Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak odmówić pracy po telefonie z chęcią zatrudnienia?

Polecane posty

Gość gość

Witam, 2 dni temu miałam rozmowę kwalifikacyjną i dyrektor jednostki powiedział, że piątek(jutro) będzie dniem, kiedy będzie dzwonił nawet aby powiedzieć, że niestety, nie przyjmujemy pani. Jednak co mam zrobić jeżeli okaże się, że jednak mnie zechcą? Od początku coś mi nie pasuje w tej firmie, kołchoz, dziwni pracownicy na pierwszy rzut oka. Po stwierdzeniu, że chciałabym zarabiać na początek przynajmniej najniższą krajową (oferta pracy dotyczy pełnego całego etatu)zrobili dziwną minę tak jakbym powiedziała coś dziwnego. Chcę po prostu zrezygnować, ale nie wiem jak? Powiedzieć, że już mam inną pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zadzwoni z pozytywnym rozpatrzeniem Twojego wystąpienia/rozmowy kwalifikacyjnej, to możesz powiedzieć, że już masz inną ofertę pracy i że dziękujesz, że nie chcesz blokować etatu dla kogoś innego albo że ze względów osobistych musisz zrezygnować, bądź po głębszym zastanowieniu uznałaś, że to co oni Ci oferowali nie jest dla Ciebie, np mus zarejestrowania się jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy lub też np. wykonanie szeregu badań nie jest Ci na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×