Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7840

jak można zarobić pieniądze mając 17 lat?

Polecane posty

Gość 7840

potrzebuję trochę pieniędzy, dość dużej jak dla mnie sumy, na jej zebranie mam jakieś 2 lata. chcę zacząć już teraz i wszystko odkładać no ale nie wiem co mogę robić. nigdzie nie ma ogłoszeń dla osób niepełnoletnich, a naprawdę myślę już o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujyh
Najlepiej ulotki. Możesz je rozdawać np. w rynku (jeśli mieszkasz w dużym mieście) albo roznosić po domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markonta nocami
Albo u kogoś? Kopanie ogródka, koszenie trawy i takie tam? Nieraz można całkiem niezłą "dniówkę" zgarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,d,dkkdkddkdkkdkdkd
wejdz na te strone tam masz oferty dla mpdziezy uczacej , poszukaj punktu OHP w swoim miescie http://www.mbp.ohp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooon
najlepsza opcja wyjechac na wakacje do pracy.2 miesiace okolo 5tyś czasami wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7840
Mieszkam w Częstochowie. W punkcie OHP niestety nic nie ma, bo byłam. Wyjechać raczej nie mogę, bo 18 lat mam dopiero po wakacjach.. tak to bym wyjechała na całe wakacje za granicę, no ale ten wiek mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarek
Natomiast ja sugeruję abyś poszedł i u jakiegoś majstra nauczył się kłaść płytki. Żadna sztuka, w 2-3 tygodnie się nauczysz, a jak praca fizyczna Tobie nie straszna, to godziwy grosz zarobisz. Plus = sam decydujesz kiedy i ile pracujesz, ale pamiętaj, aby brać zaliczkę, bo na początku każdy będzie chciał Ciebie oszukać, abyś położył i spadał na drzewo, także nie daj się nastraszyć przypadkiem. Poizdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7840
Dzięki za ten ostatni pomysł, mogę spróbować. Ale raczej jeśli ludzie szukają do kładzenia płytek itp, to w gre wchodzą też jakieś inne prace remontowe na których się nie znam. Na razie odpowiedziałam na parę ofert dotyczących chałupnictwa i dałam ogłoszenie na str. internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana żona
w galerii handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIMPL
Czy chciałbyś wreszcie poczuć wolność finansową, a nie masz 18lat? Jeżeli tak, to czytaj dalej… Ostatnio, nie jaki Vick Strizheus przetestował nowy pomysł marketingowy "Big idea mastermind", w zasadzie robiąc coś całkowicie przeciwnego do tego, co 98% marketerów robi teraz w Internecie … Przyniosło mu to ponad $710,000 w zaledwie 28 dni. (Sprostowanie- jego wyniki są ponadprzeciętne) Najlepsze w tym jest to, że nie było to nawet wprowadzenie nowego produktu na rynek. Nie miał przy tym żadnego partnera biznesowego, który mógłby go wesprzeć dużą listą mailingową, a i tak dzięki temu pomysłowi zarobił ponad $710,000 w 28dni W 2013roku osobiście zarobił ponad $2,8miliona i pomógł wielu osobom odmienić swoje życie i odnieść sukces. Myślimy, że go POKOCHASZ. Jest naprawdę świetny! Miłego oglądania, Kliknij tutaj i obejrzyj film, który być może zmieni Twoje życie! http://bigideapolska.pl/szansa/bimpl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafaelDevil
Ja polecam grać w gry. Kasa z tego jest nie mała, a łączysz przyjemne z pożytecznym, ja mam 16 lat, a od kilku miesięcy zarabiam na Diablo, gre dostałem od wuja 3 lata temu tak wyrobiłem swój poziom, że mogę teraz na tym zarobić. Zamierzam wziąć udział w zlocie fanów diablo i wziąć udział w zawodach które ofcourse są płatne ;D tutaj jest troche informacji o tym jak zarabiać na tej grze http://absenting.com.pl/jak-zarabiac-na-diablo-iii/ , ja polecam, dość że ludzi poznajesz, rozrywkę masz to jeszcze można dorobić sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachęcam do wejścia na stronę rekrutacyjna rewolucja, jest tam wiele ciekawych ofert pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątanie , mycie okien, baby-sitting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodyIPiekny
Ja na przykład zarabiałem w czasie wakacji na budowie u mojego taty. Było ciężko ale zawsze jakiś grosz wpadł :D można tez iść na ulotki albo montować okna http://kolejowa18.pl/dom/jak-dorobic-w-wakacje/ W czasie wakacji jest naprawdę dużo możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie Pomoge Tobie w Jakim stopniu zrobic troche kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kto chce szybko zrobic troche kasy prosze pisac pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam płatne ankiety - podaję poniżej te portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowicz Oriflame
Ja mam 17 lat. I zarabiam na Oriflame. Wypełnij formularz z Linka ja wyjaśnię Ci co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 17 lat i se dorabiam rok temu pilnowałam w wakacje dwa dni brata ciotecznego ciocia sama mnie poprosiła za te dwa dni zarobiłam 50 złoty w tamtym roku szkolnym przez dzień roznosiłam ulotki za koleżanke bo ona miała ale nie mogła zarobiłam 70 złoty chyba i teraz w weekendy czasami chodze do znajomej pilnuje dwóch dziewczynek i płaci mi 50 złoty za dzień przez pewien czas szukałam na olx ale nie było w mojej okolicy co by mi odpowiadało na weekendy ze względu na szkołe w tygodniu pani jedna szukała opiekunki do dziecka odezwałam się do niej ale potrzebowała równierz w tygodniu a i musiałabym dojeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomych popytaj ja pilnuje u znajomej dzieci to przez koleżanke się załapałam bo do niej napisała czy mogła by popilnować i ja z nią poszłam i polubiłam dzieci a one chyba mnie powiedziałam że może pisać zawsze jak coś i się odezwała bo koleżanka tamta nie mogła bo u kogoś innego pilnowała ja akurat też nie mogłam bo był śerodek tygodnia i miałam do szkoły i byłam w internacie ale powiedziałam że może w weekend jak coś pisać i napisała zostałam na noc z piątku na sobote bo od razu powiedziałam że dwa najbliższe weekendy wtedy to piątek/sobota bo miałam komunie i w pierwszy rzeczywiście poszłam do niej w piątek a w następny miałam nie iść bo chciała żebym w sobote przyszła na noc ale w ostatniej chwili zmieniły mi się plany i nie pojechałam na komunie i poszłam do niej pojechałam z nimi na grila później wynajeli gdzieś dwa pokoje ja w jednym z dziećmi spałam oni w drugim miałam jechać autobusem do internatu bo była niedziela a był tylko jeden ale dłużej tam zeszło nam tam to w poniedziałek jej chłopak mnie zawiuzł rano tak że zdążyłam na 8 do szkoły i tak wcześniej chodziłam do niej praktycznie co tydzień teraz mam wolne bo jej mama jest ale tak ogólnie to chodze do niej dość często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk33
Dnia 10.02.2018 o 17:08, Gość Klubowicz Oriflame napisał:

Ja mam 17 lat. I zarabiam na Oriflame. Wypełnij formularz z Linka ja wyjaśnię Ci co i jak

Napisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk33

Napisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×