Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niunieczka26

jak efektownie roznocis cv?prosze o podpowiedzi!

Polecane posty

Gość niunieczka26

czesc wszystkim! szukam pracy i chce zaczac roznosic swoje cv po roznych firmach. i mam pytanie jak to robiliscie?czy za wszelka cene prubowaliscie dostac sie do kierownika czy zostawialiscie cv w sekretariacie. no i ilu z was udalo sie w ten sposob dostac prace? opowiedzcie swoje historie chetnie sie czegos od was naucze.:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
nio nikt mi nic nie poradzi:( prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
i nic......:( no to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
ja dostałam pracę dokładnie tak!! po koleżankach patrząc najlepiej iśc do jednej dwóch firm dziennie. jak idziesz do firmy, to muszisz o niej trochę wiedzieć i wiedzieć mniej więcej do jakiego działu. idziesz no i oczywiście pierwszy punkt sekertariat...generalnie nie mówisz że szukasz pracy, tylko że inetresujesz się czym zajmuje się firma, że chiałabys dowiedzieć się więcej o pracy jakiegoś tam działu i że czy mogła by cię ta sekretarka umówić z kimś (nie koniecznie kierownik) kto by ci o tym opowiedział...spotykasz się z takim kims ten ktoś ci opowiada, od niego dowiadujesz również kto jest decyzyjny w sprawie zatrudnień i poźniej próbujesz umówić się z ta osobą i na rozmowie błyszczysz wiedzą zdobytą wcześniej od pracownika. na koniec jak już się wszystkiego dowiesz to mówisz że chciałabyś może u nich pracować i zostawiasz ofertę. w praktyce cięzko jest przebrnąć przez sekretariat...utkniesz na nim w 80% firm. ale nawet to wystarczy. ja w jednej firmaie tak usilnie namawiałam sekretarkę na umówinie mnie z kimś,to mimo że nie umówiła mnie, to moje cv wylądowało tego samego dnia na biurku prezesa i tego samego dnia dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną :D a i nie zapomnij żeby notować sobie nazwiska osób z którymi rozmawiasz i wysłać im później liścików z podziękowaniem za rozmowę i poświęcony czas. jak jeszcze bedziesz miała jakieś pytania to zajrzę jutro i odpowiem...jestem po kursie planowania kariery więc moje rady są sprawdzone przeze mnie i kolezanki z kursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola29
Ja też swego czasu roznosilam swoje cv. W wiekszosci wypadków bylam kierowana do dzialu kadr. Na ok 30 złozonych cv skontaktowala sie ze mna 1 firma, w dodatku z nieinteresujaca mnie propozycja pracy. Prace znalazlam zupelnie w inny sposob. Obecnie znowu szukam pracy i zastanawiam sie nad wysylaniem cv mailem. Macie jakie doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
do dziaku kadr?to moze odrazu w sekretariacie otym mowic i ze idzie sie w jakims tam celu.. zemna problem jest taki ze nie mam zabardzo sily przebicia i nie umiem zawalczyc o siebie.ale bardzo chce zaczac szukac pracy. a o tym lisciku to juz tez gdzies wyczytalam.skad sie to wzielo?chyba zadko kto to jeszcze stosuje co nie znaczy ze warto sie wyroznic i w ten sposob moze byc zauwazonym. pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
dziewczyny dział kadr mijajcie szerokim łukiem...tam wasze cv przepada posród setek innych...przyznawajcie się, że szukacie pracy jak najpoźniej (bo inczaej spławią was szybciutko), a skupicie się na tym żeby dowiedzieć się, czy rzeczywiście chciałbyście pracować w danej firmie i dowiedzieć się jaknajwięcej o pracy w niej ...nie musicie mieć ze sobą cv nawet...jeśli dotrzecie do osoby która jest decyzyjna to możecie aplikację cv i list motywacyjny dosłac poźniej pocztą...i oczywiście napisany już pod wymagania danej firmy...najwazniejsze to dac się zapamiętać. i jeszcze kilka spraw, które moga się przydać. 1. w cv ramka na początku (tuz po danych osobowych) zawierająca króciutka chrakterstykę waszej osoby 2. najwięcej wakatów jest w niedużych firmach zatrudniających ok 30 osób...i w takich firmach najłatwiej przebić się do osoby decyzyjnej, a uprzykrzony dział kadr prawie że nie istnieje...tam szukajcie. 3. liściki z podziekowaniem stosuje się bardzo często...na zachodzie to kulturowy standart, u nas ....hmmm nie bardzo. służą głównie temu żeby przypomnieć się osobie z którą się rozmawiało...bo szkoda żeby nasze cv utknęło zapomniane w czyjeś szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
ilu ludzi,tyle pomyslow,grunt zeby bylo efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efektownie to będzie, jak się ładnie ubierzesz... a jeszcze efektowniej, jak się rozbierzesz :P zależy, jakiego stanowiska szukasz :D natomiast CV do poważnych firm to radzę zanosić efektywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eh...
książkowe te Twoje porady :) ale dobrze,że je piszesz tylko może mniej czasu zajęło by podanie tytułu ;P ta książka to "Spadochron" Bollsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×