Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-1967-

jak rozpoznać dobre biuro rachunkowe???

Polecane posty

po czym poznać dobre biuro rachunkowe?/ na co zwracać uwagę przeglądając oferty? o co pytać przed podjęciem decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro rachunkowe najlepiej rozpoznać po jego referencjach. Ja mogę Ci polecić to biuro, jest bardzo dokładne w prowadzeniu ksiąg i prowadzi swoje usługi także online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim na doświadczenie i zadowolonych klientów. Moja firma tak szukała i trafiliśmy na bdeconstans :) wspólpracujemy z nimi zdalnie i jesteśmy zadowoleni bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Ja bym radził przedzwonić do biura Maks – www.nowa-ksiegowa.com.pl . Tutaj zajmą się wszystkim, od prowadzenia ksiąg, po reprezentowanie podczas kontroli. Dla mnie wykonują też sprawozdania statystyczne dla GUS, co z mojej opinii jest głupim wymogiem, ale skoro ustawodawca karze, to my biedni, poczciwi przedsiębiorcy robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popytaj się innych o opinię :) Ja mogę polecić Ci dobre biuro w Warszawie, jestem bardzo zadowolona z ich usług - http://www.liczyk.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotadsf
A może ktoś mi coś powiedzieć na temat Tax Care w Warszawie? Bo chciałam tam przenieść księgową, bo ze swojej obecnej nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam mam księgowość od ponad roku i jest ok, nie spóźniają się z rozliczeniami i mają niezłe ceny. ja polecam, bo dodatkowo mogę w każdym momencie zrobić sobie podgląd księgowości online i nad wszystkim mam kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Tax Care przeniosłam księgowość 2 miesiące temu, bo znajomy mi polecił, sam ma tam kilka lat i wszystko gra. na razie jestem zadowolona z obsługi bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wrocławia współpracuję z biurem financialluk i jestem bardzo zadowolona. To małe biuro, więc mają indywidualne podejście do klient,a a nie totalna masówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaay
w Tax Care to też żadna masówka - to sieciowe biuro, ale podchodzą do klienta konkretnie i bez olewki, ogromny plus to dostęp do specjalistów i do pełnej gamy produktów, u mnie to zdecydowanie wygrywa. mam u nich księgowość i co miesiąc zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się nad TC ostatnio, bo koleżanka polecała, i chyba tam przeniosę papiery, tym bardziej, że mam do nich blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaka1
warto, bo profesjonalnie zajmą się wszystkimi rozliczeniami i pomogą w obniżeniu obciążenia podatkowego. polecam, mam tam księgowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inFakt
Wybierając biuro rachunkowe http://www.infakt.pl/biuro_rachunkowe_przez_internet trzeba zwrócić uwagę na róznorakie aspekty. Wśród tych nich, np. zakres reprezentacji przed urzędami, dostępność księgowych, sposób dostarczania dokumentów, posiadane certyfikaty księgowe, kwotę na jaką biuro posiada ubezpieczenie OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia 15 lat prowadzenia własnej działalności i kontaktu z kilkoma biurami podpowiem na co ja zwracam uwagę : 1. doświadczenie ( ile lat sa na rynku- im więcej tym lepiej ) 2. ubezpieczenie OC i certyfikaty- konieczność! 3. obsługa klienta- sposoby współpracy, udogodnienia- to się bardzo przydaje np dostęp online do dokumentów i wyników pracy, program do wystawiania faktur,że np sami odbierają od klienta dokumenty, reprezentują przed urzędami 4. stała cena- tzn że wiem co mam w cenie, a nie że za każdy dodatkowy wystawiony "papierek" czy wyjazd do urzędu nagle każą sobie dodatkowo płacić ( przez to min rozstałam sie z 2 biurami) 5. usługi dodatkowe np pomoc finansowa,prawna, windykacyjna, bhp i wszystko co kiedyś może się przydać- jak jest w jednym miejscu to zawsze wygoda i lepsza "obsługa" a i często taniej Trafić na dobre biuro czasem łatwo nie jest, ja trafiłam na to najlepsze i naprawdę godne zaufania i takie jak oczekuję ( patrz punkty wyżej) po 5 latach dopiero Jakby ktoś szukał z Wrocławia to z przyjemnością polecam http://superksiegi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto kierować się tym, czy dane biuro ogólnie ma dobrą opinię wśród klientów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na zakres usług, cennik oraz terminowość i uczciwość. Ja za pomocą tych kryteriów wybrałem https://www.biurorachunkowe-lublin.eu/ i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierać takie biuro z polecenia. Jak już sprawdziło się u kogoś znajomego to większe prawdopodobieństwo że będzie tak samo. Ja dostałam od znajomej namiary na Bilans www.bilans.info.pl i sprawdzają się tak samo świetnie jak u niej. A jak nie ma takiej możliwości i szuka się samemu to trzeba patrzeć jakich klientów wcześniej prowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kieruję się tym, co polecają mi znajomi i przyjaciele. Jestem z Lublina i w większości słyszałam same pozytywne opinie na temat www.prawoipodatki.com dlatego i mój wybór padł na nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że pozytywnymi opiniami, ale także samemu trzeba sprawdzić dane biuro tj. porozmawiać z personelem, poznać ceny, poznać system pracy. W ten sposób wybrałam swoje biuro z którym już pół roku współpracuje i wszystko jest na tip top robione, biuro z Łodzi www.biuro-duet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurekkk
W przypadku spółek z.o.o to bym doradzał obsługę outsourcingu od Sastax. Rzetelna, profesjonalna firma. Współpracujemy z nimi już dłuższy czas i jeszcze nie było żadnych problemów – czy to z dokumentami, czy terminami, czy z kontaktem. Namiar na nich jest na www.sastax.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybierając biuro rachunkowe, które zajmie się księgowością mojej firmy bazowałam na opiniach znajomych. Wielu z nich poleciło mi http://www.texoinvest.com/ i to był strzał w dziesiątkę. Biuro rachunkowe zajmuje się dla mnie ewidencją VAT, ewidencją środków trwałych, prowadzeniem ksiąg handlowych, obsługą kadrowo-płacową itd. Wszystko jest zrobione zawsze na czas. Widać, że pracują tam kompetentni i wykwalifikowani księgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie biuro www.kws-tax.pl poleciła znajoma, której firma z nimi współpracuje. I faktycznie są solidni i profesjonalni, świetnie się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierając biuro rachunkowe warto zdecydować się na miejsce, które cieszy się dobrymi opiniami. Prowadzę firmę i jakiś czas temu sama szukałam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego. W końcu znajoma poleciła mi http://www.ksiegowosc-torun.pl/. Księgowi stamtąd zajmują się ewidencją VAT, obsługą kadrowo-płacową, prowadzeniem ksiąg rachunkowych itp. Wszystko jest zawsze wykonane rzetelnie i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim po podejściu jakie do Ciebie mają, czy traktują Cie jak normalnego klienta czy po prostu jesteś kolejną osobą, z której można ściągnąć pieniądze. Mam swoje zaufane biuro http://compo-system.pl gdzie mogę na spokojnie załatwić swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro rachunkowe poznac po dobrej współpracy, po dobrych warunkach jakie daja...po tym ,ze korzystasz z usług jednego biura i nie chcesz go zmieniać i polecasz innym. tak jak mnie polecono biuro Super Księgi z Wrocławia i dziś ja je polecam dalej bo sa świetni http://superksiegi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem z Wrocka i szukam biura, chce zmienić ( ksiegowa znajoma mamy mnie doprowadza do szału) , dość szeroką ofertę maja te Super Księgi, Jak u nich z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
po tym że nie musi sie na forach reklamować aby mieć klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama korzystam z biura, które mi kiedyś polecono i nawet nie wiedziałam, że kiedyś mi się przyda:) Z Liczykiem to już mnóstwo załatwiałam, zawsze z powodzeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre biuro rachunkowe to biuro z polecenia. Sprawdzone biuro przez kogoś bliskiego to bardzo dobre rozwiązanie. Moja znajoma od lat rozlicza się w biurze rachunkowym www.bkliczydlo.com.pl zawsze była zadowolona i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×