Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati*

jak otworzyć przedszkole?

Polecane posty

Gość nati*

Chcialabym w mojej miejscowosci otworzyc przedszkole. Jest to mala wioska ale wydaje mi sie ze rodzi sie tu coraz wiecej dzieci wiec jjest to dobry pomysl. Tylko zastanawiam sie czy trzeba do tego jakies specjalne uprawnienia. Studiuje filologie polska, wiec troche nie w temacie, czy musze zrobic jakies dodatkowe szkolenia, czy inny kierunek studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 155555555
Na bank powinnas się dokształcić pedagogicznie, co więcej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
jest to jak najbardziej realne, podaj mi prosze z jakiego regionu Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati*
z pomorza, kaszuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldożer
nacisnąć klamkę od drzwi do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ ___ ___
hej, kiedys byl w Polityce taki artykuł na temat otwierania przedszkola, sa jakies wymogi odnosnie budynku i podobno jest to droga przez mękę poza tym musisz miec kogos z uprawnieniami na dyrektora myślę, ze w kuratorium powini wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati*
tak myslalam ze bedzie ciezko, tymbardziej ze ja sama chcialabym byc dyrektorka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
to nie jest takie trudne, za jakieś 3 misiące mam nadzieję bede mogła Ci nawet pomóc w założeniu, w tej chwili jest to faza projektu, podaję nr gg(4763807), podaj mi swój ares mailowy, jak tylko będę miała konkretne informacje to dam Ci znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
ja też jestem zainteresowana założeniem prywatnego przedszkola - czy macie jakieś rady??? Kto ma to już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holenderka
mysle, ze pomysl jest dobry, tym bardziej, ze coraz wiecej ludzi jest zapracowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka23
Witam!!!Studiuję na 5roku pedagogiki-specjalność edukacja przedszkolna.Trochę się orientuję w tym temacie.Mieszkam w Bydgoszczcy i tutaj też studiuję.W moim mieście jest wiele przedszkoli-zarówno publicznych, jak i niepublicznych.Najlepiej jest przejąć jakieś przedszkole publiczne i zrobić z niego niepubliczne.Oczywiście,jak otworzysz takie przedszkole-to będzie ono niepubliczne-bo jesteś osobą fizyczną,tzn.prywatną.Oczywiście warunkiem jest,że musisz mieć kwalifikacje/uprawnienia pedagogiczne.Najlepiej studia podyplomowe-edukacja przedszkolna lub jakaś pedagogika wczesnoszkolna,opiekuńczo-wychowawcza itp.Musisz mieć też skończone studia podyplomowe-zarządzanie oświatą-bo wtedy możesz pełnić funkcję dyrejtora przedszkola,czyli w przypadku przedszkoli niepublicznych/prywatnych-tak jakby właściela. Jeśli chcesz otworzyć przedszkole,należy udać się do Kuratorium Oświaty,podlegającego twojej gminie.Tam uzyskasz informacje o niezbędnych formalnościach,dokumentach,dotacjach,warunkach i zasasdach.Pozdrawiam!!To dobry interes,tylko wymaga na początku trochę zaangażowania.. no i wykształcenia w tym kierunku.Życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuzka
Popieram BARDZO DOBRY POMYSł!!!!!!!!!!!! PRYWATNE PRZEDSZKOLE! NIE WIEM JAK ZAłATWIć, ALE POMYśL O DOBRYCH FACHOWCACH DO OPIEKI NAD DZIEćMI, BEDą DO CIEBIE WALILI OKNAMI I DRZWIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka__
tez mysle, ze to dobry pomysl. Sama mam male dziecko, a u mnie w okolicy brak dobret przedszkola i gdyby bylo, to bym skorzystala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
trochę zaktualizuje informacje od kwietnia będzie realizowany projekt dotyczacy zakładania Małych Przedszkoli w gminach wiejskich i wiejsko-miejskich na terenie województwa lubuskiego, nie znam jeszcze szczegółów organizacyjnych w tej chwili ale jeśli kogoś to zainteresuje to proszę o kontakt może będę mogła pomóć(jak wyżej). projekt na Dolnym Śląsku ma bardzo duże zainteresowanie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
a jak myślicie jaki mniej wiecej wkład finansowy potzebny bedzie na poczatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednataka
Prosze o kontakt osobę, która odezwała się do mnie na gg w ostatnim tygodniu (w opisie gg miała coś HDD o ile dobrze pamiętam) nie mogłam rozmawiać a nie zapisąłam nr gg i mam wyłączone archiwum. Pozdrawiam :) i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliak
ja również jestem zainteresowan otwarciem prywatnego przedszkola ale na terenie szczecina i chce aby to było przedszkole dla dzieci niepełnopsrawnych intelektualnie (upośledzonych umysłowo) jeśli ktoś mogłbymi podpowiedziec jak się do tego zabrać byłabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogi
Witam! ja również jestem zainteresowana otwarcie prywatnego przedszkola w kędzierzynie koźlu. Najbardziej trapi mnie pytanie, czy prywtne przedszkole utrzymuje sie tylko z tego co placa rodzice, bo jesli tak, to ciezko jest zatrudnic dobrych specjalistów i oplacic ich. Czy kto wie jak to funkcjonuje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola wdowka
ja rowniez jestem zainteresowana (Wielkopolska) jesli ktos moze pomoc i wesprzec wszelkimi informacjami to bardzo prosze o kontakt : logos17@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogi
Ile trzebaby mieć pieniędzy by otworzyć prywatne przedszkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorologiczny egoista.......
duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogi
Dużo - to pojęcie względne, więc proszę o dokładniejszą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathia
ja też jestem zainteresowana kosztami takiego przedsięwzięcia, mam wykształcenie pedagogiczne, licencjat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: czym różni sie przedszkole prywatne od niepublicznego? wiem że są niewielkie różnice ale są napewno. prosze o pomoc, to sprawa dla mnie bardzo ważna, z góry dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesskas
Czy komuś już udało się otworzyć prywatne przedszkole. Chciałabym informacje praktyczne, bo nie bardzo wiem jak się do twgo zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAM
Ja też myślę o otworzeniu przedszkola. Chętnie z Kimś razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala24
Ponawiam temat - zbieram informacje na temat założenia prywatnego przedszkola. Chętnie wymienie się informacjami, jeżeli ktoś prowadzi takie przedszkole i mógłby podzielić się informacjami prosze o kontakt. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesskas
KALA24 jak ktoś Ci napisze, proszę podziel się z nami info, bo chyba nikt z ludków mających to za sobą tu nie zagląda :( DAM skąd jesteś, bo ja z Tczewa k/Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×