku to był tylko 1 etap (zrezygniwałam ze względu na zarobki).Kiedyś jak mnie przyjmowali do PKO BP, też tylko była jedna rozmowa i test. No ale to świadczy tylko o banku , widocznie ING mają profesjonalistów i wybierają najlepszą kadrę Może to i lepiej, ale tzn.że trzeba sie dobrze sprzedać. Ale... się rozpisałam...także daj znać czy Cię przyjęli i kiedy masz szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo hop
Funia wiesz moze ile trwa szkolenie w bielsku bialej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W topiku \"praca w banku\" wyczytałam że 2 tygodnie, ale też gdzieś wcześniej czytałam że 2 dni i szczerze mowiac sama już nie wiem i tez próbuje sie dowiedziec , ale chyba niewiele osób jest w kafejce z ING, a Ty masz zamiar składać aplikacje i czy już jesteś po rozmowach kwalifikacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja własnie w niedziele wyjezdzam na to słynne szkolenie bedzie trwało niecałe 2 tyg i bedzie w bielsku białej opłacają je w całości. dam znac jak było :) PS czy może ktoś pracuje już w tym banku ? bede wdzieczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATIONALE
Witam, Ciekawe czy pojedziesz do szklarskiej poreby, do hotelu Borit, czy jakos tak... Jesli jedziesz na 2 tyg szkolenie to aplikowalas na przedstawiciela finansowo ubezpieczeniowego? Ja pracuje od 2 miesiecy, odpadlo juz 6 osob, to praca dla ludzi ktorzy sa mocni psychicznie, jestem jednym z lepszych w regionie poludniowy zachod zarobki? ok 6000, najslabsi zarabiaja ok300zl najlepsi nawet do 70000, tak do 70 tys zlotych na m. Pozdrawiam zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATIONALE
szkolenia trwaja w sumie 3 miesiace:D plus 5 testów, pod nadzorem KNF, ale... ING to kuznia talentow, po roku praktyki KAZDA firma przyjmie kogos z ING-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
a czy ktoś pracuje/pracował jako przedstawiciel bankowy ds small buisness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie byłam w ing
czekając w kolejce obserwowałam te predyspozycje do kontaktu z klientem. Totalnie zuniformizowana lala spieczona na solarium (biała koszula, krawat, kamizelka) obsługiwała potencjalnego klienta wdzięcząc się do niego w następujący sposób: nawiajła blond włoski na palec, uśmiechała się słodko, pochylając lekko głowę, zsunęła trochę szpilkę ze stopy i kokieteryjnie nią wymachiwała, do tego o jeden guzik od koszuli miała za dużo rozpięty. Co ciekawego, podobnie zachowywała się obsługując mnie, ale co jak co, na zaloty kobiet nie reaguję. Więc o co chodzi? Tak ing szkoli pracowników? Uśmiechać się słodko przez rok, żeby mieć ciekawą pozycję w cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj wróciłam ze szkolenia baaaardzo dużo materiału - szkolenia były od rana do wieczora :( Poznałam świetnych ludzi z całej polski i mam nadzieję że będziemy utrzymywać kontakt w przyszłym tygodniu zaczynam robotę w placówce partnerskiej:) pracownicy oddziałów mieli szkolenie trwające ok 3 tyg - (ja miałam 2 tyg) oni mają rozszerzony program o kurs kasjerski ... w razie pytan piszcie - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tof
Witam, Ja mam pytanie nastepujące: Czy ktos moze powiedziec o pracy w Zespole Bankowosci Elektronicznej na st. młodszy doradca klienta call center. Czego mozna sie spodziewac :) Jestem po pierwszej rozmowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_811
witam! kto pracuje na stanowisku analityk doradca klienta korporacyjnego? w poniedziałek mam trzecią rozmowe kwalifikacyjną i mam mega stresa!!! pytają z języków obcych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonika1
widze,ze ktos juz pytal o kasjero-dysponenta... ale niestety bez rezultatu... a może ktoś jednak wie na czym dokladnie polega praca na tym stanowisku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjr
praca kasjero-dysponenta polega na siedzeniu na kasie (wpłaty wypłaty rozliczenia kasy) oraz na aktywnej sprzedaży robisz to samo co doradca klienta z tą różnicą że on nie siedzi na kasie i nie martwi się czy mu się kasa zgadza i zarabia dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia__24
Mam pytanie, jak te szkolenia sa przez nich oplacane, chodzi mi konkretnie o stanowisko specjalisty finansowo - ubezpieczeniowego, bo wiem, ze trwaja 3 miesiace i dopiero pozniej podpisuje sie umowe o prace. Jaka to jest kwota miesiecznie podczas szkolenia? I jeszcze jedno pytanie, czy ta praca wiaze sie z czestymi wyjazdami do klientow czy raczej pracuje sie w jednym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziedziokkka
oni wtych bankach poszaleli,a ING wiedzie w tym prym.Obsługa klienta FATALNA,wnętrza nieklimatyzowane,zarobki denne.A cóż skoro ludzie wyksztalceni sobie na to pozwolą to korzystają ile się da i na waszych-młodych plecach robią majątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absdchgasg
!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo proszę o pomoc. W środę mam rozmowę w ING. Jak wygląda rozmowa? Jakie są aktualne płace w ing? Chodzi o Wrocław... Czy ktoś się orientuje jak z umową... A może ktoś jest z wrocławskiego ING??? Czekam na informacje. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 83
Czy ktos miał rozmowe na stanowisko dysponenta w ING w Krakowie??? Jakich pytań można się spodziewać i czy bardzo wałkują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique08
Witam!ja byłam już na jednej rozmowie w ING, było naprawdę ok, pytania dotyczące cv, doświadczenia. Kolejną rozmowę mam z konsultantem w przyszłym tyg. Jeśli chodzi o szkolenie to zostałam poinformowana, że odbędzie się w Katowicach i bedzie trwało 3 tyg.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique08
zapomniałam dodać, że jestem z lubuskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mola888
Moniue08 a możesz napisać o co dokładnie pytali Cię na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×