Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość valentine_cracow

jak odpoczywacie po pracy jesienią?

Polecane posty

Gość valentine_cracow

wracam po pracy to jestem strasznie zmęczona. krótsze dni, ogólne zmęczenie i takie nastroje mocno depresyjne. zastanawiam się, co mogę robić, żeby skutecznie wypocząć. oglądanie telewizji mnie mocno drażni, a i komputer jakoś nie sprawia mi frajdy. może macie jakieś sprawdzone sposoby na jesienne popołudnia i wieczory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wracam po pracy
...to czytam książki. Cały dzień spędzam przed komputerem lub na spotkaniach z klientami, więc dla mnie jest to najlepsza forma odpoczynku. Zresztą gadałam o tym z koleżankami z mojej firmy - Eniro i różnie radzą sobie z chandrą jesienną. Jedna jeździ póki jeszcze może na rowerze, a jeszcze inna bierze co kilka dni kąpiel z bąbelkami. PS. Przed weekendem dostałam wypłatę z premią za wyniki i postanowiłam zaklepać sobie wyjazd na długi weekend do Białowieży. I myślę, że na łonie natury też można skutecznie wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wracam po pracy
...to czytam książki. Cały dzień spędzam przed komputerem lub na spotkaniach z klientami, więc dla mnie jest to najlepsza forma odpoczynku. Zresztą gadałam o tym z koleżankami z mojej firmy - Eniro i różnie radzą sobie z chandrą jesienną. Jedna jeździ póki jeszcze może na rowerze, a jeszcze inna bierze co kilka dni kąpiel z bąbelkami. PS. Przed weekendem dostałam wypłatę z premią za wyniki i postanowiłam zaklepać sobie wyjazd na długi weekend do Białowieży. I myślę, że na łonie natury też można skutecznie wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up: a co to ma do tematu? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na wyjeździe :) Wakacje jesienią mają sens. My wybieramy się na Słowację z Columbusem http://www.columbus.net.pl/offer_105_370.html Będa baseny termalne, baseny relaksacyjne z chromoterapią - to leczenie światłem o działaniu relaksacyjnym naprzemiennej zmiany kolorów no i sauna. Wygrzać się przez zimą chcemy bo jaka u nas pogoda to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaPoj24
Ja polecam dobrą książkę, spacer lub relaks przy winku i dobrej muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×