Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Delllissaaa

jak napisać podanie o staż?

Polecane posty

Gość Delllissaaa

jak w temacie, ubiegam się o staż w urzedzie skarbowym i nie wiem jak to napisać czy ma to przypominać podanie o prace czy może całkiem inaczej, ktoś wie? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delllissaaa
no właśnie ale chodzi o to ze jak tam byłam to kazali mi napisać jakies podanie do naczelnika urzedu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
staram się o staż w urzędzie i mam napisać podanie i nie mam pojęcia jak to ma wyglądać. Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisalam lit motywacyjny normalny:o tyle ze napisalam ze w ramach stazu na takie stanowisko na jakie szukali ale mi powiedzieli ze ma byc LM bo wczesniej zadzwonilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
Mnie sie wydaje że to nie może być normalny list motywacyjny bo również dzwoniłam i powiedzieli że podanie o staż. I nie ubiegam sie o konkretne stanowisko to od nich zależy gdzie mnie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez u mnie akurat kazali przeslac list motywacyjny, i bylo podane do jakiego dzialu szukaja , bo znalazlam normaln ogloszenie na jednej ze stron zenim jeszcze zglosili do UP tylko cos mi sie zdaje ze zdyskwalifikuje mnie miejsce zaieszkania:( iesprawiedliwosc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
może by ktoś pomógł jak takie podanie może wyglądać początek wiadomo "zwracam się z prośbą o przyjęcie...." ale co dalej pisać o moich cechach charakteru, ukończonych szkołach? Może takie zdanie "Chcę odbyć staż w urzędzie skarbowym bo..." no właśnie bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuuniaaa
jeśli chodzi o staż w US to musicie w UP wypełnić podanie o staż /2 kartki A4/ oraz napisać do Naczelnika prośbę o przyjęcie Was na staż na stanowisko referenta potem czy zostaniecie przyjęte czy nie zależy już wyłącznie od naczelnika US bo to On wybiera osoby .. ja się dostałam ale wcześniej chyba z 20 razy zdawałam tam egz więc mnie już tam wszyscy znają :P .. natomiast LM pisze się jak się stara o pracę w US do tego trzeba dodać załączniki ale to wszystko pisze w ofercie wolnego etatu .. życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1328
witajcie mam podobny problem, z tym że, ja muszę napisać podanie o staż na policji, także jesli ktoś coś wie na ten temat, jak to ma wyglądać, cokolwiek to proszę o info na mój adres e-mail paulina1328@interia.pl z góry dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia89
hey kochani prosze o pomoc te osoby ktore to juz pisaly i maja za soba... na moj adres ; andsylwina@interia.pl prosze o przysylanie wzorow byla bym bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majubaj
Jeśli ktoś już pisał podanie o przyjecie na staż to też prosiłabym o przesłanie mi takiego wzoru, chciałabym dostać się do urzędu gminy..mój mail: martamay@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisałam po prostu
zxwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na staż.jestem absolwentka "blablabla" i zalezy mi na zdobyciu doswiadczenia. i tyle, nic sie nie wysililam, moze jakoś ladniej to w slowa ubralam, ale tak to z grubsza wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankes
ej no to pojechałeś..... podanko raczej na jakis zaggraniczny np w microsof...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosian_1
proszę o wzór kogoś kto pisał podanie o staż i wysłanie go na moją pocztę gosian_1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasna77
Witam wszystkich ,ja mam wiekląąą prośbę ,szukam wzoru podania o staż do Urzędu Gminy ,jest to moj pierwszy staz i nie mam pojecia jak go napisac!!;/jakby mi ktos mógł pomóc byłabym wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka us
heh w US wcale tak pięknie nie jest powiem tak narobita się jak ... w biedronce ... na stażystów all jest zrzucane i ciągle jest za mało!!! roboty full, zaległości mają tragiczne !!! ta instytucja to porażka jestem tam już 7 miesięcy i to czego się dowiedziałam to ... sami zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaaaa
Tez mam problem z napisaniem podania :/ czy tak napisane moze byc: Zwracam się w uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na staż do Urzędu Skarbowego w XXX. Jestem absolwentką Technikum Ekonomicznego i zależy mi na zdobyciu doświadczenia oraz rozwijaniu swoich umiejętności. Ze swojej strony oferuję pracowitość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków. czy to wystarczy ? i czy nalezy tytuować pismo?zaznaczyc znaczy napisac ze jest to "podanie o staż" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona5
niech ktos napisze przykladowe podanie o staz, z gory dziekuje. co trzeba dolaczys ( swiadectwo ukonczenia szkoly)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweczka 21
witam wszystkich serrdecznie potrzebuje pomocy w napisaniu podania na staż do sklepu prosze o szybką pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha_89
szukam stażu bo w urzedzie pracy nic nie ma niestety. sama chce wyslac kilka podan do instytucji w mojej miejscowosci m.in. do urzedu gminy, gimnazjum, podstawowki, posterunku policji tylko nie wiem co pisac w takim podaniu. trzeba najpierw isc do nich i zapytac czy w ogole przyjma na staz? wiem ze wszedzie sa stazysci ale czy sa miejsca...? co mam napisac w podaniu? czy trzeba to podanie wyslac poczta czy zaniesc osobiscie? pomozcie bo juz nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinciolina
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na staż do Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w terminie .... Prośbę swą motywuję tym, iż odbycie stażu przybliży mi problematykę związaną z wybranym kierunkiem studiów, umożliwi poznanie specyfiki działalności instytucji oraz umożliwi zdobycie umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie czynności zawodowych związanych z szeroko rozumianą profilaktyką społeczną i resocjalizacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sania262
hej musze nspiasać podanie o przyjęcie na staż w strazy pożarnej jako księgowa ..pomożecie mi to napisac?to moje gg 1230275 pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczek33
hej, czy ma ktoś może napisane podanie o staż w policji lub Urzędzie Gminy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha_89
ja napisalam tak: miejscowosc, data imie nazwisko adres telefon np. Wojt Gminy ...... nazwa zakladu adres SZanowny Panie ...... (Wójcie...), chciałabym zgłosić swoją kandydature o przyjecie na staz do .... . Jestem absolwentka ....... i zalezy mi na odbyciu stazu w ...., gdyz chcialabym rozwijac swoje umiejetnosci oraz zdobywac doswiadczenie. Ze swej strony oferuje pracowitosc, rzetelnosc i odpowiedzialnosc w wykonywaniu swoich obowiazkow. jestem komunikatywna, łatwo nawiazuje kontakty, bardzo szybko i chetnie sie ucze. zwracam sie z uprzejma prosba o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. z powazaniem, imie nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Jestem komunikatywna=łatwo nawiązuję kontakty. Napisz albo jedno albo drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraBezRowera
Hej! Potrzebuje pilnie pomocy! muszę złożyć podanie o staż na policji ale nie mam zielonego pojęcia jak to się robi.. dodam że ma to być mój pierwszy staż więc masakra jakaś.. proszę o pomoc.. jeśli macie jakieś przykładowe podania lub LM właśnie do policji to błagam, prześlijcie na werabezrowera@op.pl lub na gg 33360207. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie nazwisko********* Ul. ********* (kod i miejscowość) Tel. *** *** *** *** e-mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) (do jakiej instytucji ?do kogo? ) Szanowny Panie / Pani , Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę o przyjęcie na STAŻ I tutaj jakaś treść (ja napisałam tak) : Moje doświadczenie zdobyte podczas pracy na stacjach , oraz świetlicach socjoterapeutycznych dla dzieci dało mi mocne podstawy związane z pracą na stanowisku dotyczącym dobrych kontaktów z ludźmi . studiowałam finanse i rachunkowość jednak mam zaliczony tylko jeden rok ponieważ z powodu pracy musiałam przerwać studia . W tym roku zaczęłam naukę w szkole policealnej o kierunku higienistka stomatologiczna . Chciałabym móc dzięki odbytemu stażowi rozwijać swoje doświadczenia związane z pracą w tym zawodzie , jednakże każda inna forma stażu związana z pracą z ludźmi byłaby dla mnie zadowalająca . Sądzę, że moje cechy charakteru takie jak: stanowczość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdecydowanie i pewność siebie oraz chęć zdobywania wiedzy pomogą mi w pracy na powyższym stanowisku . Zwracam się z uprzejmą prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku . Z poważaniem, R 30;& #8230; 0;&# 8230;.. imie nazwisko**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×