Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odett

Jak napisać CV na kelnerkę;zmywak itd. bez doświadczenia.

Polecane posty

Gość Odett

Mam 18 lat i chodzę do szkoły, która spokojnie pozwala na posiadanie pracy. Znalazłam kilka ofert na kelnerkę/zmywak/pracownika lodziarni. Rzecz w tym, że trzeba napisać cv. Przykłady CV na internecie to profesjonalne dokumenty, ale czy na zmywak takie dokument profesjonalnie wyglądający nie jest smieszny? Z resztą nie mam doświadczenia, nie mam za bardzo co tam umieścić. Kiedyś trzeba zacząć. Proszę o jakieś rady czy wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia CareerUP
Cześć, Odett. Faktycznie na tego typu stanowisko nie potrzebujesz nie wiadomo jak wybitnego CV. Najważniejsze, co powinnaś w nim zawrzeć, to dane kontaktowe (wystarczy imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail), wykształcenie (dodaj też informację, że się uczysz, ale możesz to pogodzić z pracą) i umiejętności. Ważne, żeby było bezbłędne i schludne. Jeśli naprawdę nie masz żadnego doświadczenia, to nic nie wpisuj, to nic nie szkodzi. W tego typu miejscach zazwyczaj potrzebna jest książeczka sanepidowska - jeśli ją masz, dodaj taką informację (np. stwórz część "Dodatkowe informacje"). Jeśli znasz jakiś język obcy, również tam o tym wspomnij (+ na jakim poziomie). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×