Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzanna-1977

Intersport

Polecane posty

Gość zuzanna-1977

Ktoś tam pracuje?? Słyszałam, że niezłe zarobki natomiast w Katowicach nienormalna kierowniczka- tzw. opiekun sklepu... Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozee
Moich dwoch kolegow tam pracuje tzn jeden pracowal w katowicach teraz nie wiem gdzie a drugi w bytomiu, nienazekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna-1977
Zarobki są ponoć OK Natomiast atmosfera na lini opiekun sklepu- pracownik fatalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna-1977
Sporciakn Jeśli pracujesz w ochoronie to nie jesteś zatrudniony przez Intersport tylko przez jakąś agencję ochrony... Nie możesz tego porównywać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssterillla
Odnawiam ten temat! Czy ktoś z was może pracuje w tym sklepie, lub ma znajomych którzy w nim pracują? Wiem, że wszystko zależy od sklepu w którym się pracuje, ale chodziło by mi o takie ogólne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssterillla
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytoplazma
mam kolezanke w intersporcie. jest bardzo zadowolona. do tego stopnia, ze nie podejmuje pracy w zawodzie po studiach. dostaje jakies 2500 do lapki, a pracuje juz 1,5 roku. Na wejscie dostawala 1200. Do tego znizki na sportowe rzeczy, sklep finansuje jej kursy wspinaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytoplazma
tylko szefowe niektore maja zryty beret. Ale tak to jest jak wladza uderza do glowy onegdajszym pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssterillla
no właśnie słyszałam już kiedyś że zarobki, jak na sklep, to są wysokie... Przeraża mnie natomiast fakt, że trzeba dużo o sprzęcie narciarskim, rowerach, butach wiedzieć.... Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia? albo zna kogoś kto pracuje w intersporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytoplazma
tak naprawde na wstepie nie msisz nic wiedziec. Wystarczy ze masz sportowe hobby. A wszystkiego nauczysz sie w trakcie. Zarobki wysoki, bo z reguly ludzie nie chca tam pracowac dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssss
ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek xyz
pracuje w intersporcie od roku , na stanowisku sprzedawca sprzetu hard, zarobki bardzo przyzwoite, do łapki na umowie 1400, plus premie i dodatki , średnio w miesiącu wychodzi jakieś 2100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w...aa
a są jakieś nadgodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
Właśnie,właśnie a jak plasują się Łódzkie zarobki w :intersport:? Jakie są wymagania stawiane na wstępie?. I czy rzeczywiście możliwe jest wyciągnięcie pensji 2100 zł, bo jak na sklep zdaje mi się zbyt dużo, odnoszę takie wrażenie. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollla83
hej! Ja pracowalam w intersporcie,zarobki ok kolo 2tysiece na miesiac,ale trzeba sie niezle napracowac!!do tego ciagle szkolenia i testy sprawdzajace wiedze!!presja na sprzedaz!!!!walka o lidera!!!! nie polecam!!!!kasa duza ale atmosfera wykancza psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan torpeda
Hej! Pracowałem w intershitcie kilka lat. Zarobki calkiem niezle (szczególnie jesli sklep wyrabia normy), równiez swietna atmosfera miedzy pracownikami. Natomiast samo kierownictwo i centrala to niezła banda buraczków, którzy kompletnie nie dbają o zadowolenie swoich pracowników...Intersport to w ogole taka dziwna firma w której sprzedawcy posiadaja znacznie lepsze kwalifikacje od kierownikow sklepu i pracownikow centrali. Jesli chcesz zrobic kariere w tej firmie to musisz być konfidentem, lizusem albo mieć kogoś z rodziny w biurze. Taka jest smutna prawda o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramentowa
hej! jak to jest z umowami w Intersporcie? (pytanie dla pracujących tam) czy wszędzie podpisuje się umowy na koniec miesiąca dopiero? (że za poprzedni miesiąc) ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacy pracy
Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku sprzedawcy w dużym mieście (Kraków) . Czy są sztywne stawki czy zależą od doświadczenia, miejsca pracy itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kratkę
A gdzie w Intersporcie zarabia się 2000-2500 i jeszcze o jakich dodatkach piszecie-bo ja po kilku latach pracy zarabiam 1400 i czasami plus lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoiia
slyszalam ze sprzedawca wiecej tam zarabia niz kasjer, a jak ktos jest jednoczesnie i kasjerem i sprzedawca to ile zarabia? i czy lepiej byc tym i tym niz np samym sprzedawca. No i czy jak ktos jest na kasie te 12 godz to non stop stoi tak jak w wiekszosci sklepow? czy maja jakies siedzenia za lada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w intersporcie ponad 2 lata na umowe o prace, akurat w jednym z najwiekszych sklepow. musze powiedziec,ze na prace nie narzekam. jestem sprzedawcą na dziale hard - rowery,rolki, narty, snowboard itd. łącznie z liderem (bo premie zostały obciete ze wzgledu na "kryzys") wyciagnac moge nawet 2500zl. ogolnie relacje z pracownikami sa bardzo dobre, z kierownictwem gorzej, bo byle kierownik zadziera nosa jakby byl conajmniej prezesem tej firmy. praca wykancza,bo 12h trzeba byc na nogach, ale potem mozna miec 2 ub nawet 3 dni wolnego pod rząd. wiedze owszem, trzeba miec sporą,ale to rezultat szkolen,ktorych jest naprawde duzo, zwłaszcza przed sezonami zimowym i letnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ile zarabia sprzedawco-kasjer? lepiej nim byc czy lepiej tylko sprzedawca? i o co dokladnie chodzi z tym liderem? i przede wsyztskim jak patrza na studentow, w sensie czy mozna sie z kims zamieniac na zmiany zeby meic wolne np jak jest sesja albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up podoszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolak
moze ktos jesczze cos powie o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy
Tolak nie polecam pracy w tej firmie .Można sie nabawić choroby psychicznej i nie tylko..jak Ci nie zależy na zdrowiu to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lysy
A czemu uważasz że jest tam tak źle, sam złożyłem tam papiery i wydaje mi się, że to solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy
W jakim mieście złożyłeś papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakow Intersport
Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysy
a dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lysy
Na razie do Plazy, ale rozważam złożenie do Galerii Krakowskiej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×